Krzysztof Gawęda

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Andrychów
Brzeszcze
Wadowice
Góra (Szkoła podstawowa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ognisko METRUM zaprasza na INDYWIDUALNĄ naukę gry wraz z TEORIĄ muzyki. Uczymy gry na gitarze klasycznej, elektrycznej, basowej, fortepianie,pianinie, akordeonie, keyboardzie ,klarnecie,saksofonie,flecie poprzecznym,skrzypcach, wokalu, perkusji, aranżacji,kompozycji,improwizacji,teorii muzyki.

Zajęcia odbywają się 2 razy na tydzień+konsultacje w : Andrychów Krakowska 140a, Wadowice Pl. Kościuszki 4, Ośrodek Kultury w Brzeszczach,w Szkole podstawowej w Górze ul. Pszczyńska 34

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.