Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Biała Podlaska
Puławy
Łuków
Chełm
Włodawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Profesjonalne lekcje z matematyki na każdym poziomie nauczania. Przygotowanie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, przygotowanie do poprawek a także pomoc studentom w nauce przedmiotów matematycznych i przygotowaniu do egzaminów i zaliczeń.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki oraz dar jasnego sposobu przekazywania wiedzy. Interesuję się nowoczesnymi technikami w edukacji, dlatego każda lekcja jest dla mnie ważna i wyjątkowa.

Osoby potrzebujące pomocy w nadrobieniu zaległości oraz chętne poszerzyć swoją wiedzę matematyczną na wyższym poziomie serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.