Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
 
Online
Wolsztyn
Zbąszyń
Babimost
Nowy Tomyśl
Zbąszynek
Świebodzin
Międzyrzecz
Sulechów
Faktura VAT

Michał Kut

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii
Dla użytkownika Michał Kut

O mnie

Jestem otwarty, rozmowny, kontaktowy. "Łopatologia" jest jedną z moich ulubionych dziedzin. Oprócz chemii interesuję się literaturą grozy (Stephen King jest mistrzem!). W innych wolnych chwilach gram na gitarze. Ja w dwóch słowach? Szerokie horyzonty!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Chemia ogólna/Chemia materiałowa
Kursy i szkolenia
06.2018
Przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
11.2014 - 06.2015
Akademia Przyszłości
Kolegium 66 w Poznaniu
05.2015 - aktualnie
Opiekun grup młodzieżowych
12.2017 - 08.2019
LO Wolsztyn
06.2018 - aktualnie
Poszukiwacze Przygód

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pan Michał prowadzi zajęcia w bardzo miłej atmosferze. Można naprawdę dużo wynieść z takich zajęć, ponieważ wiedza przekazywana jest w sposób prosty i przejrzysty. Na pierwszy rzut oka widać że ma się do czynienia z bardzo kompetentnym i dobrze zorganizowanym nauczycielem. Gdyby moja przygoda z chemią w szkole nie dobiegała końca, z pewnością skorzystałabym jeszcze z zajęć Pana Michała :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Pan Michał to bardzo zorganizowany, rzetelny i przede wszystkim kompetentny korepetytor, dzięki czemu nasza współpraca przyniosła pożądane efekty, a nawet przerosła moje oczekiwania. Zajęciom z Panem Michałem towarzyszyła zawsze przemiła atmosfera - nie czułam strachu przed zadawaniem pytań, a wszelkie zagadnienia z chemii były wnikliwie i w dostępny dla ucznia sposób omawiane, przez co czułam się pewnie ze swoją wiedzą. Należy również wziąć pod uwagę ogromną ilość materiałów dydaktycznych i zadań przygotowywanych dla ucznia przez Pana Michała, które były niebywale dopracowane i pomocne. Ogromnie polecam zajęcia z Panem Michałem każdemu, kto chciałby pogłębić bądź poprawić swoją wiedzę z tego przedmiotu, bo gdyby nie one, to najpewniej nie czułabym się tak usatysfakcjonowana z mojej matury z chemii jak teraz. :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Świetnie zorganizowany i naprawdę pomocny nauczyciel. Zdecydowanie nauczył mnie więcej niż nauczyciele w szkole i gdyby nie te zajęcia, mój wynik na maturze prawdopodobnie nie przekroczyłby 20%

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Świetny nauczyciel, nowe wiadomości przekazywane o wiele przejrzyściej niż kiedykolwiek w szkole. Bardzo dobre materiały do nauki - teoria oraz zestawy zadań. Zajęcia nie męczą a zachęcają do przyswajania dalszej wiedzy:) Bardzo polecam!

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Współpraca była bardzo okazała. Nabyłem bardzo dużo nowych umiejętności, których w szkole nauczyciel nie potrafił przekazać. Jestem pewny, że bez tych korepetycji moja wiedza i umiejętności byłyby na dużo niższym poziomie.
Świetne przygotowanie do zajęć i świetne zdolności przekazywania wiedzy to zdania, które określają pana Michała.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Korepetycje z Panem Michałem są zdecydowanie najlepszymi z jakich miałam okazję korzystać. Zajęcia zawsze są przygotowane profesjonalnie, a atmosfera jest bardzo miła. Pan Michał sprawił, że skomplikowana chemia stała się przyjemnością, a trudne zadania obliczeniowe, które dotychczas były moją zmorą, wcale nie takie straszne. Z ręką na sercu polecam zasięgnąć pomocy u Pana Michała każdemu, kto ma najmniejszy problem z chemią, a z całą pewnością pomoże on spojrzeć na ten przedmiot z innej strony.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2020

Decydując się na zajęcia indywidualne z chemii nie spodziewałam się czegoś takiego. Pełen profesjonalizm ze strony pana Michała, duża ilość wiedzy, która była przekazywana w prosty i zrozumiały sposób. Bardzo przyjemna atmosfera pracy połączona z wysokim poziomem. Z ręką na sercu poleciłabym każdemu-lepszej czy słabszej osobie. Nie będziecie się czuli w żaden sposób ,,zacofani", a wręcz przeciwnie, będziecie zadowoleni z waszych postępów.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Gdybym komukolwiek miała polecić korepetycje z chemii to z pewnością u pana Michała. Nie były to moje pierwsze korepetycje, których zasięgałam w klasie maturalnej, więc miałam świetne porównanie – między nimi istniała przepaść. Tak jak na pierwsze jeździłam po to, aby je po prostu odhaczyć i przetrwać, na których czas okropnie się dłużył, tak tutaj było zupełnie odwrotnie. Szara rzeczywistość żmudnego liczenia zadań z chemii zamieniła się w pełną kolorów przygodę. Pan Michał ma znakomite podejście do ucznia i do samej pracy, co myślę, jest bardzo ważne. Wszystko bardzo dobrze i dokładnie wytłumaczy, jeśli jest taka potrzeba (pewne rzeczy, które naprawdę sprawiały mi trudność, teraz utkwiły mi w pamięci, co jest skutkiem przejrzystego i obrazowego przekazania teorii). Z materiałem przerobionym do matury (na poziomie rozszerzonym rzecz jasna) w ciągu zaledwie 4 miesięcy czułam się naprawdę dobrze – nie bałam się stawić czoła żadnemu z zadań, gdzie wcześniej przy tych trudniejszych bym się pewnie od razu poddała. Żałuję, że trafiłam tutaj tak późno, ponieważ pan Michał pomógł mi spojrzeć na ten przedmiot z zupełnie innej strony. Dlatego zachęcam do przemyślenia kwestii korepetycji nie tylko w klasie maturalnej, ale już wcześniej (jeżeli macie wątpliwości) – teraz na pewno bym tak zrobiła ;). Każde zajęcia bardzo dużo mi dawały, pomagały porządkować wiedzę, rozwiewały wszelkie wątpliwości. Z każdych wychodziłam zadowolona, a zadania liczyłam już nie tylko z obowiązku, ale i dla przyjemności. Teraz się śmieję, ale myślę, że coś w tym jest, że pan Michał zaraził mnie trochę swoją pasją do tego przedmiotu. Na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera, uczeń w żadnym razie nie jest pozostawiony samemu sobie. Jestem pewna, że wybierając korepetycje z tym nauczycielem, On poprowadzi Was w dobrym kierunku, nie wątpiąc w Wasze siły, a zachęci do działania, samodzielnego myślenia i po prostu z całą swoją profesją, ogromną wiedzą i doświadczeniem się Wami zajmie. :) Tak dla jasności: szczerze w 100% POLECAM!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Miałem okazję pracować nad moją rozszerzoną chemią z Panem Michałem ponad 8 miesięcy. Dzięki niemu stała się ona dla mnie o wiele jaśniejsza i ciekawsza niż mógłbym kiedykolwiek przypuszczać. Zdobyłem również kilka przydatnych umiejętności do napisania matury z tego przedmiotu. Serdecznie polecam, bo atmosfera na zajęciach jest świetna i sprzyja chłonięciu wiedzy.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Genialny korepetytor. W jasny, przejrzysty sposób wytłumaczy każdy temat.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2019

Pan Kut udzielał mi korepetycji przygotowujących do zajęć na poziomie chemii rozszerzonej przez kilka miesięcy. Dzięki otrzymanej pomocy nie tylko poprawiłam oceny, ale sam materiał stał się dla mnie klarowny i przede wszystkim ciekawszy. Polecam zarówno tym, którym chemia kojarzy się z męką i cierpieniem, tym, którzy przechodzą przez jej drogi z przymusu, ale też tym, którzy do chemii czują pasję.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.