Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski75 / 60 min

Maciej

Opis ogłoszenia

Absolwent wydziałów prawa Sorbony i Cornell University, obecnie w trakcie przerwy zawodowej, podejmie się korepetycji i konwersatoriów z języków francuskiego i angielskiego.

Przygotuję do egzaminów językowych (francuski: DELF, DALF; angielski: TOEFL, IELTS; matury z obu języków w zakresie podstawowym i rozszerzonym) i nauczę języka prawniczego i biznesowego.

Pomogę również sporządzić prace zaliczeniowe w szkole i na studiach.Mam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu indywidualnym (francuski i angielski) oraz w szkole językowej (angielski).

Osoby na poziomie podstawowym nauczę posługiwać się językiem współczesnym w piśmie i mowie w sposób przystępny i zrozumiały. Osobom na poziomie średniozaawansowanym pomogę osiągnąć biegłość językową,  zaś te na poziomie zaawansowanym nauczę wyrafinowania w posługiwaniu się językiem w relewantnych dla ucznia kontekstach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.