Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kolbuszowa
Rzeszów

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/515 opinii
Dla użytkownika Ewelina

O mnie

Hallo meine Lieben,

habt ihr Lust Deutsch zu lernen ??? :) dann meldet euch bitte bei mir . Wartet nicht so lange ! Jeder kann die deutsche Sprache beherrschen. Ich zeige euch, wie man es richtig macht. Ihr werdet bestimmt daran Spaß haben. Ich freue mich schon auf Euch!Witam mam na imię Ewelina . Od ponad pięciu lat mieszkam w Niemczech , gdzie ukończyłam liczne kursy z języka niemieckiego. Posiadam Goethe-Zertifikat C1 ( zaawansowaną znajomość języka niemieckiego ) zdany w Bonn. Moim atutem jest też to, że posiadam tytuł magistra Filologii germańskiej, który uzyskałam w Polsce.Niemiecki to moja pasja , dlatego chętnie nauczę Cię władać tym językiem.Forma nauczania :Nauczam na podstawie książek wydawnictwa Langenscheidt oraz na podstawie własnej metody zwanej przeze mnie Instagram- Deutsch. Dzięki , której nauczysz się niemieckiego używanego na co dzień. Ta metoda cieszy się największym zainteresowaniem wśród moich uczniów. Na pewno spodoba się i Tobie. Cieszę się już na lekcję z Tobą.Do zobaczenia na lekcji :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet Rzeszowski
Magister
Filologia Germańska, ukończona z oceną bardzo dobry
Kursy i szkolenia
.
Deutsch C2
10.2013
Deutsch A1
12.2013
Deutsch A2
05.2014
Deutsch -Test für Zuwanderer B1
06.2014
Programm CareMigration
07.2014
Test ,, Leben in Deutschland ''
12.2017
Deutschkurs bei der Volkshochschule Neuss
04.2018
Goethe-Zertifikat C1
Doświadczenie
05.2015 - aktualnie
Tłumacz, korepetytor
Pomoc w załawianiu spraw urzędowych w Niemczech, wykonywanie rozmów telefonicznych na zlecenie , tłumaczenie papierów , udzielanie korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Jestem zadowolony z korepetycji z języka niemieckiego, dzięki nim uległy poprawie moje oceny z tego przedmiotu i z chęcią bym kontynuował lekcje w przyszłym roku szkolnym. Polecam serdecznie.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2020

Polecam lekcję z Ewelina. W trakcie lekcji ćwiczyłyśmy głównie konwersacje, co było dla mnie ważne, ponieważ używam j. niemieckiego w pracy. Ewelina zawsze uzwaznie słucha i poprawia ewentualne błędy. Materiał na zajęciach ciekawy i dostosowany do poziomu ucznia.

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2020

Polecam:) Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, są ciekawe i przygotowane pod to czego potrzebuję. Mimo dopiero kilku lekcji już czuję się pewniej. Bardzo ważne jest dla mnie to, że na tych lekcjach mam styczność z żywym językiem jakim posługują się współcześni niemcy, a nie tylko książkowym niemieckim.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2020

Mocno polecam niemiecki z Eweliną, przede wszystkim ze względu na dużo mówienia po niemiecku. Jestem na poziomie podstawowym, ale widzę u siebie spore postępy w mówieniu. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze, wszystko jest bezproblemowe :-)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2020

Bardzo polecam lekcje z Eweliną. Są zawsze przygotowane i dostosowane do tego, czego potrzebuję. Cieszę się, że Ewelina poprawia błędy gramatyczne i tłumaczy dlaczego tak a nie inaczej :) Wszystkie lekcje przebiegają w miłej atmosferze.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2020

Bardzo polecam! Każda lekcja dokładnie przygotowana i zaplanowana, świetnie ułożony plan pracy, lekcje na najwyższym poziomie. Duży nacisk na poprawną wymowę co mi się bardzo podobało!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Lekcje na najwyższym poziomie, pełen profesjonalizm. Na lekcji poprawiane są wszystkie błędy od gramatycznych po wymowy. Pani Ewelina jest otwarta na propozycje lekcji. Zawsze słucha życzeń swoich uczniów czego akurat chcą się uczyć na danej lekcji. Także językowo Pani Ewelina nie uczy sztywno jak w szkole regułek tylko też dużo potocznych zwrotów, których w szkole nas nikt nie nauczy. Polecam jak najbardziej! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Zajęcia pełen profesjonalizm. Rzetelnie przygotowane materiały i dużo rozmowy oczywiście po niemiecku ;) nie brakuje też chwili wytchnienia w trakcie pracy, wszystko przemyślane i na wysokim poziomie. Gorąco polecam :)

avatar
Kos
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2019

Szczerze polecam. Zajęcia w bardzo miłej atmosferze, profesjonalne, przygotowane i uwzględniające indywidualne potrzeby i problemy ucznia. Super!!!

avatar
edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

nauka niemieckiego w bardzo miłej atmosferze Ewelina faktycznie zwraca uwagę na błędy wymowy oraz inne bardzo gorąco polecam mogę spokojnie wystawić najwyższą ocenę

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Nauka niemieckiego z Eweliną to pełen profesjonalizm. Skrupulatnie poprawia moją wymowę i zwraca uwagę na błędy gramatyczne. Jest otwarta na moje propozycje dotyczące tematów i formy zajęć. Podczas lekcji jest czas nie tylko na ciężką pracę i szlifowanie niemieckiego ale też na luźne rozmowy i ploteczki. Dzięki temu lekcje są zabawne a nauka nie staje się nudna. Wesoła atmosfera zajęć sprawia, że nie boję się mówić w obcym języku i popełniać błędy. Ewelina jest dostępna o różnych porach, dlatego łatwo jest dobrać dogodny termin.

Polecam tą lektorkę wszystkim, którzy chcą miło spędzić czas i nauczyć się poprawnego niemieckiego.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Z całego serca polecam korepetycję z Panią Eweliną. Lekcję zawsze odbywają się w miłej atmosferze, bez stresu. Dzięki Pani Ewelinie dowiedziałam się sporo nowych słówek i zwrotów potrzebnych przy komunikacji w Niemczech. Również dzięki niej poznałam prawidłową wymowę podstawowych słowek, na których wymowę nikt do tej ;pory nie zwrócił mi uwagi.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

Zajęcia z Panią Eweliną zawsze są prowadzone w miłej atmosferze i bez zbędnego stresu. Poprzez zajęcia z nią mogłam powiększyć swój zasób słownictwa oraz przełamać barierę w mówieniu. Serdecznie polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2018

Choć daleko mi jeszcze do perfekcji, dzięki lekcjom z Panią Eweliną czuję się coraz pewniej mówiąc po niemiecku i myślę, że dzięki niej wkrótce osiągnę swój cel. Podczas lekcji można liczyć na czujność lektorki - skrupulatnie poprawia wszystkie błędy. Jest zawsze przygotowana do zajęć, ale też elastyczna jeśli czuję potrzebę poświęcenia więcej czasu na jakąś kwestię. Dzięki niej udało mi się wykorzenić kilka błędów związanych z wymową, na które nie zwrócił mi uwagi żaden inny lektor.

avatar
Lizzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Lekcje języka niemieckiego z Panią Eweliną są dla mnie wielką frajdą. Zajęcia są ciekawe, a podejście zawsze indywidualne. :) Pani Ewelina dostosowuje materiały do moich potrzeb i zainteresowań, co bardzo umila naukę i przyspiesza jej proces. Gramatykę wyjaśnia bardzo przejrzyście, a słówka same wchodzą do głowy, dzięki ciekawym tekstom, jakie przygotowuje. Co więcej, Pani Ewelina dzięki temu, że mieszka w Niemczech, bardzo dużo wie o kulturze oraz o prawidłowym akcencie, czym zawsze dzieli się z uczniami. Serdecznie polecam zajęcia języka niemieckiego z Panią Eweliną!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.