Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała
Tychy
Katowice
Chorzów
Gliwice
Opole
Sosnowiec
Ruda Śląska
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka120 - 200 / 60 min

Michał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5141 opinii

Opis ogłoszenia

ZAWODOWY korepetytor, poziom podstawowy i rozszerzony - liceum oraz technikum.

Wytłumaczę Ci matematykę najprościej jak to tylko możliwe, krok po kroku, więc na pewno ją zrozumiesz i zmienisz nastawienie do niej :)
Jeśli jesteś pilnym uczniem lub chodzisz do wymagającej szkoły  i zależy Ci na jeszcze lepszych ocenach oraz poszerzeniu wiedzy z matematyki, jak najbardziej Ci to zapewnię.

Jeśli uważasz, że Twoja wiedza z matematyki jest na tragicznym poziomie,  matura z matematyki nieosiągalna, a ciągi, trygonometria, ostrosłupy pochodzą z kosmosu, to właśnie znalazła/eś rozwiązanie problemu :)

Zajęcia u mnie z matematyki podstawowej czy też rozszerzonej nie odbywają się tak jak w szkole według sztywnych regułek – każdy uczeń jest inny, w czymś czuje się lepiej, w czymś gorzej – wieloletnie doświadczenie pozwala mi dostosować nauczanie dokładnie pod Twoje umiejętności, charakter i wiek. Korepetycje odbywają się za to w przyjaznej atmosferze, która wpływa na Twoją motywację, a motywacja wpływa na Twoje wyniki.

Większość uczniów chodząc do szkoły albo boi się panicznie matematyki albo nudzi się na lekcjach – u mnie nie ma ani jednego, ani drugiego. Nie będziesz miał nawet zbytnio okazji się nudzić – jeśli nie byłeś uczniem piątkowym lub czwórkowym, to prawdopodobnie nie miałeś okazji ćwiczyć matematyki, tylko przepisywałeś zadania z tablicy lub z internetu. U mnie koncepcja jest całkowicie odwrotna – pracujesz w większości Ty.  Można pomyśleć, że jest to strasznie uciążliwe, ale przekonasz się, że tak nie jest i wpłynie to dobrze na Twoje osiągnięcia.

Kolejna rzecz – MINIMUM teorii, MAKSIMUM praktyki. Nie będziemy zbytnio zagłębiać się w teorię matematyczną, tylko rozwiązywać bardzo dużo różnorodnych zadań – jest to najlepsza droga do zrozumienia matematyki.

Czego Cię nauczę:

 • Wyrażenia algebraiczne (potęgi, pierwiastki, działania na wyrażeniach algebraicznych, wzory skróconego mnożenia, logarytmy, przekształcanie wzorów, układy równań, równania, nierówności itp.)
 • Trygonometria (sinus, cosinus, tangens, cotangens, tożsamości trygonometryczne, przekształcenia wykresu funkcji, wzory redukcyjne, równania i nierówności trygonometryczne itp.)
 • Planimietria  (okrąg wpisany i opisany, wielokąty, twierdzenia sinusów i cosinusów, pole koła itp.)
 • Funkcje  (funkcja kwadratowa, liniowa, wymierne, monotoniczność, równania i nierówności z wartością bezwzględną itp.)
 • Wielomiany (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, twierdzenie Bezouta, wykres wielomianu, nierówności wielomianowe)
 • Ciągi (arytmetyczny, geometryczny, suma wyrazów ciągu, wzór ogólny, monotoniczność, procent składany, granica ciągu, szereg geometryczny itp.)
 • Rachunek różniczkowy (granice, pochodna funkcji, ekstrema, zagadnienia optymalizacyjne, asymptoty itp.)
 • Geometria analityczna (prostopadłość i  równoległość prostych, środek odcinka, równanie kierunkowe prostej)
 • Rachunek prawdopodobieństwa (prawdopodobieństwo klasyczne, kombinatoryka, wariacje bez powtórzeń i z powtórzeniami, permutacje, prawdopodobieństwo całkowite i warunkowe itp.
 • Statystyka opisowa (średnia arytmetyczna, wariancja, odchylenie standardowe, mediana, dominanta)
 • Geometria przestrzenna (graniastosłupy, ostrosłupy, kula, stożek, walec)
 • Dowodzenie

Trochę informacji o mnie

Ukończyłem studia licencjackie i magisterskie na kierunku Analityka gospodarcza (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach), w którym matematyka, statystyka, ekonometria i inne przedmioty ścisłe były na porządku dziennym. Praca w zawodzie, jako analityk danych pozwoliła mi jeszcze bardziej rozwinąć swoje umiejętności z nauk ścisłych, jednakże bycie korepetytorem sprawia mi największą satysfakcję i zamierzam zmienić podejście uczniów do matematyki na pozytywne.

Najważniejszymi moimi cechami są ogromna cierpliwość i empatia.  Matematyka jest jednym z najtrudniejszych przedmiotów w szkole, dlatego odpowiednie podejście do ucznia jest kluczowe. Uczyłem już wielu maturzystów, którzy nie potrafili wykonywać nawet najprostszych możliwych obliczeń, więc jeśli masz różne obawy z tym związane, to zapomnij o nich - będę tłumaczył Twoje wątpliwości matematyczne aż je zrozumiesz :)

W swojej 10-letniej karierze korepetytora miałem okazję pracować z uczniami, którym miesiąc przed wystawieniem ocen wychodziła dosłownie średnia 1.0, a udawało nam się wyjść z tej sytuacji jeszcze przed zakończeniem roku. Uczyłem także osoby o przeciętnych i dobrych ocenach i po regularnych spotkaniach ich wyniki były znacznie lepsze.

Prowadzę  legalną działalność korepetytorską,  wystawiam faktury na życzenie. Wiele osób pyta o lekcję próbną - jest jak najbardziej możliwa (odpłatna). Nie wymagam podpisywania umów na roczną naukę - stwierdzam, że jeśli uczeń jest zadowolony z mojego nauczania, to pozostanie na dłużej, bez niepotrzebnego "zmuszania".
Możliwe są kursy indywidualne, jak i grupowe. 

KOREPETYCJE ONLINE

Wielu uczniów i rodziców ma złe doświadczenia z lekcji online. Rozumiem to, bo gdy uczniowie pokazywali mi, jak wygląda nauczanie online w szkole, to faktycznie wyglądało to źle - szczególnie na początku epidemii COVID-19.
Korepetycje online są jednak bardzo dobrą alternatywą dla korepetycji stacjonarnych. Posiadam odpowiednie oprogramowanie oraz wieloletnie doświadczenie w nauce zdalnej i mogę zagwarantować, że nie ma większej różnicy w skuteczności pomiędzy tradycyjnymi zajęciami a online. Powiedziałbym nawet, że lekcje online są skuteczniejsze.
Dzięki nim nie tracisz także czasu na dojazd ani pieniędzy na paliwo, możesz nawet uczyć się w piżamie ;]

KONTAKT
Mój nr telefonu: 696 963 454 , mail: ekorepetycje90 (małpka) gmail (.) com lub użyj formularza u góry strony. Zadzwoń lub napisz i przekonaj się o skuteczności ;)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Michał
ul. Krasińskiego
40-019 Katowice
NIP: 6351801674

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2016
University of Economics in Katowice
Magister
Analityka gospodarcza
Kursy i szkolenia
.
ECDL - Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych
.
Certyfikat bezwzrokowego pisania na klawiaturze ( II miejsce w Mistrzostwach Polski - 435.9 znaków/min.)
.
Kurs: Nauczanie sprytnymi, a nie ciężkimi metodami
.
Kurs: Jak pracować z emocjami ?
.
Kurs tworzenia wartościowej edukacji
01.2014
English in Business - LCCI 3
Doświadczenie
01.2011 - aktualnie
Korepetytor z przedmiotów ścisłych
01.2015 - 01.2018
Analityk danych/statystyk/matematyk

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 141
avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2023

Świetny nauczyciel! Poprawiałam mature po kilku latach i wcale nie było to trudne dzięki ogromnej dawce motywacji, bardzo przystępnej teorii i przyjemnej atmosferze. Wyniki pozwoliły mi dostać się na wymarzone studia.

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Super tłumaczy, bardzo zrozumiale, szeroki wachlarz zadań, elastyczność w zakresie zmiany terminów i bardzo miły człowiek. Gorąco polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Bardzo dobrze wytłumaczone zadania z ekonometrii

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

W 7 miesięcy nadrobiłem swoje zaległości z matematyki podstawowej i rozszerzonej. Motywuje do samodzielnej pracy, a sama atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna,można się razem pośmiać w przerwie pomiędzy jednym zadaniem a drugim. Bardzo polecam,jeśli chcesz się konkretnie przygotować do jakiegokolwiek egzaminu.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Zajęcia z Panem miałam ponad rok i bardzo dobrze je wspominam. Forma lekcji jest bardzo przemyślana i dopracowana, co sprawiało, że lekcje były bardzo przyjemne, a nie męczące. Czuć również duży profesjonalizm i ludzkie podejście do człowieka uczącego się. Zostałam dobrze przygotowana do tegorocznej matury, mimo, że jestem czystym humanem - dlatego też bardzo polecam Pana Michała. Nie trzeba wcale uwielbiać i umieć matematykę, a dzięki tym lekcjom stała się o wiele bardziej zrozumiała i przyjemniejsza. Dziękuję!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Nauka w bardzo przyjemnej atmosferze, z tydzień na tydzień czułem się coraz lepiej. Bardzo polecam korepetycje!!:)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Nauka matematyki w świetnej atmosferze, a efekty jeszcze lepsze :) Nigdy nie sądziłam, że korepetycje mogą być tak miłe i skuteczne równocześnie. Polecam wszystkim zdolnym i tym potrzebującym wiedzy od podstaw.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2021

Bardzo dobry korepetytor, polecam :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Bardzo polecam korepetytora, świetne podejście do człowieka, a efekty zajęć są szybko zauważalne.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Świetny korepetytor. Profesjonalne, personalne podejście, stoicki spokój i opanowanie. Polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Dzięki współpracy z Michałem nadrobiłem ogromne zaległości z matematyki, przygotowałem się dobrze do matury podstawowej oraz rozszerzonej. Przez jego genialne podejście do ucznia i sposób prowadzenia zajęć miałem ochotę i motywacje do ciśnięcia do przodu. Polecam każdemu :))

Michał Jeziorski Nauki Ścisłe

Mateusz udowodnił, że gdy się chce, to nie ma żadnych ograniczeń - przed korepetycjami otrzymywał zazwyczaj oceny dwójkowe lub niższe. Początki korepetycji ze względu na braki w matematyce nie były łatwe, lecz wystarczyły tylko chęci i systematyczna praca Mateusza, które przyczyniły się do tego, że z wielu arkuszy maturalnych (poziom podstawowy) uzyskiwał wyniki na poziomie 90%-100% , a na poziomie rozszerzonym około 80%. Gratulacje !!!

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Dzięki pomocy Michała zdałam egzamin ze statystyki w pierwszym terminie i na fajną ocenę :) Spokój Michała i jego profesjonalizm to najlepsze co może spotkać "zagubionego studenta". Serdecznie polecam i dziękuję!

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Cały semestr ekonometrii przerobiony w kilka spotkań, a egzamin zaliczony bez problemu.

avatar
Martin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Michał pomógł mi zrozumieć statystykę, która okazała się być prosta, ale tylko dlatego, że świetnie potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie. Bardzo się cieszę, że trafiłem właśnie na Michała i polecam w 100%.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2019

Dzięki Michałowi zdałam egzamin ze statystyki, który wcześniej wydawała mi się nie do przejścia. Tłumaczy wszystko w prosty sposób dzięki czemu opanowanie materiału nie stanowi wiekszego problemu. Serdecznie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Na moim kierunku miałem ogromny problem ze statystyką. Z początkiem września pisałem poprawkę, którą bez problemu zdałem. To wszystko dzięki Michałowi. Potrafił świetnie wytłumaczyć każdy temat. Jestem bardzo zadowolony, że to właśnie jego wybrałem na korepetytora. Gorąco polecam !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Michał pomógł mi pojąć statystykę opisowa od zera w ciągu 2 spotkań do żadnego egzaminu praktycznego i teoretycznego.
Serdecznie polecam wszystkim walczącym o zaliczenie !

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Współpracę rozpoczęliśmy od poprawkowej matury , którą zdałem oczywiście dzięki pomocy Michała, następnie na studiach każdy temat potrafił wytłumaczyć w sposób prosty i zrozumiały bez owijania w bawełnę. Całki macierze i inne tematy , które wydawały się na pierwszy rzut oka nie do sforsowania stały się proste jak tabliczka mnożenia. Korepetycje u Michała to dobrze zainwestowane pieniądze. Polecam z czystym sercem każdemu !!!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Dobrze tłumaczy zagadnienia, dzięki temu każdy jest w stanie rozwiązać zadania. Naprawdę warto.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Serdecznie polecam.
Michał ma ogromna wiedzę i bardzo dobre podejście do nauki matematyki, dzięki niemu zdałam maturę.
Dziękuje

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Super prowadzone korepetycje, szybko opanowalem cwiczony material mimo, ze na poczatku zdawalo mi sie ze nie da rady. Serdecznie polecam Michała!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Po kilkunastu latach od skończenia szkoły średniej postanowiłem podejść w końcu do matury. Czasu na przygotowanie nie było za dużo. Zacząłem lekcje z Michałem w styczniu 2019, nie wierząc że dam radę w tak krótkim czasie cokolwiek sobie przypomnieć, zrozumieć i nauczyć. Jednak Michał ze swoim stoickim spokojem i dużą dozą cierpliwości przygotował mnie do tej matury i... zdałem. Jestem za to niesamowicie wdzięczny. Już teraz wiem że w czasie studiów też się spotkamy i, tak jak do matury pomoże mi także przygotować się do sesji. Szczerze polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Michał pomógł mi zrozumieć kilka zagadnień z ekonometrii, z którymi miałam problem rozwiązując ćwiczenia samodzielnie. Do egzaminu przygotowywałam się w dość ekspresowym tempie, ale dzięki mojej ciężkiej pracy i wskazówkom Michała przedmiot na uczelni zaliczyłam na 4+.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2019

Dzięki Michałowi krok po kroku zrozumiałam statystykę oraz ekonometrię!!! Z całego serca polecam! Na lepszego nie traficie :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Dzięki Michałowi zdałam statystykę, z która sama męczyłam się kilka semestrów. Wystarczyły tylko dwa dni przed egzaminem na przygotowanie się. Serdecznie polecam!

avatar
Blanka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Świetny korepetytor! Michał jest osobą bardzo kompetentną, miłą i w jasny, prosty sposób potrafi wytłumaczyć najbardziej zawiłe zagadnienia. Dzięki niemu zdałam kolokwium ze statystyki matematycznej, choć wcześniej nie miałam o niej zielonego pojęcia! Nigdy nie zapomnę tego uczucia, kiedy na kolokwium wiedziałam co robić, rozumiałam treść zadań i po 20 minutach po napisaniu kolosa wyszłam z sali, wiedząc, że poszło mi dobrze i tak też było! :) Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Najlepszy mój korepetytor do tej pory! Nikomu nie udało się w tak przyjemny sposób oswoić mnie z matematyką i do tego pomóc wyjść z zagrożenia i napisać maturę z matematyki na wyżej niż zadowalający poziom 30%. Naprawdę polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Bardzo przyjemna atmosfera, wszystko wytłumaczone w bardzo prosty sposób, dzięki nauczaniu Pana Michała udało mi się zaliczy oba semestry bez większego wysiłku. Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Miło, przyjemnie, skutecznie i szybko. Dając coś od siebie dobrze was poprowadzi i pozwoli napisać maturę na wysokim poziomie oraz podejść do niej z dużym spokojem. Polecam serdecznie :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2019

Dzięki temu panu zawdzięczam zdaną mature z matematyki i zaliczony semestr na studiach z elementów wyższej matematyki. Super sposób prowadzenia zajęć. Mimo że nigdy nie byłem orłem z tego przedmiotu, potrafił mi wszystko wytłumaczyć. Polecam!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2019

Bardzo przyjemna atmosfera na korepetycjach, wszystko wyjaśnione w przejrzysty i prosty sposób. Dzięki korepetycją pozytywnie zaliczyłem statystykę i ekonometrie. Gorąco polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Świetny korepetytor profesjonalne podejście. Dzięki Michałowi udało mi się zdać semestr! Polecam!

avatar
Alan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

Profesjonalne, konkretne podejście do rzeczy. Jestem bardzo zadowolony. Gorąco polecam

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2019

3 godziny korepetycji z ekonometrii wystarczyły, aby zrozumieć cały semestr. Polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2019

Statystyka zdana w pierwszym terminie, oczywiście dzięki pomocy pana Michała, jego wiedzy ,umiejętności przekazania ,profesjonalnemu i indywidualnemu podejściu do problemów. POLECAM !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2019

Świetny korepetytor, potrafi wszystko wytłumaczyć w bardzo prosty i przystępny sposób. Dzięki niemu zdałem egzamin ze statystyki matematycznej, mimo, że moja nauka matematyki skończyła się w liceum na poziomie funkcji kwadratowej.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

Przed korepetycjami u Pana Michała nie wiedziałem, że można wytłumaczyć statystykę w tak przychylny i skuteczny sposób. Te zajęcia bardzo mi pomogły i polecam każdemu jeśli ma problem z przedmiotami, których naucza Pan Michał.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Dzięki Panu Michałowi statystyka stała się banalna. Jeszcze nie spotkałem się z osobą, która by potrafiła tak dobrze wytłumaczyć daną rzecz, robiąc to w tak przyjazny sposób.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2019

Dzięki Michałowi zdałam statystykę i ekonometrię, wiec nie muszę się już martwić zbędnymi rzeczami. Polecam gorąco !

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2018

Pan Michał jest profesjonalistą, dzięki któremu szybko uporałem się z zagrożeniem z matematyki, a moja sytuacja (jak i wiedza) była początkowo bardzo tragiczna.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2018

Cierpliwy, przyjazny i bardzo skuteczny korepetytor , 6/5 :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Serdecznie polecam Pana Michała osobom, dla których matematyka jest złem koniecznym, potrafi on zdziałać cuda ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2018

Jestem matematycznym analfabetą ale p.Michał potrafił mi to wszystko wyjaśnić prosto i zrozumiale. Po chłopsku ...Polecam !

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Dzięki Panu Michałowi matematyka stała się nagle bardzo logiczna i całkiem prosta, co było widać po dobrych i bardzo dobrych ocenach, serdecznie polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Michałem, w prosty i zrozumiały sposób tłumaczy poszczególne tematy oraz zadania. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, z chęcią polecam wszystkim tego korepetytora :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Bardzo polecam Michała! miałem 24 godziny aby przygotować się do egzaminu poprawkowego z "Prawdopodobieństwa i statystyki" na studiach. Świetnie tłumaczy, świetnie znał materiał. Zdałem egzamin dzięki niemu! Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2018

Bardzo polecam pana Michała, skutecznie i zrozumiale tłumaczy materiał, dzięki niemu zrozumiałam i zaliczyłam statystykę, która sprawiała mi dużo trudności.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2018

Skutecznie przygotował do zaliczenia ze statystyki, a materiał był niezwykle obszerny. Polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Bardzo polecam pana Michała. Materiał tłumaczy w sposób zrozumiały, jest przygotowany do zajęć na których panuje fajna atmosfera

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Gorąco polecam !!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Bardzo dobry korepetytor. Szczerze polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Z pomocą Pana Michała udało mi się zrozumieć przedmiot, który przez cały semestr był dla mnie czarną magią. Osoba przede wszystkim bardzo cierpliwa i konkretna, potrafi jasno wytłumaczyć dane zagadnienia. Wszystkie potrzebne materiały i pomoce naukowe są już wcześniej przygotowane na zajęcia. Bardzo polecam ! ;)

avatar
Gracjan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Zupełnie inny niż przeciętny wykładowca, prowadzący. W przyjemny sposób przeprowadził przez tajemnice metod prognozowania. Godny polecenia

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Bardzo polecam. W krótkim czasie przerobiliśmy cały materiał

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2018

Bardzo, bardzo polecam. W 3 godziny ogarnęłam to, czego nie potrafiłam ogarnąć przez caly semestr.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2018

Szczerze polecam! Pan Michał jest osobą cierpliwą, potrafiącą słuchać problemu, a przede wszystkim widać, że jest chętny do pomocy! Jestem ogromnie zadowolona z korepetycji i porady statystycznej, gdyż nie dość, że w mojej głowie się rozjaśniło, to dodatkowo otrzymałam wsparcie duchowe :) Przyjemna atmosfera, kompetentna osoba! Nic dodać, nic ująć :)

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2018

Bardzo polecam

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Bardzo dobry korepetytor, który wytłumaczy wszystko na spokojnie. Zajęcia w bardzo miłej atmosferze ☺️

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2018

Gorąco polecam!. Lekcje w miłej i profesjonalnej atmosferze. Bardzo skuteczny nauczyciel!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
11 września 2018

Bardzo dobrze umie wytłumaczyć pomógł mi w zdaniu matury

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Uważam ze Pan Michał jest mega ,
I naprawde Dzieki niemu zaczalem rozumiec materiały co mam problem od kilku lat ,dla mnie ideolo wszystko wiec ocena jak najwyższa ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji. Fachowe przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Michał nauczył mnie wnioskowania statystycznego - a to oznacza, że potrafi robić rzeczy niemożliwe.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Profesjonalne zajęcia, w atmosferze nieporównywalnie lepszej niż na lekcjach i przede wszystkim skuteczne ;) Dzięki jeszcze raz

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Pan Michał jest bardzo kompetentną osobą : ). Niestety, na mojej drodze stanęła statystyka, dla mnie zmora zmór : (. Moja wiedza w związku z tym przedmiotem była zerowa i z pomocą przyszedł mi Pan Michał. Jest osobą bardzo, a to bardzo spokojną, cierpliwą, nie krytykuje a wręcz próbuje podnieść na duchu dobrym słowem. Pan Michał tłumaczy w sposób prosty i bardzo zrozumiały, co jest ważne dla osoby, która ma zerową wiedzę, w moim przypadku było to ze statystyki. Z czystym sumieniem, jeśli ktoś potrzebuje pomocy np. ze statystyki to zgłoście się do Pana Michała : ). Pozdrawiam, Kamila.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Świetny korepetytor, dałabym 6 gwiazdek, lecz niestety można tylko 5!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2018

Z pomocą Michała nauczyłam się szybko SQLa od poziomu kompletnie zerowego aż do średniozaawansowanego ;))

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Zdecydowanie polecam, w nie całe pół roku opanowałem materiał na mature praktycznie od zera

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Szybka i konkretna pomoc 6+ Jak najbardziej polecam.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Polecam. Pomimo dużej ilości trudnego materiału z ekonometrii i małej ilości czasu daliśmy radę. Michał wyjaśnił mi wszystko krok po kroku.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Swietne przygotowania do matury. Z zerowego poziomu wiedzy, udało się wyciągnąć mnie na satysfakcjonujący poziom! Zajęcia w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 lipca 2018

Wszystko bardzo dobrze. Ekonometria w excelu zdana na 5, polecam !

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Bardzo wysoka jakość prowadzonych lekcji, wszystkie zagadnienia ze statystyki dzięki Michałowi okazały się tak naprawdę proste i były przeprowadzone w miłej atmosferze. Polecam serdecznie :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Świetny korepetytor! Na krótko przed sesją (statystyka) poświęcił mi sporo czasu. Szczegółowo wyjaśnił zadania. Kolos zdany na 5. Polecam :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Nauka ekonometrii z Michałem poszła bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, kolokwium zaliczone :) POLECAM

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Korepetycje z matematyki prowadzone są konkretnie, z odpowiednim podejściem do trudnych przypadków, takich jak ja, oczywiście z zadowalającymi efektami ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Bardzo dobrze przygotował mnie do metod prognozowania, dzięki niemu mam to już za sobą! Serdecznie polecam :)!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor jakiego poznałem świetnie tłumaczy i jest spoko

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Bardzo polecam, wszystko świetnie wyjaśnione

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Najlepszy korepetytor ever - moje oceny z dwóch ostatnich sprawdzianów z matematyki to +4 i 5 ;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Wszystkim poszukującym fachowej pomocy gorąco polecam korepetycje u Pana Michała. Brak skali, aby wyrazić zadowolenie.
W krótkim czasie pomógł mi w udźwignięciu tematu, pomimo iż jego zakres znacząco wykraczał poza obszar, którym Pan Michał zajmuje się na co dzień. Efekt - zaliczone na 100%. Słowem – Profesjonalista w każdym calu, a do tego gwarantowana pomoc nawet w dosyć beznadziejnych przypadkach. Jestem bardzo wdzięczna, że w ogóle podjął się wyzwania :). Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam!
Ania

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Michał świetnie przygotował mnie do tegorocznej matury - zanim zaczął mnie uczyć, zazwyczaj pisałem próbne matury na 30% lub mniej. Po naszych spotkaniach wyniki systematycznie rosły, a z tego co analizowaliśmy, powinienem mieć +- 85% z oficjalnej matury ;)))

avatar
Wiolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Bardzo polecam matematykę z Michałem, który jest bardzo cierpliwym, miłym, a przede wszystkim skutecznym korepetytorem ! Jestem raczej polonistką, a nie ścisłowcem, a ostatnio dzięki Michałowi otrzymałam moją pierwszą piątkę ze sprawdzianu z matematyki :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2018

Świetny korepetytor ! Punktualny , miły i bardzo bardzo pomocny. Zajęcia z nim to czysta przyjemność, pomimo matematyki. Nie umiałam prawie nic z tego przedmiotu , była to dla mnie czarna magia. Korepetycje z Michałem i zadania maturalne już nie są wcale trudne i przerażające . Polecam każdemu kto w końcu chcę coś zrozumieć z matematyki .

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Świetny nauczyciel! Rzeczowy, punktualny a co najważniejsze skuteczny. Efektem była 5-tka ze statystyki, kilka godzin nauki a egzamin wraz z kolokwium zdane za jednym zamachem. Jaworznianin pozdrawia i poleca serdecznie wszystkim głodnych wiedzy ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2018

Statystyka była dla mnie czarną magią.... przed wizytą nic nie wiedziałam a po korepetycjach z Michałem zdałam na 5. To chyba mówi samo za siebie :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Bardzo polecam! Sympatyczny i cierpliwy. Doskonale tłumaczy każde zadanie. A co najważniejsze, efekty widać w zdaniu egzaminu! Polecam wszystkim :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Bardzo polecam korepetycje z Michałem, treściwe i proste, w ciągu 2 godzin nauczyłem się z nim więcej niz przez cały semestr.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Bardzo polecam Michała jako korepetytora. Pomagał mi przy statystyce matematycznej. W bardzo zrozumiały i jasny sposób, sprawnie przeszliśmy przez wszystkie tematy, które jeszcze niedawno były dla mnie tajemnicą. No i najważniejsze: egzamin zdany! Dziękuję jeszcze raz za pomoc :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Michał pomógł mi ponad miesiąc temu przy ekonometrii, której kompletnie nie rozumiałam - wystarczyło kilka spotkań w miłej atmosferze. Dzięki tym korepetycjom, otrzymałam z ekonometrii 5-kę i teraz sama się zastanawiam czy nie będę udzielać korepetycji z tego przedmiotu

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Jesli masz problem z Matmą idz do Michała ! Z tym człowiekiem mata staje sie prosta , pomoże ci ogarnąć kazdy temat bez przeszkody !
Polecam w skali od 1 /10 .. 10 ! W skali dreszczyku !
Dzięki za wszystko Michał

avatar
Wiolka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2016

Z całą pewnością polecam :)) w bardzo logiczny i prosty sposób wytłumaczone najtrudniejsze do pojęcia przeze mnie zagadnienia

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2016

Dzięki Michałowi udało mi się bez problemu poprawić egzamin ze statystyki. Polecam każdemu, kto ma wątpliwości co do swojej wiedzy, Michał na pewno pomoże!

avatar
ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2016

Bardzo dobry i pomocny korepetytor. Zadania z którymi miałam problem zostały rozwiązane bezbłędnie i w bardzo szybkim czasie.
Profesjonalna i szybka pomoc jak najbardziej godna polecenia..

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2016

Polecam korepetytora. Profesjonalne przygotowanie do egzaminu w moim przypadku ze statystyki opisowej w kilka godzin caly semestr. Bomba! Fachowa wiedza ;)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

Polecam, w dwie godziny egzamin został opracowany dokładnie i rzetelnie, efekt: zdany egzamin poprawkowy ze statystyki opisowej.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2015

Michał to konkretny człowiek, który pomoże nawet w najbardziej beznadziejnej sytuacji. Bezproblemowy kontakt i pomoc online. Egzamin ze statystyki zdany bez kłopotu. Polecam wszystkim którzy myślą że są w sytuacji nie do uratowania! ;)

avatar
mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2015

wytłumaczone prosto i zrozumialam szybko o co chodzi .Polecam osobom ktore chca zapoznac sie z komputerem oraz jego funkcjami a sa w tym temacie zielone .

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Przyszliśmy z kolegą do Michała po oblanym pierwszym terminie ze Statystyki Opisowej. Michał w ciągu 2 tygodni w zaledwie kilka godzin przerobił z nami materiał z całego semestru, dzięki czemu zdaliśmy drugi termin, dzięki czemu mamy wakacje z wolnym wrześniem.
Polecam wszystkim Michała, jest bardzo cierpliwy, a przede wszystkim potrafi wytłumaczyć i nauczyć ;)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2015

Korepetycje profesjonalne, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Inteligencja i wiedza tego korepetytora jest imponującą, w moim przypadku podejście i sposób nauki ze statystyki opisowej na 4,5! Sesja pokonana ! ;))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Bardzo polecam!! Wystarczyło kilka godzin i metody ilościowe (z przewagą statystyki) okazały się proste i przejrzyste. Egzamin zdany w pierwszym terminie na 4.5 :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Bardzo polecam !!! Pan bardzo kompetentny ! Statystykę zdałam na 5 ! Jeden z niewielu podjął się rozwiązania zadań, które miałam przygotować ! Swietnie tłumaczy! POLECAM

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Bardzo polecam, cierpliwy i posiadajacy ogromna wiedze nauczyciel. Przed wizyta statystyka to była dla mnie "czarna magia" natomiast po korepetycjach zaliczyłem w 1 terminie . Polecam ponieważ mało jest tak cierpliwych i doświadczonych korepetytorów ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2015

Szczerze polecam! :) Ogromna wiedza i cierpliwość Michała sprawiły, że przestałam się bać statystyki, zaczęłam ją rozumieć a z zaliczeniem przedmiotu nie miałam żadnego problemu :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Polecam korepetycje u Michała. Wytłumaczył mi statystykę w krótkim czasie. ;)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2014

Zgadzam się ze wszystkimi moimi przedmówcami! Myślałam, że nie dam rady tej statystki zaliczyć, ale z pomocą Michała zdałam ją na 4! Zajęcia bardzo przyjazne dla ucznia, bardzo miła atmosfera. Michał przygotowany na każdą godzinę zajęć! Udostępnia swoje notatki ;)
Jak najbardziej polecam zajęcia u Michała;)

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Polecam wszystkim korepetycje z Michałem.
super atmosfera, anielska cierpliwość i co najważniejsze - kampania wrześniowa zdana z zamkniętymi oczami. Nawet nie mając pojęcia co to jest statystyka w sekundzie dowiesz się jaka jest łatwa właśnie z nim!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2014

Polecam każdmu , kto chce szybko i bezboleśnie uporać się z statystyka na studiach ! Spotykając się pierwszy raz z Michałem nie miałam zielonego pojęcia o statystyce , po krótkim okresie czasu zaczełam swobodnie rozwiązywać wszytskie zdania , które wcześniej były dla mnie czarną magią !

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Bardzo przyjemnie mi sie z Michalem pracowało, byl przygotowany do zajęć, na kazde pytanie i watpliwosc odpowiadal z cierpliwoscia ;) mila atmosfera pozwolila uniknac stresu zwiazanego z nauka ekonometrii, a sama ta dziedzina nauki wydala mi sie nagle bardzo logiczna i calkiem prosta :D Polecam!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Michał przygotował mnie do poprawki ze statystyki w zaledwie 2 tygodnie, mimo, że poziom mojej wiedzy początkowo był na bardzo niskim poziomie. Polecam serdecznie!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Michał bardzo mi pomógł, dzieki niemu poszłam na egzamin bez stresu i pewna siebie. Profesjonalnie tłumaczy, jest bardzo sympatyczny i ma niesamowitą cierpliwosc Juz po pierwszych zajęciach czułam sie pewniej a ekonometria nie wydawała sie juz taka straszna:) POLECAM MICHAŁA KAZDEMU..NAPRAWDE WARTO !!!!

avatar
Lucy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Sympatyczny, dobrze przygotowany do każdej lekcji, cierpliwy Michał jest korepetytorem na wagę złota! Statystykę zdałam śpiewająco! ;)
POLECAM KAŻDEMU!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2014

Cierpliwość i rzetelność to jedne z tych cech dzięki którym Michał jest dobrym korepetytorem , dzięki niemu zdałem mature śpiewająco :)
Polecam

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Mimo, że stawka godzinowa u Michała za statystykę nie jest najniższa, bardzo cenię sobie jego korepetycje, które zresztą pozwoliły mi zdać kolokwium na 5-kę ;))

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Zrozumiale i dokładnie prowadzone zajęcia w przyjaznej atmosferze. Bardzo szybko da się zrozumieć materiał, a korepetytor ma dużo cierpliwości ;)
Polecam każdemu!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2014

Korepetytor bardzo kompetentny, doskonale tłumaczy, zajęcia prowadzone na wysokim poziomie - Pełen profesjonalizm. Z czystym sumieniem POLECAM !!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2013

Bardzo dobry korepetytor,uczę się ciągle i uczę statystyka wciągnęła mnie na maxa ,doskonale tłumaczy i jest bardzo cierpliwą osobą :))

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2013

Po kilku miesiącach intensywnej nauki od samych podstaw, mogę stwierdzić, że obecnie władam sprawnie językiem angielskim. Nie mam problemów ze zrozumieniem wypowiedzi, jak i jej konstruowaniem. Pozdrowienia z UK!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2013

Bardzo polecam !
Dzięki korepetycją stwierdzam, że statystykę jednak da się lubić, a wszystkie zaległości można nadrobić.
Michał to bardzo kompetentna i pomocna osoba. Tłumaczy prostym językiem i świetnie przygotowuje się do prowadzonych zajęć.
Pełen profesjonalizm ;)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Polecam!!! bardzo dobry korepetytor!!! tłumaczy lepiej niż wykładowcy

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2013

Bardzo dobry kontakt z korepetytorem, rzetelnie prowadzone lekcje dopasowane do klienta poziomem i ceną. POLECAM ZDECYDOWANIE!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2013

Szybko, zrozumiale, rzetelnie i przede wszystkim skutecznie a w dodatku w miłej atmosferze. Polecam w 100%

avatar
MARCIN G.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2013

powiem tak, Michał jest mega Super.... skoro ja, ciężka głowa do nauki dostałem z STATYSTYKI - 4,0 to myślę ,że każdemu dobrze wytłumaczy... POLECAM...!!!!

avatar
marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2013

profesjonalista w doslownym znaczeniu tego slowa. egzamin poprawilem na 5:)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2013

Bardzo polecam tego korepetytora! Miła atmosfera i profesjonalne podejście do tłumaczenia - bez zawiłości. Dzięki niemu zawiłości statystyki opisowej nie są mi już obce. Zdecydowanie warto!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2013

Super, bardzo profesjonalny korepetytor , wszystko fajnie wytłumacza, prosto i na temat, polecam :))

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2013

Bardzo polecam korepetytora, świetnie przygotowany do zajęć, tłumaczy w sposób łatwy do zrozumienia, kilka spotkań i statystyka nie wydaje się taka straszna:)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2013

Dzięki temu korepetytorowi poznałem wiele przydatnych zastosowań, przede wszystkim Worda i Excela, o których wcześniej nie miałem zielonego pojęcia. Pozwoliło mi to na wykorzystanie tej wiedzy w pracy, przez co jest ona znacznie szybsza i sprawniejsza. Żeby dodatkowo zwiększyć wydajność swojej pracy, skorzystałem z nauki szybkiego pisania u Pana Michała, zwiększając wyraźnie swoją prędkość pisania na klawiaturze i nie patrząc przy tym na klawiaturę. Jak najbardziej POLECAM :]

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2013

Michał przygotowywał mnie zarówno do matury z matematyki, z której uzyskałam ponad 90% (wyniki z matur próbnych przed nauką z Michałem były w granicach 20-40%), a także ze statystyki na studiach, której nie rozumiałam w ogóle, i z której otrzymałam później ocenę 4,5.
Wielkie dzięki za współpracę. Serdecznie polecam tego korepetytora!!! ;)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2013

Proste, szybkie, zrozumiałe i bezproblemowe tłumaczenie - nic dodać, nic ująć ;)))

avatar
rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2013

Bardzo dobry, pomógł mi tak, że egzamin stał się wręcz banalny. Dzięki :)

avatar
Mrcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2013

Jestem zadowolony z pomocy Michała przyniosły pożądany efekt praktycznie od pierwszej lekcji

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2013

Serdecznie polecam, bardzo dobrze tłumaczy, wszystko zrozumiałem i dzięki niemu zdaje kolokwia.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2013

Polecam Michała, potrafi wyjaśnić wszystko od podstaw, tłumaczy zrozumiale i rzetelnie :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2013

Gorąco polecam Michała, ponieważ bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy, świetnie dogaduje się z uczniem oraz nawet po 1h można zauważyć efekty nauczania.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2013

Wyrozumiały i bardzo cierpliwy w stosunku do ucznia.Wszystko tłumaczy zrozumiale i jasno.Cały niezrozumiały materiał tłumaczy od podstaw.BARDO POLECAM :D

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2013

Bardzo dobrze tłumaczy statystykę, jestem zadowolona,przynosi efekty. Polecam Michała

avatar
Danusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2013

Jeśli nie rozumiesz matematyki to w 100% polecam Michała , bardzo dobrze potrafi ją wytłumaczyć jest wyrozumiały i cierpliwy
naprawdę polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2013

Zrozumiałe tłumaczenie, proste od podstaw, przynosi efekty :) Dobrze się współpracuje. Polecam ;D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2013

Polecam korepetycje u Michała;) tłumaczy wszystko zrozumiale i jasno. Jestem zadowolona i w przyszłości bede korzystała z jego uslug.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2013

Bardzo rzetelny korepetytor, szczegółowo wyjaśnia każde zagadnienie nawet od podstaw :) Bardzo dużo dały mi lekcje z nim, 5* POLECAM

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.