Michał Kałapus

Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Gdańsk

O mnie

Korepetycji udzielam już od gimnazjum, dysponuje dużym doświadczeniem i bogatą bazą zadań. Przygotowuję uczniów na każdym etapie nauki. Stawiam na zrozumienie materiału tak aby praca z uczniem postępował w coraz szybszy sposób. Proponuję doświadczenia do samodzielnego wykonania w domu. Moi uczniowie osiągają średni wynik na maturze rozszerzonej z chemii na poziomie 96%. Zajęcia odbywają się w mieszkaniu na ul. Wajdeloty we Wrzeszczu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 11.2018
Politechnika Gdańska
Inżynier
chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2016 - aktualnie
Edukator

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Michał pomógł mi w ciągu roku przygotować się do matury z chemii. Na początku nie umiałam rozwiązać większości zadań z matury, a na koniec robiłam je bez problemu. Poskutkowalo to zdaniem matury na 94%! Jestem mega zadowolona :) Poza tym bardzo miły i ciekawy człowiek no i super tłumaczy. Polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.