Ostatnia aktywność:
16 dni temu
Online
Rzeszów

Michał B

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Michał B

O mnie

Cześć!

Nazywam się Michał, jestem studentem Automatyki i Robotyki na Prz, dorywczo pracuję jako junior embedded developer (programowanie elektroniki przy użyciu języków C oraz C++, projektowanie elektroniki).

Udzielam korepetycji z programowania w językach C, C++, z elektroniki i oferuję pomoc w formie konsultacji przy projektach opartych na mikrokontrolerach AVR, STM32 oraz ESP32.

Zapraszam do kontaktu!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 05.2019
ZSE Rzeszów
Technik elektronik
10.2019 - aktualnie
Rzeszów University of Technology
Automatyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Tobiasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Polecam usługi Michała , korepetycje przeprowadzone przez niego były bardzo pomocne , wiedza przekazana rzetelnie i w taki sposób że nawet dziecko by zrozumiało o co chodzi. Kontakt z Panem Michałem praktycznie 24/7.

Michał B

Panie Tobiaszu,
Uprzejmie dziękuję za te słowa, jest mi niezmiernie miło, że jest Pan zadowolony z moich usług ;)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Rzetelny i cierpliwy korepetytor, skutecznie przygotował mnie do zaliczenia poprawkowego z techniki cyfrowej

Michał B

Drogi Mateuszu, dziękuję za te słowa, jest mi niezmiernie miło, że jesteś zadowolony z korepetycji :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2020

Pan Michał w półtorej godziny zrobił robotę, którą powinien był zrobić mój profesor przez kilka wykładów, a nie zrobił. Tak jak Pan Michał pisze w swojej ofercie, pasjonuje się programowaniem w języku C i jest w tym świetny. Do tego całe serce wkłada w przekazanie swojej wiedzy uczniowi. Przed zajęciami przygotował wszystkie programy do zadań, z którymi miałem problem, co z pewnością wymagało dużego zaangażowania i wytłumaczył wszystko przejrzyście i w szczegółach. Jestem w 100% zadowolony, na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego pomocy. Prosił, żebym napisał, co mógłby poprawić, ale niczego się nie doszukałem. Serdecznie polecam! Kuba, student I roku informatyki

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Michał bardzo dobrze przygotował mnie do kolokwium, świetna organizacja zajęć, punktualność, dobre podejście do ucznia, który zaczyna przygodę z programowaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.