Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Absolwent Akademii Muzycznej, Wszechstronny pianista współpracujący z Teatrem Muzycznym w Łodzi, Akademią Muzyczną w Łodzi udzieli lekcji gry na fortepianie/ pianinie/ keyboardzie.
*Nauka od podstaw (podstawy i techniki gry na instrumencie, nuty, oznaczenia temp, metrum i dynamiczne,czyli wszystko to,co jest potrzebne by dobrze zacząć) oraz na innych poziomach zaawansowania,w tym przygotowanie do egzaminów wstępnych na studia.

*Muzyka klasyczna, rozrywkowa oraz improwizacja.

Zapraszam do kontaktu. Możliwość próbnych lekcji online ;)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Akademia Muzyczna im. G. i K. Bacewiczów w Łodzi
Magister
Instrumentalistyka / fortepian
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Szkoła Muzyczna w Łęczycy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.