Kreatywna Nauka Joanna Pawlak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Iwno (Iwno)
Kostrzyn (Osiedle Królewskie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Magister Matematyki z wieloletnim stażem udzieli korepetycji z matematyki na wielu poziomach nauczania. Zapraszam na pierwszą lekcję. Na życzenie wystawiam rachunek za korepetycje. Nie masz gotówki ? To nie problem. Dla stałych klientów możliwość płatności za korepetycje przelewem.

Preferuję kontakt telefoniczny(również sms). Jeśli nie odbieram telefonu to oddzwonię jak najszybciej. W wiadomości od uczniów/rodziców poproszę o podanie numeru telefonu w celu kontaktu zwrotnego oraz ogólne informacje odnośnie zakresu materiału z matematyki.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota09:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Kreatywna Nauka Joanna Pawlak
Dąbrówki 7
62-025 Kostrzyn
NIP: 6211658917

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2002 - aktualnie
Uniwersytet Zielonogórski
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2017 - aktualnie
Kreatywna Nauka Joanna Pawlak
Korepetycje z matematyki na wielu poziomach nauczania. Płatność gotówką, przelewem lub blikiem. Więcej info: MatematykaKostrzyn.pl KorepetycjeKostrzyn.pl

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.