Michał Krupa

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Katowice
Bytom
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 - 200 / 60 min

Michał Krupa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Michał Krupa. Jestem pianistą oraz pedagogiem. Ukończyłem Akademię Muzyczną im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Koncertowałem po Europie i Azji, a regularnie występuję także w Polsce - zarówno jako solista, jak i w różnych składach z innymi instrumentalistami oraz wokalistami.

Zostałem laureatem wielu konkursów muzycznych i kształciłem się pod okiem najwybitniejszych pianistów i pedagogów w Polsce i na świecie, między innymi: Wojciecha Świtały, Andrzeja Jasińskiego, Anny Malikovej, Fumiko Eguchi, Piotra Sałajczyka i Piotra Banasika.

Zachęcam do wysłuchania moich nagrań na Youtube - można je znaleźć wpisując w wyszukiwarce Youtube "Michal Krupa Piano"

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w grze na fortepianie i instrumentach klawiszowych oraz 5 lat doświadczenia jako pedagog. Gra na fortepianie jest moją pasją, którą kocham dzielić się z innymi. Uczę dzieci i dorosłych - niezależnie od poziomu zaawansowania. Zapraszam do kontaktu :)

Oferuję:

 • Lekcje gry na fortepianie, pianinie i instrumentach klawiszowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania (również od podstaw)
 • Naukę różnych stylów gry
 • Naukę czytania nut, gry ze słuchu oraz improwizacji
 • Lekcje kształcenia słuchu, harmonii oraz teorii muzyki
 • Przygotowanie do egzaminów w szkołach muzycznych, na studiach, egzaminów międzynarodowych (takich jak ABRSM i Trinity) oraz konkursów muzycznych
 • Doskonalenie techniki gry
 • Materiały do nauki gry (w cenie zajęć)
 • Przyjazną atmosferę podczas lekcji

Mam duże doświadczenie pedagogiczne i pod moją opieką są uczniowie z Polski oraz innych krajów. Swoje metody nauczania dostosowuję do każdego. Zachęcam do skorzystania z opcji zajęć online, gdyż jestem wyposażony w profesjonalny sprzęt audio-video do prowadzenia tego typu zajęć. Możliwość prowadzenia lekcji w języku polskim lub angielskim.

Cennik:
30 minut - 70 pln
45 minut - 100 pln
1h - 120 pln
1h 30 minut - 150 pln

Lekcje online lub z dojazdem do ucznia (w przypadku zajęć u ucznia do ceny zajęć doliczam cenę dojazdu w zależności od lokalizacji)

My name is Michał Krupa. I’m a pianist and a teacher. I graduated from the Karol Szymanowski Academy of Music in Katowice. I have toured around Europe and Asia and I regularly perform in Poland - both as a soloist and in different ensambles together with other instrumentalists and vocalists.

I am a prizewinner of many piano competitions and I studied under the most remarkable pianists and professors in Poland and abroad, among others: Wojciech Świtała, Andrzej Jasiński, Anna Malikova, Fumiko Eguchi, Piotr Sałajczyk and Piotr Banasik.

I encourage you to listen to my recordings on Youtube - you can check them out by typing "Michal Krupa Piano" in Youtube’s search engine

I have over 20 years of experience of playing the piano and other keyboard instruments and 5 years of experience as a teacher. Playing the piano is my passion that I love sharing with others. I teach both children and adults - regardless of the level of advancement. I invite you to contact me :)

I offer:

 • Piano and keyboard classes for children and adults regardless of age and level of advancement (I also teach complete beginners)
 • Teaching different styles of music
 • Teaching how to read music, play by ear and improvise
 • Ear training, harmony and music theory classes
 • Preparation to exams at schools, universities, international exams (e.g. ABRSM, Trinity) and music competitions
 • Improving technique
 • Learning materials (in the price of classes)
 • Friendly atmosphere during lessons

I have extensive teaching experience and I teach students from Poland and abroad. I adapt my teaching methods depending on students’ needs. I encourage you to use the option of online classes, as I have professional audio-video equipment to conduct such classes. There is a possibility of conducting classes in Polish or English.

Price list:

30 minutes - 80 pln
45 minutes - 100 pln
1 hour - 120 pln
1 hour 30 minutes - 150 pln 

Lessons online or at the student’s place (in case of classes at a student’s place, I add the price of commute to the price of classes, depending on the location).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2021
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Instrumentalistyka - gra na fortepianie
Kursy i szkolenia
07.2018
Studium pedagogiczne
Doświadczenie
07.2018 - aktualnie
Krupa Music

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Nick
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2023

I have been collaborating with Michał since 2019. I was then pleasantly surprised by his effortless approach to playing and since then I have seen him develop his style and repertoire in a dynamic way. Michał is a versatile musician who knows how to work with others. Fantastic musicianship and technique and easy to work with, I recommend Michał strongly!!
Oh, if he agrees to teach you, consider yourself very lucky :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2023

Po 7 miesiącach wspólnej nauki mogę z czystym sumieniem polecić Pana Michała. Lekcje zawsze przebiegają w pozytywnej atmosferze, Pan Michał oprócz świetnego warsztatu pianistycznego, jest niezwykle cierpliwym i potrafiącym przekazać swoją wiedzę pedagogiem. Próbowałam wcześniej swoich sił u innych nauczycieli i dopiero teraz udało mi się osiągnąć satysfakcjonujące efekty.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Wielki profesionalista. Polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.