Michał Kupis

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łęczyca
Łódź

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Michał, mam 20 lat i jestem studentem filologii romańskiej. Moją pasją są głównie języki, aczkolwiek liceum kończyłem na profilu biologiczno-chemicznym. Swoją przyszłość wiąże właśnie z nauczaniem. Korepetycji udzielam od 2 lat. Oferuję przede wszystkim nowoczesne podejście do nauki, miłą atmosferę oraz przy wspólnej współpracy- sukces. Po więcej informacji zapraszam bezpośrednio do mnie! ;-)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.