Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Warszawa (Ursynów)

Opis ogłoszenia

Zajęcia z rysunku i malarstwa na Ursynowie dla młodzieży, dzieci i dorosłych.
Zajęcia z rysunku i malarstwa na Ursynowie dla młodzieży pragnącej przygotować się do egzaminu na wyższe uczelnie artystyczne oraz liceów plastycznych, a także dla młodzieży, dzieci i dorosłych, którzy pragną rozwijać swoje zdolności plastyczne i kreatywnie spędzać wolny czas.
W programie zajęć studium martwej natury i modela oraz kompozycje z wyobraźni na zadany temat. Poznanie różnych technik plastycznych.
Miła i kameralna atmosfera, indywidualne korekty, zapewniam 100% materiałów plastycznych.
Zajęcia odbywają się w pracowni na Ursynowie przy stacji metra Stokłosy.
Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych.
tel. 501 378 956, 509 595 419

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 06.2012
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Grafika
Kursy i szkolenia
06.2012
Studium Pedagogiczne ASP
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Nasz 12 letni syn na zajęcia u p. Konrada chodzi od trzech lat.
Uwielbia je! My jesteśmy pod wrażeniem pomysłów p. Konrada, różnorodności stosowanych technik i materiałów, ale przede wszystkim cenimy te zajęcia za świetną, swobodną i twórczą atmosferę. Pan Konrad jest mega pozytywną osobą, ma rewelacyjne podejście do dzieci i młodzieży. Bardzo, bardzo polecamy. To był strzał w dziesiątkę!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo ciekawe pomysły na zajęcia, super, niespotykana gdzie indziej atmosfera. Konrad jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale też super człowiekiem, który do każdego podchodzi indywidualnie, zachowując przy tym pełen profesjonalizm. Kiedy pierwszy raz przyszedłem na zajęcia koło lutego, powiedziałem Konradowi, że chce w tym samym roku dostać się na ASP w Warszawie. Dostałem się za pierwszym razem i Konrad ze swoją ekspertyzą towarzyszył mi na każdym kroku.

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Szczerze polecam zajęcia w tej pracowni. Od samego początku można poczuć się swobodnie i bez stresu rozwijać swoją artystyczna pasję. Dzięki indywidualnemu i profesjonalnemu podejściu p. Konrada udało mi się rozwinąć umiejętności w zakresie rysunku i malarstwa co pomogło mi dostać na Akademie Sztuk Pięknych.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2014

Bardzo polecam zajęcia w tej pracowni. Wspaniała atomosfera oraz duży postęp który zrobiłam zaowocowało bezproblemowym dostaniem się na Akademię Sztuk Pięknych !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.