Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
 
Online
Sade Budy
Międzyborów
Żyrardów
Grodzisk Mazowiecki
Jaktorów
Milanówek
Brwinów

Magdalena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Magdalena

O mnie

Od 13 lat prowadzę zajęcia językowe na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych w liceum, szkole języków obcych oraz na zajęciach indywidualnych. Przygotowywałam już do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego i egzaminów międzynarodowych.Sama ukończyłam Instytut Lingwistyki Stosowanej (angielski, francuski), byłam stypendystką Uniwersytetu w Salamance w Hiszpanii, od lat pracuję jako egzaminator maturalny (matura ustna i pisemna), wiem więc na czym polega uczenie się jak i nauczanie języka obcego.Zapraszam na zajęcia indywidualne lub dwu/ trzyosobowe. Oferuję również konwersacje online, konsultacje egzaminacyjne, kursy intensywne, szkolenia dla firm, business English.<b>Zapraszam na www.ekonwersacje.pl </b>W ofercie mamy również zajęcia z języka włoskiego oraz rosyjskiego - gorąco polecam :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2011

Miła, kompetentna, obowiązkowa, wymagająca, motywuje do aktywnej współpracy. Nauka z Nią to czysta przyjemność.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2011

Miła, ale wymagająca, obowiązkowa ale niestresująca - naprawdę pomaga się 'rozgadać ' na konwersacjach.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.