Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
Warszawa (Targówek +5)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 - 60 / 60 min

Magda :)

Opis ogłoszenia

Witam

Jestem nauczycielem języka angielskiego w szkole podstawowej. Nauczam także biologii w języku angielskim w oddziałach dwujęzycznych. Od kilku lat prowadzę korepetycje z języka angielskiego na różnych poziomach zaawansowania. Dysponuję bogatą bazą dydaktyczną. Na moich zajęciach kładę duży nacisk na wykonywanie różnego rodzaju ćwiczeń leksykalno - gramatycznych, dzięki czemu uczeń jest dobrze przygotowany do lekcji. Oferuję pomoc w odrabianiu prac domowych, utrwalanie materiału z lekcji, dodatkowe wyjaśnienia, przygotwanie pod kątem sprawdzianu ósmoklasisty (mogę pochwalić się bardzo dobrymi wynikami moich uczniów w ubiegłym roku szkolnym), poszerzanie zakresu słownictwa i rozwijanie umiejętności językowych. Moje zajęcia odbywają się z przyjaznej atmosferze.
Zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek14:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa13:00 - 19:00
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek14:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.