Michał Łewap

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Filozofiacena do ustalenia

Michał Łewap

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii

Opis ogłoszenia

WOLNE TERMINY!
Witam serdecznie i dziękuję za wybranie mojego ogłoszenia! Zdawanie filozofii na maturze to świetny pomysł! Matura z tego przedmiotu, choć przy rekrutacji na wiele prestiżowych kierunków brana jest pod uwagę na równi z historią czy wiedzą o społeczeństwie, jest egzaminem łatwym i niewymagającym długiego przygotowywania. Wśród moich uczniów z poprzednich lat znajduje się wielu obecnych studentów prawa czy filozofii na UW, którzy dostali się tam między innymi dzięki wysokim wynikom z matury z filozofii. Wielu spośród nich przekroczyło magiczną barierę 90%!
PODEJŚCIE:
Wychodzę z założenia, że uczenie filozofii polega przede wszystkim na wyrabianiu umiejętności czytania tekstów filozoficznych (które są bardzo specyficzne i w istotny sposób różnią się od tego, z czym najczęściej ma się do czynienia na języku polskim w szkole średniej) oraz porządkowaniu samodzielnie zdobywanej wiedzy (w szczególności pojęć filozoficznych, które są kluczowe w trakcie egzaminu maturalnego). Niezmiernie istotne okazują się również umiejętności samodzielnego komponowania esejów o tematyce filozoficznej. Podczas wielu lat pracy z maturzystami wypracowałem oryginalną metodę, która w przypadku wszystkich moich podopiecznych przynosiła bardzo dobre efekty.
METODA:
Każdy rok szkolny z nowymi maturzystami rozpoczynam od szczegółowej analizy wymagań maturalnych w oparciu o BIULETYN MATURALNY CKE, który udostępniam wszystkim zainteresowanym. Dopiero po dokładnym zapoznaniu się z wymaganiami przechodzę do regularnych i merytorycznych spotkań. Moi uczniowie przed każdą z lekcji otrzymują dopasowaną do ich poziomu i zainteresowań porcję materiału. Są to teksty źródłowe (w tym oczywiście te, które wymagane są przez CKE) oraz lista pytań i poleceń (w tym zadań wymagających dłuższej pisemnej odpowiedzi), które należy wykonać przed kolejnym spotkaniem. Dzięki temu, spotkania ze mną nie składają się z jałowego wykładu (z którego trudno byłoby dużo zapamiętać), ale z dyskusji oraz krytycznej analizy tekstów odnoszących się do konkretnych zagadnień. Na kilka tygodni przed maturą, gdy cały materiał jest już przerobiony, organizuję matury próbne (które dostosowuję do potrzeb i możliwości każdego z uczniów), co pozwala mi nabrać pewności, że nikt nie będzie się czuł zaskoczony w trakcie majowego egzaminu. Jak widać, moja metoda wymaga sporo pracy pomiędzy lekcjami, ale gwarantuje, że każdy uczeń będzie znakomicie przygotowany na prawdziwym egzaminie maturalnym. Dodatkowo nikt z moich uczniów nie musi martwić się o teksty źródłowe, które – proszę mi wierzyć – często nie są łatwe do zdobycia. Wszystkie lektury wysyłam w wygodnym formacie PDF. Jestem przekonany, że takie podejście umożliwiło wielu spośród moich uczniów (a właściwie wszystkim tym, którzy dostatecznie przykładali się do lekcji) uzyskać wynik przekraczający 90%!
DOŚWIADCZENIE:
Od wielu lat udzielam korepetycji zainteresowanym na wszystkich poziomach. W ogromnej większości zgłaszają się do mnie maturzyści, chcący przygotować się do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Skutecznie pomagam zarówno zdolnym uczniom, którzy pragną poszerzyć swoje filozoficzne horyzonty, jak i tym, którzy z filozofią – bardzo często nie ze swojej winy – mają problemy. Oprócz indywidualnych spotkań z uczniami pracuję w prywatnej szkole maturalnej. Dodatkowo prowadzę ćwiczenia z Historii Filozofii Nowożytnej w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego.
KOMPETENCJE:
Posiadam wyższe wykształcenie matematyczne oraz filozoficzne, które zdobyłem na Uniwersytecie Warszawskim. Byłem wieloletnim potrójnym stypendystą UW, w związku z wynikami w nauce. Mam za sobą publikacje w czasopismach naukowych. Jestem członkiem redakcji kwartalnika polityczno-kulturalnego „Bez dogmatu”. Uczestniczyłem w wielu konferencjach naukowych. W tej chwili jestem doktorantem w Instytucie Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego, w którym pracuję dydaktycznie.
OFERTA:
Specjalizuję się w przygotowywaniu uczniów do egzaminów maturalnych (obydwa poziomy), licealnych egzaminów poprawkowych w sierpniu oraz egzaminów na wyższych uczelniach. Pomagam w rozwiązywaniu prac domowych oraz przygotowaniu do wszelkich sprawdzianów i klasówek. Ambitne osoby, które interesują się filozofią, przygotowuję do olimpiad z tego przedmiotu.
Gwarantuje sympatyczną atmosferę w trakcie lekcji!
KONTAKT:
telefon: 502501849 (jeśli nie odbiorę, nie zniechęcaj się – na pewno oddzwonię!),
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na pierwszą lekcję!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Bardzo dobry nauczyciel, uczy i pomaga zrozumieć trudne i niepewne zagadnienia. Zdecydowania ułatwia to naukę oraz dużo się wynosi z każdych lekcji. Atmosfera też na nich jest zawsze przyjemna :)
Zdecydowanie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Przemiły, profesjonalny i bardzo zaangażowany. Indywidualne podejście połączone z ogromem wiedzy i doświadczeniem sprawia, ze nie ma zadań trudnych z matematyki. Bardzo polecam! :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Zdecydowanie najlepsza pomoc na jaką można liczyć przy problemach z matematyką. Profesjonalne podejście do ucznia oraz rewelacyjny sposób objaśniania i nauki. Dziękuję i polecam!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2018

Michał jest wspaniałym korepetytorem z ogromną dozą cierpliwości nawet dla tych najmniej wtajemniczonych amatorów matematyki :)
Konsekwentny, doskonale oznajmiony ze wszystkimi wymogami maturalnymi (i nie tylko) korepetytor!lSkupia się na najistotniejszych kwestiach oraz bardzo angażuje się w lekcje.
Jak najbardziej polecam naukę z Michałem, zajęcia są w sympatycznej atmosferze a czas upływa bardzo szybko :)

avatar
A.L.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Nie tylko jest bardzo profesjonalny i poważnie podchodzi do swojej roli korepetytora, ale jest także bardzo sympatyczny i niesamowicie cierpliwy. Praca zawsze w przyjaznej i gościnnej atmosferze. Tłumaczy w bardzo przystępny, zrozumiały sposób. Żałuję tylko, że wcześniej do niego nie trafiłam. Serdecznie polecam zwłaszcza tym, którzy tak jak ja mają dyskalkulię.

avatar
Konstanty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo dobry nauczyciel, Zanim zaczął mnie uczyć, osiągałem niskie wyniki z matematyki, dzięki niemu udało mi się osiągnąć wysoki wynik na maturze.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2016

Super nauczyciel, super atmosfera. Dokonał niemożliwego, już po kilku spotkaniach, polubiłem matematykę. Pracujemy od września, a już widać bardzo duże postępy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2016

Bardzo dobry nauczyciel, który prowadzi zajęcia w świetnej atmosferze! Ma dużo cierpliwości nawet do uczniów, którzy mają braki w matematyce ;)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Super nauczyciel, bardzo dobre podejście i świetny sposób prowadzenia zajęć, polecam wszystkim!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Gościnnie, przyjemnie i pracowicie :)
Bardzo przyjemne, a za razem wymagające uwagi zajęcia z których wynosi się bardzo dużo :)

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Jestem bardzo zadowolony z zajec. Doskonale tłumaczy i jest cierpliwy. Polecam w 100%.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Pan Michał to super człowiek ! Nie dość że ma anielską cierpliwość i bardzo dobrze tłumaczy to jeszcze jest w stanie uratować w ostatniej chwili od dostania dwójki . Od 1 roku studiów inżynierskich mam z Nim doczynienia, obecnie jestem na 4 i nigdy do nikogo innego nie zwróciłem się o pomoc bo zawsze Pan Michał poradził sobie z moją opornie matematyczną głową. Polecam wszystkim!!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2015

Pan Michał jest świetnym korepetytorem, cierpliwie i w jasny sposób tłumaczy każde zadanie, a jego lekcje są uporządkowane tak, że wykorzystujemy efektywnie każdą minutę zajęć. Teraz rozszerzona matura z matematyki nie wydaje się aż tak straszna. Polecam każdemu!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2015

Jestem bardzo zadowolona, idąc na lekcje mam pewność, że po wyjściu z niej bede rozumiała problem i potrafiła go rozwiązać, nie po przez schematu, ale dzięki temu, że rozumiem co, jak i dlaczego. Profesjonalnie i wytłumaczone od ,,a-z". Polecam :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Polecam w 100 % , umie wytłumaczyć kazde zadanie (nawet najtrudniejsze ) , bardzo dobrze tłumaczy materiał

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2015

Jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pan Michał doskonale tłumaczy. polecem w 100 %

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2015

Polecam ! Fantastycznie tłumaczy i stara sie żeby osoba faktycznie coś wyniosła coś z lekcji. (nie są to puste lekcje) Jest bardzo miły i za się na rzeczy ;)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Bardzo polecam Pana Michała. Potrafi z ogromną cierpliwością wytłumaczyć każde zagadnienie z dziedziny matematyki. Jest bardzo rzetelny jak również posiada świetne podejście do ucznia. Polecam w 100 %

avatar
Malgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Syn właśnie rozpoczął swoją przygodę z matematyką i już pierwsze zajęcia z panem Michałem pokazują, że "złapał bakcyla", jest zachwycony, ponieważ pierwszy raz ma szansę pracować z pasją nad zadaniami, które dotychczas kojarzyły mu się z nudnym obowiązkiem, wracamy do zajęć po wakacyjnej przerwie, polecamy!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2015

Świetnie przygotował mnie do matury, bardzo dobrze tłumaczy, bardzo polecam

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2014

Gorąco polecam zajęcia z Michałem. Jest cierpliwy, wszystko dokładnie wytłumaczy, zdecydowanie motywuje do nauki matematyki.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2014

3 miesiące przed maturą postanowiłem zdawać filozofię... Niczego o niej nie wiedząc. Z polecenia trafiłem do Michała.. Dzięki jego zaangażowaniu i dostosowaniu nauki do mnie dostałem się na dzienne studia filozofii na UW. Dzięki Majkel, polecam wszystkim
A, no i colą zawsze częstuje;)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2014

Zajęcia z Michałem można porównać do samochodu. Mamy kompakty i klasę premium. Każdy wolałby jeździć mercedesem, tak samo każdy chciałby ogarniać matematykę. Jeśli należysz do osób,które chcą znać bardzo dobrze matematykę to Michał jest zdecydowanie klasą premium i najlepszym wyborem!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2014

Elastyczne godziny, przyjemna atmosfera, tłumaczenie przystępne, łatwe do zrozumienia i co najważniejsze trwa do momentu, aż naprawdę się dany temat zrozumie. Nic dodać, nic ująć. Polecam.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Cierpliwy, potrafi dostosować się do oczekiwań, elastycznie dopasowuje godziny. Tłumaczy krok po kroku, zachęca do matematyki a dodatkowo w miłej atmosferze :) serdecznie polecam

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2014

Naprawdę bardzo polecam korepetycje z matematyki. Tłumaczy dokładnie i cierpliwie. Na zajęciach jest zawsze super atmosfera.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2014

Bardzo dobry korepetytor. Tłumaczy wszystko tak długo aż się zrozumie. Zajęcia mijają w miłej atmosferze. Polecam w 100%.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2014

Świetny korepetytor, wszystko bardzo dobrze tłumaczy i co najważniejsze jest cierpliwy. Polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2014

Pomimo, że nasze korepetycje odbywały się drogą mailową, doskonale przygotowały mnie do matury rozszerzonej. To było moja pierwsza styczność z filozofią i bardzo miło wspominam "zajęcia", którym poświęciłam niecały rok. Michał podjął się wyzwania nauczania na odległość, wysyłając mi materiały i komentując wysłane odpowiedzi. Bardzo polecam wszystkim, którzy oczekują profesjonalnych i przede wszystkim ciekawych lekcji :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2014

Naprawdę dobry korepetytor. Po roku zajęć byłam świetnie przygotowana do rozszerzonej matury z filozofii. Praca była efektywna i dokładnie zaplanowana, żadne zajęcia nie przepadły. Michał jest cierpliwy, przygotowuje wszystkie potrzebna materiały i daje praktyczne rady, jak rozwiązywać zadania. Dodatkowo, ogromną zaletą jest atmosfera zajęć, zawsze można dopytać o coś szczególnie ciekawego albo trudnego. Po roku korepetycji rozszerzone arkusze maturalne nie sprawiały mi większego problemu. Zdecydowanie polecam!

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Świetny nauczyciel filozofii! Zawsze uśmiechnięty i i cierpliwy, potrafiący doskonale wytłumaczyć najtrudniejsze zagadnienia. Zajęcia u Michała są, zdecydowanie, godne polecenia.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2014

Najlepszy korepetytor, którego dotąd miałam (a nie było ich mało...). Świetnie tłumaczony materiał, na kilka sposobów jeżeli ktoś za pierwszym razem nie załapie. Michał jest bardzo cierpliwy i pomocny, a atmosfera na lekcji jest przyjazna, więc nie ma obaw przed zadaniem najgłupszego pytania. Wstyd nie odrobić pracy domowej na zajęcia (jak to bywało u innych korepetytorów ;)), chociaż Michał mów,i że to moja sprawa i mogę nie odrabiać. Powstał wewnętrzny przymus uczenia się, a chyba każdemu o to chodzi! Matura nie wydaje się już być taka straszna. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2014

Najlepszy nauczyciel matematyki jakiego do tej pory spotkałem, dzięki niemu zaliczyłem semestr. Zdecydowanie polecam ! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2013

Najlepszy korepetytor jakiego miałem. Cierpliwie (i przede wszystkim przystępnie) wszystko tłumaczy. Polecam każdemu, nawet osobie, której wydaje się, że matematyka to czarna magia.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

Szczerze, najlepszy korepetytor z jakim miałem doczynienia! Bardzo mily, cierpliwy i fajny młody człowiek, nie tylko pokazuje jak rozwiazac ale przedewszystkim uczy logicznego myslenia. A to w szczególności go odróżnia od innych nauczycieli. Na egzaminie rozwalilem zadania na które wczesniej rozkładałem tylko rece. Serio , pokazał mi ze matematyka nie jest wcale straszna. Bardzo mi sie podobało to że nawet jak był naprawde zmęczony, nie dawał po sobie tego znac i pilnował czy aby napewno robie wszystkie zadania. Nigdy nieodniosłem wrażenia że " mu sie nie chce " . Zawsze był przygotowany do zajęć ( ksera zadań, książki a nawet herbata dla ucznia :) ) Michał dbał o to zebym sie nie zrażał do zadań w których sie gubiłem. Tłumaczył spokojnie oraz chwalił jak cos dobrze poszło. Naprawde przyjemne uczucie jak ktoś jest dumny z twoich postępów. W 100 % polecam Michała i jak kolejnym razem matematyka mnie przerośnie to z miłą chęcią umówie się na korepetycje oraz polece znajomym. Dodam że ucząc się samemu uzyskałem 14/50 pkt , a na poprawkowym po korepetycjach z Michałem 38/50 pkt ( poprawkowy byl oczywiscie trudniejszy niz pierwszy termin) Pozdrawiam !

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2013

Michał jest świetnym matematykiem i korepetytorem.Zajęcia przebiegały w miłej i przyjaznej atmosferze. Bardzo dużo wyniosłam z korepetycji z Michałem.Polecam :) !

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2013

Michał jest korepetytorem niezwykle pomocnym i cierpliwym. Wiele razy pomagał mi z trudniejszym materiałem i za każdym razem potrafił mi wszystko bardzo dobrze objaśnić. Zajęcia odbywają się w miłej, przyjaznej i zupełnie bezstresowej atmosferze. Byłam trochę matematycznym głąbem, a dzięki Michałowi udało mi się bardzo dobrze zdać maturę rozszerzoną i świetnie radzę sobie z matematyką na studiach (chociaż w razie wątpliwości Michał zawsze chętnie mi pomoże). Naprawdę polecam! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Właśnie zdałem poprawkę z matematyki. W 100% dzięki Michalowi. Super atmosfera, super tłumaczy. Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Świetny korepetytor! Na maturze uzyskałam najlepszy wynik właśnie z matematyki, a jeszcze we wrześniu perspektywa tego egzaminu spędzała mi sen z powiek.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2013

Michał, jak mało kto, potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć różnego rodzaju zagadnienia matematyczne nawet najbardziej odpornym na wiedzę.Jest przy tym jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Zawdzięczam mu niejedno zaliczone kolokwium i wiele egzaminów z analizy, algebry czy matematyki dyskretnej. Zdecydowanie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2013

Od wielu lat miałam problemy z matematyką. Spotkałam w swoim życiu już wielu korepetytorów, żaden z nich nie był w stanie mi pomóc. Lekcje z Michałem wszystko zmieniły. Zaczęłam dostawać same pozytywne oceny w szkole i przestałam bać się matmy. Polecam wszystkim!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2013

Doskonały dydaktyk :) tacy powinni uczyć w szkołach by niepotrzebnie nie zniechęcać uczniów do matematyki

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2013

Świetny korepetytor. Zawsze można się z nim dogadać i wybrać pasujący termin na spotkanie. Świetnie tłumaczy, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. Naprawdę polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2013

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Michałem. Dzięki niemu podeszłam do matury na luzie ;)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2013

Super. Na prawdę polecam - Michał wyjaśni wszystkie wątpliwości.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.