Ostatnia aktywność:
12 dni temu
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia60 - 120 / 60 min

Michalina

Opis ogłoszenia

Wykładowczyni akademicka i korepetytorka z wieloletnim doświadczeniem. *] [*Zajmowałam się edukacją historyczną na wielu poziomach, od szkoły podstawowej do studiów doktoranckich. Jako edukatorka współpracuję z muzeami i instytucjami kultury.

Oferuję zajęcia dla osób na różnych poziomach edukacji:

1. Kurs wyrównawczy dla uczniów/uczennic szkoły podstawowej : regularne wsparcie w nauce historii w oparciu o materiał programowy lub krótkoterminowa pomoc w nadrobieniu zaległości.

2. Przygotowanie do egzaminu 8-klasisty : systematyczna powtórka materiału, praca na arkuszach próbnych, rozwój kluczowych umiejętności (krytyczna analiza źródeł / argumentacja).

3. Kurs wyrównawczy dla uczniów/uczennic liceum : regularne wsparcie w nauce historii w oparciu o materiał programowy lub krótkoterminowa pomoc w nadrobieniu zaległości. 

4. Przygotowanie do matury : systematyczna powtórka podstawy programowej, praca na arkuszach próbnych, rozwój kluczowych umiejętności (krytyczna analiza źródeł / argumentacja), nauka pisania wypracowań.

Lekcję zazwyczaj prowadzę ONLINE, ale w zależności od dnia oferuję także zajęcia z dojazdem na terenie Warszawy.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek09:00 - 15:00
Środa09:00 - 17:00
Czwartek09:00 - 15:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota12:00 - 19:00
Niedziela12:00 - 19:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 06.2020
Uniwersytet Warszawski
Magister
historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.