Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Brzeg
Kielce

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Bardzo dziękuje Michałowi za przygotowaniu mnie do egzaminu maturalnego z matematyki, dzięki Niemu osiągnąłem wynik 82%, a zaczynając dodatkowe lekcje nigdy bym nie pomyślał, że taki wynik jest w moim zasięgu. Michał jest bardzo wymagającym nauczycielem, zadaje mnóstwo zadania domowego, zagadnienia tłumaczy w bardzo prosty sposób pokazując, że matematyki jest się w stanie nauczyć każdy. Idąc do Michała na zajęcia będziesz musiał liczyć się z sporo pracą, ale właśnie dzięki temu można osiągać sukces. Jeszcze raz bardzo dziękuję Michał za pomoc.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Polecam Michała jak najbardziej, ponieważ jest świetnym, wymagającym i ambitnym korepetytorem. Zajęcia u Niego prowadzone są w miej atmosferze, zagadnienia tłumaczy aż do skutku i nigdy się nie poddaje. Wszystko tłumaczone jest tak jak sam to rozumie, nigdy nie bałem się zadawać pytań i matematyka stała się dla mnie bardzo fajnym przedmiotem. Dużym atutem jest to, że oprócz dobrze wytłumaczonej matematyki, potrafił mi dodatkowo pomóc z chemii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.