Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Szczecin

O mnie

Absolwentka filologii polskiej oraz studiów podyplomowych z programowania komputerów. Zajmuję się opieką edukacyjną uczniów szkoły podstawowej (wszystkie przedmioty), nauką czytania i pisania, wyrównaniem braków edukacyjnych, jak również nauką języka angielskiego, polskiego oraz informatyki dla młodzieży i dorosłych. Posiadam 3 lata doświadczenie w nauczaniu angielskiego w prywatnej szkole, 10 lat doświadczenia w prowadzeniu korepetycji, a obecnie zajmuję się także lokalizacją gier oraz prowadzeniem kursu z tworzenia gier na silniku. W wolnym czasie zajmuję się tłumaczeniem i programowaniem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2005 - 09.2009
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski
Filologia polska
03.2021 - aktualnie
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny
Informatyka
Kursy i szkolenia
01.2020
Scrum Team Member
09.2021
Certified Professional in Python Programming
11.2021
Certified Associate in Python Programming
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.