drMichał Fau

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa (wszystkie dzielnice)
Poznań
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia120 - 150 / 60 min

drMichał Fau

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam!  Jestem doktorem Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, autorem zbioru  Zadań z chemii  oraz egzaminatorem maturalnym z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu chemii na wszystkich poziomach zaawansowania.

Udzielam korepetycji od przeszło 15 lat, jak na razie tylko z pozytywnymi wynikami. Posiadam autorski program nauczania – na zajęciach dokładnie omawiam zagadnienia teoretyczne, które przedstawiam w formie własnych prezentacji. Materiały wysyłam uczniom po każdych zajęciach. Uczeń nie traci czasu na zapisywanie dyktowanych informacji. Prezentacje zawierają kompletne informacje – zgodne z podstawą programową – nie ma potrzeby korzystania z podręczników oraz repetytoriów. Na zajęciach rozwiązujemy zadania maturalne o zróżnicowanym poziomie trudności, omawiamy trudniejsze zadania, omawiamy zadaną pracę domową. Około pół roku przed maturą wysyłam uczniom arkusze maturalne (posiadam bazę około 130 arkuszy maturalnych), które uczeń samodzielnie rozwiązuje w domu, następnie sprawdzamy i omawiamy arkusze maturalne na zajęciach.

Posiadam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pracy z uczniem, ze studentami Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, dodatkowo jestem również nauczycielem w dwóch warszawskich liceach. Od 2019 roku jestem czynnym egzaminatorem maturalnym z chemii w Warszawie.

Jestem autorem „Zbioru zadań z chemii”, który składa się z czternastu części. Zbiór został wydany w znanym i renomowanych wydawnictwie - Medyk (w wyszukiwarce "google" należy wpisać Medyk Michał Fau), będzie stanowił solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego rozszerzonej z chemii. 

Udzielę korepetycji w zakresie:
- Szkoła podstawowa - egzamin część przyrodnicza
- Liceum - matura podstawowa i rozszerzona (powtórzenie materiału przed egzaminem maturalnym)

Pomagam również w przygotowaniu do bieżących sprawdzianów, klasówek i kartkówek z chemii. Zajmuję się głównie przygotowaniem kandydatów na uczelnie medyczne do rozszerzonej matury z chemii, pracuję również ze studentami przygotowując ich do egzaminów i kolokwiów.

Prowadzę zajęcia indywidualne w komfortowym biurze mieszczącym się na ulicy Rzymowskiego (Warszawa Mokotów) nieopodal Galerii Mokotów – dogodny dojazd. Lokal przystosowany jest do prowadzenia zajęć z chemii – posiadam mini laboratorium chemiczne, w którym znajduje się około 100 odczynników chemicznych. Na zajęciach przeprowadzamy maturalne doświadczenia chemiczne w ramach omawianego materiału (zgodnie z zasadami BHP).

Miejsce korepetycji:
- Warszawa Mokotów, ulica Rzymowskiego – nieopodal Galerii Mokotów - cena za godzinę
  zegarową - 120 -150 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

drMichał Fau
Rzymowskiego, 30/412
02-697 Warszawa
NIP: 5213905621

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
11.2010 - 11.2014
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Chemia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Pan Michał uczy bardzo dobrze. Współpraca z nim to przyjemność. Jest w kontakcie i nie odwołuje zajęć (jak niektórzy). Cierpliwie tłumaczy zagadnienia co przekłada się na praktyczną wiedzę. Bardzo, bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.