Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Bydgoszcz (centrum)

O mnie

Student jednego z najcięższych kierunków medycznych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Pan Michał prowadzi korepetycje z moim Synem z czego jestem bardzo zadowolona :) wszystko dokładnie tłumaczy, dzięki temu Syn zaczął osiągać zadowalające wyniki w nauce :)
Była to świetna decyzja decydując się na lekcję z Panem Michałem :)
Bardzo polecam :)

Michał

Dziękuję bardzo za opinię ;)
Zawsze staram się, aby moi uczniowie z lekcji zapamiętali jak najwięcej. Jednak to jest tylko połowa sukcesu. Również muszą poświęcić trochę czasu nad zadaniami, które ja zadaje. Syn akurat wszystko robi systematycznie, dlatego tak szybko widać postępy.

Życzę powodzenia Tomkowi na jutrzejszym sprawdzianem, który już przygotowałem, a następnie połamania długopisów na teście w szkole;)

Pozdrawiam
Michał

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji, ponieważ Michał dobrze tłumaczy, jest punktualny, systematyczny i sumienny. Posiada różne materiały do pomocy i bardzo dobrze przygotował mnie do sprawdzianu.
Polecam :)

Michał

Dziękuję bardzo za opinię! :)
Pamiętaj, że również włożyłaś w swoje wyniki bardzo dużo pracy!

Pozdrawiam
Michał :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.