Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Łódź
Warszawa

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/510 opinii
Dla użytkownika Michał

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Magister
Instrumentalistyka - Fortepian
10.2010 - 06.2013
Studium Pedagogiczne Akademii Muzycznej im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Pedagogika
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia
09.2015 - aktualnie
Filharmonia Łódzka im. Artura Rubinsteina
10.2016 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Kilka miesięcy temu zdecydowałam się wrócić do lekcji fortepianu, po kilkunastu latach przerwy. Szkoła muzyczna i lekcje gry, dotychczas kojarzyły mi się z uciążliwym obowiązkiem i żmudnym ćwiczeniem. Michał całkowicie odczarował ten klimat. Atmosfera podczas lekcji jest profesjonalna, jednocześnie lekka i przyjemna. Michał pilnuje prawidłowej gry i ustawienia ręki. Poziom zajęć i stawianych wymagań z wyczuciem dostosowuje do oczekiwań ucznia. Umie zmotywować do dalszej pracy, nie szczędzi pochwał. Indywidualnie dopasowuje program, potrafi znaleźć sposób na wyćwiczenie nawet najbardziej zawiłych utworów. Całkowicie zmienił moje nastawienie do gry i teraz z przyjemnością siadam do pianina. Bardzo cenię sobie również elastyczność w kwestii dopasowania terminów lekcji. Polecam pod każdym względem.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Polecam wszystkim osobom, które zawsze chciały grać na pianinie, jednak z różnych względów nie zrobiły tego do tej pory. Miła, spokojna atmosfera, motywujące komentarze, to tylko niektóre z zalet prowadzonych przez Michała lekcji. Bardzo dobry i szybki kontakt oraz duża elastyczność, co do terminów jest rownież znacznym atutem. 10/10, polecam wszystkim :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

Dzień dobry, Pan Michał uczy gry na fortepianie naszego syna od pazdziernika 2015 r. Na tych lekcjach, przynajmniej raz w tygodniu syn zaprezentował pewne zdolności. Mimo naszych początkowych oporów,podjęliśmy decyzję i syn ,jako sześciolatek,po egzaminie jest przyjęty do 1 klasy SP Muzycznej.Bez tej współpracy nie podjelibysmy tego kroku.dziękujemy Panu, polecamy naukę i Pana pracę innym chętnym. Rodzice Stasia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2015

Córka chodzi do Pana Michała, w przeciwieństwie do szkoły muzycznej, bardzo chętnie. A co ważniejsze widać pozytywne rezultaty: chętniej ćwiczy w domu i generalnie lepiej jej idzie. Właśnie z Panem Michałem zaczyna przygodę z muzyką 6 letni syn.
POLECAM

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2015

Pan Michał wspaniały student, pedagog. Posiada dużą wiedzę a cierpliwość jego jest nieoceniona nawet dla pełnych energii najmłodszych. Syn mój jest zachwycony i nie może się doczekać kolejnej lekcji. Polecam, polecam, polecam

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2015

Za nauke wzialem sie w wieku 30 lat. Pomyslalem, ze chcialbym umiec pograc muzyke filmowa. Tak dla relaksu. Pam Michal pokazuje, ze nigdy nie jest za pozno na nauke. Swietnie dobiera odpowiednie cwiczenia i program nauczania. Wszystko szyte na moja miare. Potrafi zmotywowac do pracy. Takiego nauczyciela polecalbym kazdemu.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2015

Pan Michał jest uważnym i słuchającym pedagogiem. W zależności od tego kto jest uczniem i czego oczekuje- dostosuje program i poziom nauczania. Jest cierpliwy, sympatyczny i nie ma stresu. W wieku 40 lat postanowiłam się uczyć gry- to było niespełnione marzenie z dzieciństwa. Ale miałam bardzo wysokie oczekiwania co do nauczyciela- który rozumie moją potrzebę i chęć zaangażowania się.. Pan Michał zrozumiał moją potrzebę, dostosował cykl nauczania, zrozumiał , że moja praca czasem-często zakłóca nasz wspólny harmonogram.Jeśli odczuwacie potrzebę nauki gry na pianinie ale wstydzicie się bo ... (itd) Panu Michałowi możecie zaufać. Realizujmy marzenia... Polecam, potwierdzam- takiego nauczyciela szukacie. Nie będzie tremy, strachu, będzie miła atmosfera i motywacja. POLECAM ...

avatar
Ewa Karas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2014

Po kilku miesiącach nauki mam same pozytywne wrażenia. Utalentowany pianista, zaangażowany nauczyciel i sympatyczny człowiek. Widać że lubi to co robi i jest w tym świetny. Dzięki doświadczeniu potrafi dobrze dobrać sposób nauczania i program dla ucznia, uwzględniając jego indywidualne preferencje, możliwości i ograniczenia. Zajęcia są bardzo owocne, ćwiczenia i repertuar dostosowane do moich potrzeb i oczekiwań. Dodatkową zaletą korepetytora jest posiadanie poczucia humoru.

avatar
Marcin Szustowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2014

Bardzo dobry muzyk, niewątpliwie muzyczny i pedagogiczny talent. Mimo młodego wieku, doskonale potrafi dostosować metodykę kształcenia do potrzeb indywidualnych ucznia, by osiągnąć wspólnie postawiony cel. Zajęcia są skrupulatne, prowadzący jest zawsze świetnie przygotowany i dostosowuje tempo pracy do osiąganych efektów.
Ogromną wartością dodaną jest umiejętność motywowania ucznia do nauki w taki sposób, że nauka gry staje się przyjemnością, a nie obowiązkiem. Jest zatem inspiracją do systematycznej pracy, która może przerodzić się w pasję. Podsumowując, świetny, komunikatywny i cierpliwy nauczyciel, bezapelacyjnie godny rekomendacji.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2014

Świetny nauczyciel. Najbardziej doceniam indywidualne podejście do uczącego się - dostosowanie programu nauki do celu jaki chce się osiągnąć w muzyce. Spotkania są nie tylko efektywne, ale też ciekawe, a atmosfera zgodna z zapewnieniami - miła i spokojna. Do zalet korepetytora dodałbym jeszcze dwie istotne cechy, tj. cierpliwość oraz komunikatywność. Szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.