Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa

Mirka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mirka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2016

Właśnie zaczynam drugi rok nauki z Panią Mirą. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy !Po kilku miesiącach nauki od podstaw byłam w stanie bez problemu porozumieć się we Francji na wakacjach! Pani Mira jest bardzo sumiennym nauczycielem, wymagającym i przywiązuję dużą uwagę do prawidłowej wymowy. Jest bardzo cierpliwa :)
Poza tym jest przemiłą, kulturalną i ciepłą osobą o szerokich zainteresowaniach. Naukę z Panią Mirką polecam wszystkim którzy chcą nauczyć się francuskiego!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.