Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski30 - 40 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Hi! Nazywam się Michał, studjuję medycynę weterynaryjną na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Biorę udział w międzynarodowych praktykach, w których język angielki jest kluczowym elementem. Korzystając ze swojego doświdczenia w przekazywaniu wiedzy i pracy z dziećmi i młodzieżą chętnie pomogę przygotować się do testów/egzaminów czy też, co najważniejsze, do płynnego mówienia. 
Zawsze pragnąłem płynnie posługiwać się językiem obcym w szczególności angielskim. Tak się zaczęła moja przygoda z tym językiem. Teraz już jest on nieodzownym elementem mojego życia. Moje kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi czy młodzieżą pomaga mi przekazywać z łatwością moje doświadczenia i wiedzę. Zapraszam do współpracy! Korepetycje na BISKUPINIE lub online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.