Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii
Dla użytkownika Michał

O mnie

Absolwent stołecznej SGH, KSAP i UW. 15 lat pracy zawodowej (PR), dziennikarskiej i społecznej. 10 lat prowadzenia firmy. Doskonała werbalizacja myśli, a także intuicja. Retor i mentor. Stałe, przejrzyste i pedantycznie przestrzegane zasady. Wysoki poziom współpracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1990 - 08.1996
Szkoła Główna Handlowa
Magister
10.1996 - 09.1997
Uniwersytet Warszawski
10.1997 - 04.1999
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej
Kursy i szkolenia
11.2011
Zobacz: "O mnie". 12 lat w najlepszym serwisie Ekorepetycji (2011 - 2023)
Doświadczenie
01.1990 - 04.2017
Wytrawny humanista, eseista, autor wielu publikacji i komentarzy publicystycznych. Prowadzi bloga społeczno-kulturalnego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Weronika Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Serdecznie polecam współprace z Panem Michałem. Profesjonalne podejście i rzetelna pomoc na konkretnych warunkach. Bardzo dobry kontakt. Polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Ocena bardzo dobry jest zdecydowanie za niska przy współpracy z Panem Michalem. Jego wszechstronność, poziom wiedzy, terminowość , rzetelność w wykonywanym zleceniu, zaangażowanie, co bardzo rzadko można zaobserwować u innych..
Pan Michał człowiek niezwykle inteligenty, pomocny, wyrozumiały gdybyśmy mieli tylko takich ludzi żylibyśmy w kraju miodem i mlekiem płynącym..

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Znalezienie takiego profesjonalisty w tych czasach graniczy z cudem. Pan Michał posiada szeroki zakres wiedzy z komplementarnych dziedzin, co powoduje, że jest w stanie świadczyć tak kompleksową i ponadstandardową usługę. Jego nieskazitelna dbałość o szczegół pozwala uczniowi szybko eliminować błędy, natręctwa językowe oraz szlifować warsztat.

Polecam wszystkim, którzy chcą pięknie mówić i pisać, dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat kreowania wizerunku, autoprezentacji oraz niezbędnej wiedzy kulturowo-historycznej.

avatar
Klaa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Pan Michał to jeden z najbardziej profesjonalnych i konkretnych osób jakie poznałam. Zawsze na czas, serdeczny, prawdomówny.

Serdecznie polecam współpracę, warto - można spać spokojnie, wiedząc że ocena końcowa będzie bardzo dobra.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Gorąco polecam korepetycje z Panem Michałem!!

Nie tylko cena jest przyzwoita, ale też lekcje z nim są naprawdę przyjemne! Da się zrozumieć wszystko, o czym się mówi.

Jest on punktualny, zna się na rzeczy i dostosowuje się do merytorycznych potrzeb studenta.

Dzięki niemu udało mi się pomyślnie zdać egzamin poprawkowy z przedmiotu o naturze politologicznej, jeden z najtrudniejszych na moim kierunku. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa!

Jeszcze raz, naprawdę polecam. :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Absolutnie profesjonalna pomoc w każdym wymiarze. Punktualność, organizacja, kontakt, merytoryka, olbrzymia wszechstronność. Trudno uwierzyć, że można oczekiwać takiego poziomu w tak wielu obszarach. Świetne rozwiązanie z abonamentem! Super cena i mega komfort. Płacę raz i zapominam o kolejnych przelewach plus priorytet terminu:)! Z pełną odpowiedzialnością polecam!!!

Adam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Bardzo fachowa pomoc przy pracy dyplomowej. Pan Michał jest osobą profesjonalną, rzetelną, zlecenia są zawsze wykonywane w terminie. Wspaniały, stały kontakt, zarówno mailowy jaki i telefoniczny, pełne zaangażowanie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam jak najbardziej :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Pan Michał jest profesjonalistą, bardzo konkretny, punktualny i fachowy. Po pierwszej rozmowie wiedziałem na czym stoję i jak dalej potoczą się losy mojego problemu. Wiem że z problemami w tej dziedzinie tylko do tego Pana !Dziękuje za pomoc. Polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2015

bardzo polecam usługi Pana Michała w przypadku, gdy potrzebna jest rzetelna i fachowa pomoc. Nic na pół-łebka, rzadko spotyka się tak profesjonalną i słowną osobę!

avatar
Sylwia Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Profezjonalizm to mało powiedziane.. ;D,
świetny kontakt z mentorem;)
Praca napisana na najwyższym poziomie!!!!!!!
Polecam serdecznie Pana Michała!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2014

Profesjonalna i rzetelna osoba. Zlecenie wykonane w terminie i na wzorowym poziomie. Dodatkowe korepetycje również przebiegły bardzo sprawnie i z owocnym wynikiem.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2013

Rewelacyjna współpraca, zlecenie wykonane na wysokim poziomie. Ode mnie pięć należących się gwiazdek dla Pana Michała.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2012

Bardzo rzetelna osoba, dotrzymująca terminów...praca satysfakcjonująca i bardzo dobry kontakt z korepetytorem. Polecam bardzo serdecznie!!!:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.