Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Gdańsk

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Natalia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Politechnika Gdańska
Magister
Chemia
10.2017 - 02.2019
Ateneum
Nauczyciel stażysta
Podyplomowe Studia Pedagogiczne
Kursy i szkolenia
07.2018
Certyfikat językowy FCE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2020

Polecam korepetycje u Natalii. Chemia organiczna zdana bez problemu :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Korepetycje z Natalią pozwoliły mi zdać chemię organiczną bez większych problemów, mimo mojego początkowego braku wiedzy z tego przedmiotu. Natalia jest osobą bardzo cierpliwą i potrafi przekazać wiedzę nawet z najtrudniejszych fragmentów danego materiału w sposób łatwy i zrozumiały. Polecam każdemu kto ma jakiekolwiek problemy z chemią organiczną żeby udać się do Natalii, sukces gwarantowany.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Pani Natalia jest świetną korepetytorką,dzieli się z uczniami swoją ogromną wiedzą z zakresu chemii.Tłumaczy wszystkie zagadnienia w łatwy, dostępny sposób.Materiały pozwalają przećwiczyć zagadnienia,a „wiedza w pigułce” jest bardzo pomocna,zawiera esencję teorii wymaganej na maturze.Ponadto P.Natalia jest dyspozycyjna i zawsze działa na korzyść ucznia.Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Natalia przygotowała mnie do matury ,zdobyłam 87% i dostałam się na wymarzone studia lekarskie. Zajęcia są prowadzone bardzo rzetelnie i w super atmosferze. Dla Natalii nie ma trudnego zadania, wszystko bardzo cierpliwie i wyczerpująco tłumaczy. Jeżeli ktoś myśli o wysokim wyniku z chemii to tylko do Natalii! :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Polecam serdecznie korepetycje z Natalią!
Dzięki pomocy Natalii udało mi się zaliczyć chemię fizyczną. Bardzo dobrze umie wytłumaczyć dany materiał, jej nauki trafiają do studenta. Jest to osoba bardzo rzetelna i dyspozycyjna. W ramach zajęć otrzymałam dodatkowe materiały potrzebne do nauki.
Naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.