Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Jaworzno
Mysłowice
Sosnowiec
Katowice
Dąbrowa Górnicza
Chrzanów
Kraków
Gliwice

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
05.2009
Mentor Graphics PCB Design Course
06.2017
Konfiguracja i programowanie sterowników PLC BECKHOFF
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
7 listopada 2019

Czy ktoś z Państwa ma kontakt z panem Michałem może?

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 kwietnia 2019

Po kontakcie telefonicznym, przesłałem mailowo do Pana Michała zakres materiału z JAVY, który chciałem omówić już na spotkaniu. Podczas naszej rozmowy ustaliśmy również dzień i godzinę. Miał się do mnie odezwać a właściwie przesłać adres gdzie mam przyjechać. Na dzień przed spotkaniem starałem się skontaktować ale szanowny Pan nie odbiera telefonu i nie odpisuje na smsy. Jeżeli komuś zależy aby korepetycje się odbyły w ustalonym terminie to stanowczo odradzam tego pseudo korepetytora.

OdeSoft

Szanowny Panie, Adres i wytyczne miał Pan w wiadomości zwrotniej. Niech Pan zrozumie, że jak prowadzę zajęcia to nie odbieram telefonów i nie odpisuje na smsy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2013

Byłem na zajęciach u Pana Michała, dobrze tłumaczy. Wszytko pozaliczałem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.