Michael Stoch

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wolbórz
Moszczenica (Kiełczówka +1)
Łódź
Warszawa (Kiełczówka +1)
Piotrków Trybunalski

Michael Stoch

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/514 opinii
Dla użytkownika Michael Stoch

O mnie

---------------------------------------- ------------------------------------

Jestem coachem (w trakcie certyfikacji w Noble Manhattan Coaching), konsultantem rodzinnym, korepetytorem języka angielskiego, pracującym swoją autorską metodą nauczania. Ukończyłem studia na kierunkach Computer Programmer oraz Business Administration - Accounting w The Sheridan College Institute of Technology and Advanced Learning w Kanadzie. Już w Polsce, w Warszawie studiowałem psychologię kliniczną w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Specjalizuję się w tematyce budowania więzi międzyludzkich. Doświadczenie zdobywałem m.in. pracując w Klinice Leczenia Jąkania w Warszawie oraz sam przechodząc terapię, dzięki której wyleczyłem się z jąkania. Byłem również trenerem sztuki walki Muay Thai w Mississauga Elite Training Center w Kanadzie. Moim największym osiągnięciem i dumą w życiu jest moja rodzina - Córka i Żona, moi najlepsi nauczyciele i źródło inspiracji.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2022

Bardzo dobry nauczyciel. Lekcje prowadzi z duzym zaangażowaniem, przygotowuje bardzo ciekawe materiały , ułatwiające naukę. Zajęcia zawsze punktualnie, nigdy nie odwołuje lekcji. Serdecznie polecam!!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2022

Bardzo polecam współpracę z Michael! Michael jest bardzo zaangażowany i elastyczny. Dopiero sposób prowadzenia lekcji pod ucznia. Dzięki temu pierwszy raz w życiu lekcje angielskiego są dla mnie przyjemnością i są dla mnie komfortowe. Michael zawsze dba o to, żeby uczeń miał tyle dodatkowych materiałów ile potrzebuję. Dzięki Michaelowi zaczęłam oglądać filmy, czytać książki po angielsku.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

Witajcie i zdecydowanie polecajcie ;-)
Michael jest sympatycznym i otwartym człowiekiem. Lekcje z nim to czysta przyjemność. Bez stresu i nacisku. Już na pierwszych zajęciach czujesz luz, znikają opory i zaczynasz mówić.
Jak w programach telewizyjnych: 3xTAK

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Bardzo polecam Michaela jako nauczyciela, osobę do porozmawiania po angielsku. Dzięki niemu osiągnąłem bardzo dobre rezultaty w rozmowach po angielsku co bardzo pomogło mi w pracy. Po każdej lekcji byłem bardzo zadowolony i doładowany energią, ponieważ Michael jest bardzo pozytywną osobą.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Szczerze mogę polecić Michaela. Michael wręcz zaraża chęcią do nauki angielskiego. Wiele lat próbowałem przeskoczyć pewien poziom, ale zawsze brakowało mi wystarczającej motywacji, żeby poświęcić wystarczającą ilość czasu na naukę. Z Michaelem to się zmieniło. Lekcję są prowadzone w super atmosferze, na różnorodne tematy. Michael wykazuje dużą inicjatywę, zachęca na różne sposoby, proponuje kontakt z angielskim poprzez różnorodne źródła. Z przyjemnością zacząłem poświęcać czas na angielski i w efekcie zacząłem swobodnie mówić.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2018

Bardzo, bardzo polecam!!! Przemiła osoba. Lekcje z Michaelem są prowadzone w super przyjemnej atmosferze, bez stresu. Bardzo cierpliwy nauczyciel. Każda lekcja to inny, ciekawy temat, nie jest to typowa nauka jaką znamy ze szkoły lecz luźna rozmowa, dużo ciekawych materiałów (artykuły, filmy, piosenki, książki). Michael dobiera tematy pod ucznia, więc nie ma mowy o nudzie, jest bardzo zaangażowany i przede wszystkim lubi to co robi!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Ze swojej strony mogę bardzo polecić lekcje z Michaelem. Bardzo zróżnicowane tematy, dużo potocznego języka a nie sztucznego książkowego. Sposób nauki jest rewelacyjny! Michael umie słuchać, nie przerywa, daje możliwość pełnej wypowiedzi nawet jeśli robione są błędy. Po skończonej konwersacji, podsumowuje słownictwo, wskazuje błędy i daje wskazówki jak radzić sobie z trudnymi zwrotami.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Bardzo polecam Michaela wszystkim tym, którzy już stracili nadzieję, że będą w stanie mówić płynnie po angielsku. Parę miesięcy spotkań raz w tygodniu, dało dużo większe efekty, niż lata nauki w szkole. Lekcje z Michaelem to sama przyjemność, ma bardzo dobre podejście do ludzi, dużo ciekawych tematów, godziny lecą nie wiadomo kiedy. Te zajęcia uświadomiły mi też, że problem często leży w metodzie uczenia, a nie w "braku talentu do języków". Metody Michaela są bardzo efektywne, a jednocześnie zajęcia są po prostu przyjemnością. Polecam z czystym sumieniem, z Michaelem polubicie angielski:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2018

Nauka języka angielskiego z Michaelem to przyjemność. Chodzę na lekcje do Michaela już pawie rok i mój angielski jest o znacznie lepszy. Michael potrafi dostosować poziom angielskiego i stopniowo go podwyższać tak aby nauka była przyjemna. Dodatkowo tematy poruszane na zajęciach są bardzo różne przez co uczeń przez całą godzinę jest zaangażowany.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2016

Lekcje z Michaelem są prowadzone w przyjemnej, sympatycznej atmosferze. A przede wszystkim są skuteczne - po ok 6 miesiącach zajęć, mój język angielski bardzo mocno się poprawił, przede wszystkim mówię płynniej, mam też o wiele większy zasób słownictwa. Michael zwraca też uwagę na niuanse językowe, które nie każdy nauczyciel angielskiego potrafi wyłapać. Stara się również, aby lekcje oraz prace domowe nie były nudne, a równocześnie wymagały od ucznia czegoś więcej :) Bardzo jestem zadowolona z tych zajęć, cieszę się, że zdecydowałam się na nie. Szczerze polecam Michaela :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Nauka z Michaelem to czysta przyjemność. Nie jest to typowa nudna nauka oparta na wkuwaniu słówek i zwrotów, lecz ciekawa i luźna rozmowa, dzięki której przełamałem barierę językową dość szybko. Polecam spróbować każdemu kto się jeszcze waha.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2016

Michał jest naprawdę świetnym nauczycielem. Pomógł mi nie tylko mówić poprawnie, ale też pomógł mi odblokować barierę w mówieniu po angielsku. Polecam spotkania z nim każdemu, kto pragnie szybkich efektów.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Polecam naukę z Panem Michałem. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze oraz na wysokim poziomie. Pan Michał cechuję się dużą cierpliwością oraz zaangażowaniem. Metoda którą stosuje jest bardzo efektywna. Widać,że nauka angielskiego dla Pana Michała jest wielką pasją.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2015

Bardzo komunikatywna osoba. Cierpliwy. Faktycznie, metoda mówienia bez polskich naleciałości w akcencie genialna. Nauka języka obcego tylko z native speakerem. Polecam każdemu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.