Michalina Skotnicka

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online

Michalina Skotnicka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Michalina Skotnicka

O mnie

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku filologia indonezyjsko-malajska na UAM w Poznaniu.Dwukrotna stypendystka stypendium Darmasiswa ufundowanego przez rząd Indonezji.2 miejsce w konkursie dla cudzoziemców na poziomie narodowym na najlepiej opisane doświadczenia związane z życiem w Indonezji (w języku indonezyjskim).Licencjat na kierunku międzynarodowe stosunki gospodarcze na wydziale ekonomiczno-socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Bardzo przyjemne i dobrze spożytkowane zajęcia. Dużo konkretów i duży nacisk na praktyczny aspekt nauki języka. Michalina bardzo stara się również dopasować do indywidualnych potrzeb i wymagań ucznia.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Michalina świetnie prowadzi lekcje, które są dostosowane do poziomu ucznia. Jest kompetentna, miła , lekcje z nią to sama przyjemność. W tak miłej atmosferze szybko przyswaja się wcześniej zupełnie niezrozumiały język.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2023

Bardzo przyjemne zajęcia z Michaliną! Nauczycielka dopasowuje materiał do potrzeb a ja czuję progres w komunikatywnej nauce języka.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.