Michał Widawski

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Zduńska Wola
Łódź
Łask
Sieradz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia30 - 60 / 60 min

Michał Widawski

Opis ogłoszenia

Cześć!

Jestem studentem II roku kierunku lekarskiego na UM w Łodzi oraz finalistą 64. Olimpiady Chemicznej, co dało mi 100% z matury z chemii i wstęp wolny na większość uniwersytetów medycznych. Udzielę korepetycji z chemii na poziomie szkoły podstawowej, liceum oraz studiów medycznych. Oferuję pomoc w przygotowaniu do lekcji, klasówek, matury oraz kolokwiów i egzaminów. 
Możliwość dojazdu na terenie Zduńskiej Woli, Łasku i Sieradza. W Łodzi preferuje lekcje w moim mieszkaniu na Starym Polesiu.
Możliwość zajęć w małych grupach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.