Michał Korczyński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Fizyka70 - 100 / 60 min

Michał Korczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje studentów uczelni technicznych, uczniów  przygotowujących się do matury z fizyki jak i innych mających problem ze zrozumieniem poszczególnych zagadnień, odrobieniem pracy domowej, czy chcących przygotować się do testu/ sprawdzianu/ kolokwium.

O mnie:
Jestem absolwentem kierunku Geodezja i Kartografia na krakowskim AGH oraz Gospodarka Przestrzenna na warszawskim SGGW. Maturę rozszerzoną z fizyki zdałem na 98% (punkt za źle spisaną odpowiedź…). Posiadam 8 – letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom kierunków technicznych niezwiązanych ściśle z fizyką (najpierw proszę o przedstawienie materiału – poziom jest różny), uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów czy technikum – zwłaszcza przygotowanie do matury . Obecnie pracuję w branży geodezyjnej, a fizyka jest moją pasją (staram się być na bieżąco z najnowszymi innowacjami czy odkryciami kosmologicznymi) co w dużym stopniu wpływa na sposób prowadzenia przeze mnie zajęć.

Zapewniam:

  • kompleksowe przygotowanie do matury w oparciu o informator maturalny, podstawę programową, arkusze z poprzednich lat i wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w związku z zakresem materiału i formą oceny egzaminu. Kurs polega na omówieniu i przećwiczeniu WSZYSTKICH wymaganych zagadnień, niezależnie od trybu czy stanu wiedzy szkolnej;
  • indywidualne podejście do każdego ucznia, ustalamy plan działania, prace domowe, tempo;
  • ułożenie planu zajęć w zależności od oczekiwań – muszę zobaczyć materiał jaki dana osoba chce przyswoić (zadania od nauczyciela/ profesora, podręcznik). Następnie mogę zaplanować lekcje w taki sposób, aby po kolei wytłumaczyć i przećwiczyć dane zagadnienie;
  • do każdych zajęć odpowiednio się przygotowuję, aby konkretnie i w 100 % opisać/ przećwiczyć dany temat z uczniem;
  • na zajęciach korzystam z własnej wiedzy i notatek – najpierw omawiam zjawisko (zwykle na prostych przykładach jak rzucanie długopisem), potem zapisujemy w zeszycie ucznia najważniejsze rysunki, objaśnienia i wyprowadzenia wzorów, a następnie rozwiązujemy zadania od tych podstawowych, do bardziej skomplikowanych, aż uczeń sam będzie w stanie je zrozumieć i rozwiązać.

Korepetycje odbywają się u mnie (mieszkam w Kielcach - Ślichowice), lub u ucznia na terenie Kielc - co nie wpływa na cenę. Koszt to 100 zł za godzinę, a przy zajęciach 2- osobowych 70zł/ osobę. Możliwe zajęcia online, czy video - warunki do ustalenia.
Można dzwonić, pisać SMS, mail. Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
ołówekDodaj opinię
avatar
Malina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Polecam!! Super przygotowanie do matury. Michał tłumaczy wszystko na konkretnych przykładach. Jeśli ktoś się waha to polecam!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Świetny korepetytor, solidne przygotowanie od 0 do matury, przyjazna atmosfera i umiejętne prowadzenie uczniów to rzeczy wyróżniające Pana Michała. Polecam każdemu kto potrzebuje kogoś kto umiejętnie poprowadzi go do wymarzonego wyniku z Fizyki :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Chodzilismy do Michala na przygotowanie do matury. W szkole nie bylo polowy niezbednego materialu... Sluchajac Michala i robiac co zadaje smialo mozna zdac wysoko. Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Polecam serdecznie Pana Michała, dzięki któremu syn zdał maturę jako jeden z lepszych w szkole i podobno w Polsce. Lekcje były prowadzone profesjonalnie i wymagająco, ale z koleżeńską atmosferą.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2016

Miła, swobodna i bezstresowa atmosfera. Michał wszystko tłumaczy dokładnie na przykładach, a nie uczy rozwiązywać zadań na pamięć. Widać, że zależy mu na tym żeby go zrozumiano i do tego dąży :) Polecam!

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Michał świetnie tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć, a do tego jest bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Zdecydowanie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Gdyby nie Michał nadal byłabym na 1 roku z warunkiem z fizyki! Bardzo dobre tłumaczenie teorii i rozwiązywanie zadań praktycznych :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Bardzo miły gość, świetnie i przyswajalnie tłumaczy. Zdałem egzamin w pierwszym terminie po korepetycjach u Michała. Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Michał świetnie tłumaczy!!! Pomagał mi przed maturą i kilka razy na studiach, polecam każdemu korepetycje.

ołówekDodaj opinię