Michalina Kozerska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Czapury
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z J. polskiego dla uczniów klasy 1-8 i gimnazjum.
Dla Ósmoklasistów
Lekcje prowadzone w oparciu o autorskie karty pracy - dużo ćwiczeń, zabaw językowych, zadań testowych. Nauka tworzenia krótkich i długich form wypowiedzi pisemnych.Omówienie  wszystkich najważniejszych zagadnień gramatycznych.Tempo i czas zajęć dostosowane do indywidualnych możliwości Ucznia. Przygotuje do testów, pomogę w odrobieniu pracy domowej. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi, do każdego podchodzę indywidualnie. Jestem studentka prawa.Dojeżdżam do uczniów. Dostępność 7 dni w tyg.Kontakt 661065539 jeśli nie odbiorę proszę o SMSa.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.