MAŁGORZATA GRECZUK

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Biała Podlaska

O mnie

Jestem nauczycielem oraz lektorem języka angielskiego z 13-letnim doświadczeniem. Pracuję zarówno z dziećmi jak i z młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Jestem wpisana do ewidencji EGZAMINATORÓW Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO OKE w Krakowie. Co roku odbywam dodatkowe szkolenia, dzięki którym posiadam bogatszą wiedzę w zakresie przygotowania uczniów do egzaminu po szkole podstawowej, oraz egzaminu maturalnego. Pomagam także dzieciom oraz młodzieży w opanowywaniu bieżącego materiału przerabianego w szkole. Dodatkowo prowadzę lektorat na kierunkach: ochrona osób i mienia, bhp, kosmetyka, administracja itp.. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Doradztwo Zawodowe I uzyskałam tytuł DORADCY ZAWODOWEGO. Pomagam osobom w różnym wieku w wyborze dalszej drogi kształcenia a także pomagam w znalezieniu pracy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 07.2008
UNIWERSYTET WARSZAWSKI
Licencjat
FILILOGIA ANGIELSKA-SPECJALNOŚĆ NAUCZYCIELSKA
10.2009 - 07.2011
SZKOŁA WYŻSZA PSYCHOLOGII SPOŁECZNEJ W WARSZAWIE
Magister
FILILOGIA ANGIELSKA
03.2018 - 02.2019
WYŻSZA SZKOŁA HUMANITAS W SOSNOWCU -STUDIA PODYPLOMOWE
Magister
DORADZTWO ZAWODOWE
Kursy i szkolenia
11.2021
Egzaminator Egzaminu ósmokalsisty z języka angielskiego Okręgowej Komisji edukacyjnej w Krakowie
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.