Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Malbork
Słupsk
Starogard Gdański
Lębork
Bydgoszcz
Toruń
Włocławek
Grudziądz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Pomoc w bieżących zagadnieniach oraz przygotowanie do matury podstawowej i rozszerzonej oraz egzaminów na studiach. Oferuję regularne korepetycje dla uczniów szkół podstawowych, liceum oraz studentów kierunków technicznych.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu oraz ogromną cierpliwość i kulturę osobistą co zapewni miłą atmosferę każdej lekcji. Gorąco zapraszam do współpracy zarówno doraźnej (np. przed sprawdzianem) jak i regularnej cotygodniowej, którą polecam, gdyż daje dużo lepsze efekty.

Dostępność

Poniedziałek06:00 - 24:00
Wtorek06:00 - 24:00
Środa06:00 - 24:00
Czwartek06:00 - 24:00
Piątek06:00 - 24:00
Sobota06:00 - 24:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.