Michał Iwaniuk

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Białystok
Łapy
Kleosin
Choroszcz
Zabłudów
Sobolewo
Fasty
Nowodworce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 / 45 min

Michał Iwaniuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na lekcje gry na fortepianie/pianinie oraz naukę teorii muzyki. Na lekcjach pomagam rozwinąć wrażliwość i wyobraźnię muzyczną, uczę również czytania nut, harmonii, zasad wykonywania różnorodnych stylów muzycznych, sposobów pokonywania trudności technicznych, a także organizacji czasu podczas ćwiczenia, ustalania i realizacji indywidualnych celów ucznia.
Mam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z osobami w różnym wieku i o różnym stopniu zaawansowania(także od podstaw). Udzielam też korepetycji uczniom szkół muzycznych, potrzebującym pomocy w ćwiczeniu lub konsultacji.
Gra na fortepianie to moja największa pasja, a szczególną radość sprawia mi dzielenie się muzyką. Byłem studentem Akademii Muzycznej w Łodzi i Katowicach (specjalność gra na fortepianie), gdzie oprócz doskonalenia swoich umiejętności w grze na instrumencie, zdobyłem również niezwykle cenną wiedzę z dziedziny pedagogiki. Rozwijam też nieustannie swoje umiejętności w zakresie m.in. samodyscypliny, motywacji do pracy, organizacji czasu, które przekazuję swoim uczniom, jako ważne elementy procesu nauki gry na instrumencie. 
tel. 601 904 786

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2020

Jako rodzic ucznia Pana Michała wyrażam szczery podziw dla Jego umiejętności pedagogicznych, znajomości tematu (a wiem, co mówię, bo sama jestem muzykiem) i dla umiejętności wzbudzenia w uczniu chęci do świadomego ćwiczenia na instrumencie. Takich nauczycieli życzę każdej szkole muzycznej.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Pan Michał jest osobą z wieloletnim doświadczeniem, co znacznie ułatwia współpracę. Proponowane metody i rozwiązania są niezwykle skuteczne, dzięki czemu efekty są widoczne po kilku lekcjach. Po przetestowaniu kilku nauczycieli mogę z czystym sumieniem polecić pana Michała. Pozdrawiam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo wysokie kwalifikacje, świetne podejście oraz ogólne nastawienie nauczyciela sprawia, że lekcje są przyjemne oraz bardzo pożyteczne. Dużym plusem jest bardzo dobry wybór opracowywanych utworów, w których stopniowo pojawiają się kolejne elementy dzięki czemu nawet kompletny amator jak ja nie czuje się zagubiony.

Serdecznie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

Już po paru lekcjach z Panem Michałem mogę powiedzieć, że cieszę się, że trafiłam na niego, bo przerobiłam już wcześniej paru nauczycieli, a dopiero teraz jestem w pełni zadowolona. Wielki plus Pana Michała to jego cierpliwość. Polecam! :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2018

Michał jest bardzo dobrym nauczycielem, który w przystępny sposób wprowadza w świat gry na pianinie. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Polecam lekcje u Michała

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Świetny nauczyciel ! Lekcje z nim to prawdziwa przyjemność. Bardzo polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.