Michał Korczyński

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka60 - 80 / 60 min

Michał Korczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje studentów uczelni technicznych, uczniów  przygotowujących się do matury z fizyki jak i innych mających problem ze zrozumieniem poszczególnych zagadnień, odrobieniem pracy domowej, czy chcących przygotować się do testu/ sprawdzianu/ kolokwium.

O mnie:
Jestem absolwentem kierunku Geodezja i Kartografia na krakowskim AGH oraz Gospodarka Przestrzenna na warszawskim SGGW. Maturę rozszerzoną z fizyki zdałem na 98% (punkt za źle spisaną odpowiedź…). Posiadam 7 – letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji studentom kierunków technicznych nie związanych ściśle z fizyką (najpierw proszę o przedstawienie materiału – poziom jest różny), uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, liceów czy technikum – zwłaszcza przygotowanie do matury . Obecnie pracuję w branży geodezyjnej, a fizyka jest moją pasją (staram się być na bieżąco z najnowszymi innowacjami czy odkryciami kosmologicznymi) co w dużym stopniu wpływa na sposób prowadzenia przeze mnie zajęć.

Zapewniam:

  • kompleksowe przygotowanie do matury w oparciu o informator maturalny, podstawę programową, arkusze z poprzednich lat i wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w związku z zakresem materiału i formą oceny egzaminu. Kurs polega na omówieniu i przećwiczeniu WSZYSTKICH wymaganych zagadnień, niezależnie od trybu czy stanu wiedzy szkolnej;
  • indywidualne podejście do każdego ucznia, ustalamy plan działania, prace domowe, tempo;
  • ułożenie planu zajęć w zależności od oczekiwań – muszę zobaczyć materiał jaki dana osoba chce przyswoić (zadania od nauczyciela/ profesora, podręcznik). Następnie mogę zaplanować lekcje w taki sposób, aby po kolei wytłumaczyć i przećwiczyć dane zagadnienie;
  • do każdych zajęć odpowiednio się przygotowuję, aby konkretnie i w 100 % opisać/ przećwiczyć dany temat z uczniem;
  • na zajęciach korzystam z własnej wiedzy i notatek – najpierw omawiam zjawisko (zwykle na prostych przykładach jak rzucanie długopisem), potem zapisujemy w zeszycie ucznia najważniejsze rysunki, objaśnienia i wyprowadzenia wzorów, a następnie rozwiązujemy zadania od tych podstawowych, do bardziej skomplikowanych, aż uczeń sam będzie w stanie je zrozumieć i rozwiązać.

Korepetycje odbywają się u mnie; mieszkam przy Lidlu na ul. Piekoszowskiej w Kielcach lub u ucznia na terenie Kielc – do uzgodnienia. Cena to 60 zł / 60 min / osobę przy grupie 2 osobowej (zwykle siedzimy dłużej, żeby skończyć dany temat – nie wpływa to na wzrost ceny). Przy zajęciach indywidualnych 80 zł / 60 min. Godziny: poniedziałek – piątek od 16:00.
Proszę dzwonić, pisać SMS, mail. Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Malina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Polecam!! Super przygotowanie do matury. Michał tłumaczy wszystko na konkretnych przykładach. Jeśli ktoś się waha to polecam!!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Świetny korepetytor, solidne przygotowanie od 0 do matury, przyjazna atmosfera i umiejętne prowadzenie uczniów to rzeczy wyróżniające Pana Michała. Polecam każdemu kto potrzebuje kogoś kto umiejętnie poprowadzi go do wymarzonego wyniku z Fizyki :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2018

Chodzilismy do Michala na przygotowanie do matury. W szkole nie bylo polowy niezbednego materialu... Sluchajac Michala i robiac co zadaje smialo mozna zdac wysoko. Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Polecam serdecznie Pana Michała, dzięki któremu syn zdał maturę jako jeden z lepszych w szkole i podobno w Polsce. Lekcje były prowadzone profesjonalnie i wymagająco, ale z koleżeńską atmosferą.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2016

Miła, swobodna i bezstresowa atmosfera. Michał wszystko tłumaczy dokładnie na przykładach, a nie uczy rozwiązywać zadań na pamięć. Widać, że zależy mu na tym żeby go zrozumiano i do tego dąży :) Polecam!

avatar
Klaudyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Michał świetnie tłumaczy nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia i jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć, a do tego jest bardzo miłym i cierpliwym człowiekiem. Zdecydowanie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Gdyby nie Michał nadal byłabym na 1 roku z warunkiem z fizyki! Bardzo dobre tłumaczenie teorii i rozwiązywanie zadań praktycznych :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Bardzo miły gość, świetnie i przyswajalnie tłumaczy. Zdałem egzamin w pierwszym terminie po korepetycjach u Michała. Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Michał świetnie tłumaczy!!! Pomagał mi przed maturą i kilka razy na studiach, polecam każdemu korepetycje.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.