Michał Smardz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań

Opis ogłoszenia

Jako student 3 roku automatyki oferuję pomoc w zrozumieniu zagadnień związanych z transformatą Laplace’a oraz Z jak również innymi problemami z zakresu podstawowej wiedzy z automatyki. W przypadku chęci umówienia się na dłuższe możliwe negocjacje ceny. Możliwy dojazd we wskazane miejsce.

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2018

Bardzo polecam tego nauczyciela. Pomimo, że kompletnie nie miałem pojęcia co to jest automatyka to korepetycje były prowadzone w sposób zrozumiały i przejrzysty nawet dla mnie.
Dzięki korepetycjom poradziłem sobie z egzaminem za co jestem wdzięczny.
Co najważniejsze przeglądając oferty, tutaj cena była niewygórowana i bardzo konkurencyjna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.