Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Białystok
Warszawa

Martin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/538 opinii
Dla użytkownika Martin

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2018

Martin to niezwykły korepetytor i jeszcze lepszy człowiek. Decydując się na zdawanie chemii rozszerzonej, ze względu na moją długą, 15-letnią przerwę od mojej pierwszej matury, zdawałam sobie sprawę, że osiągnięcie wyniku kwalifikującego mnie na studia medyczne graniczy z cudem. Nic bardziej mylnego. Martin przedstawił swój plan działania i konsekwentnie go realizował. Do swojej pracy podochodzi bardzo rzetelnie i odpowiedzialnie. Po długich poszukiwaniach odpowiedniej osoby, zdecydowałam się na niego, ponieważ jak mało kto potrafi w sposób przejrzysty wytłumaczyć niemal każde zagadnienie, przez co nauka staje się przyjemnością. Dziękuję za każde, nawet najmniejsze wsparcie w tym trudnym czasie przygotowań do egzaminu. Dzięki Tobie uwierzyłam, że to co wydaje się niemożliwe może stać się realne, trzeba jedynie ciężko na to zapracować.

Martin

Dziękuję za taką ilość miłych słów! Jesteś przykładem dla wielu osób, że zmian w życiu można dokonać w każdym jego momencie. Wiedziałaś czego chcesz, byłaś bardzo zmotywowana żeby to osiągnąć i bardzo mocno na to pracowałaś. Tytan pracy wręcz. Czasem miałem wrażenie, że widujemy się codziennie, tak bardzo zależało Ci na mocnym przygotowaniu :)

Gratuluję odwagi, wytrwałości i sumienności w dążeniu do celu. Jeżeli ktoś trafi na ten komentarz, to mam nadzieję, że pozbędzie się takich myśli jak: "nie wypada mi w tym wieku" , "nie powinnam" , "na co ja się porywam?". :)

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Zdecydowanie polecam wszystkim osobom, które chcą dostać się na kierunek lekarski. Najlepsze przygotowanie pod obecnie bardzo trudną maturę z chemii. Mnie się udało. Dziękuję.

Martin

Najważniejsze, że się udało :) Bardzo mocno na to pracowałaś! Gratuluję i dziękuję za pozytywny komentarz. Życzę sobie samych, tak wytrwałych uczniów!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Bardzo polecam zajęcia z chemii. Nie jest to kolejna nudna lekcja ze znanym zbiorem, ale naprawdę można wiele się nauczyć i w koncu zrozumieć. Wszystkie rady dotyczące szczegółów danych zagdanien przydały się na maturze. Dziękuje :)

Martin

Cieszę się, że udaje mi się czasem przechytrzyć autorów zadań, podpowiedzieć Wam wiele rzeczy, a nawet czasem przewidzieć zadania które się pojawią :) Jednak bez dużej ilości pracy z Twojej strony efektu na pewno by nie było. Gratuluję więc wytrwałości i dziękuję za współpracę!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2018

Dziękuję bardzo za przygotowanie do matury. Napisałem na 90% nawet się nie spodziewałem, że tak dobrze pójdzie. Dostałem się na lekarski w pierwszym rzucie. Dziękuję! Bez tych zajęć na pewno bym tego nie osiągnął :)

Martin

Gratulacje!!! Wynik rewelacyjny na tle całego kraju. Możesz być z siebie dumny. Czas na zasłużony odpoczynek, nie zapominaj że nie samą nauką człowiek żyje, naładować baterie też trzeba. Po takim osiągnięciu tym bardziej. Powodzenia na studiach!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Dziękuję bardzo za pomoc w przygotowaniu na kierunek lekarski. Profesjonalnie na wysokim poziomie w miłej atmosferze. Własne materiały pełne zadań, których nie spotka się w żadnych zbiorach zadań. Jestem zadowolony w 100% :)

Martin

Cieszę się, że doceniasz mój wkład pracy w przygotowanie zajęć. Dziękuję! Bardzo miło wspominam naszą współpracę. Utrzymując swoją systematyczność i dojrzałe podejście jesteś skazany na sukces :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Matura była bardzo trudna! Większość rzeczy o których nawet w szkole nie słyszałem. Gdyby nie korki z Tobą nie miałbym żadnych szans, a tak poszło mi całkiem nieźle. Jeżeli ktoś chce przerabiać nawet najtrudniejsze zadania a jak sie okazuje takie na maturze teraz tylko są to gorąco polecam!

Martin

Jeżeli jesteś zadowolony z efektu naszej pracy to ja tym bardziej jestem zadowolony! :) Dla mnie najważniejsze nie jest to jaki wynik osiąga mój uczeń, ale czy osiąga założony przez siebie cel, nieważne jaki by był. W końcu to cel ucznia, a nie mój jest najważniejszy.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Ogromna wiedza i pasja do tego czym się zajmuje! Mimo, że w szkole zawsze byłem dobry z chemii i chodziłem do jednego z lepszych liceów to i tak okazało się, że nie wiem o wielu rzeczach, których w szkole nawet nie poruszaliśmy. W tym roku jestem pewien, że poprawię maturę na taki wynik, jaki sobie od początku założyłem. Dziękuję. Bez tych zajęć na pewno nie miałbym szans.

Martin

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Cieszę się, że mogłem pomóc uzupełnić Twoją wiedzę. Również jestem zadowolony z naszej współpracy. Powodzenia! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Zdecydowanie polecam zajęcia u Pana Martina. Cierpliwy, spokojny, wszystko zawsze wytłumaczy, a do tego służy radą w trudnych chwilach. Pierwszy nauczyciel, który rozumie, że szkoła, uczenie się i matura to nie są najważniejsze rzeczy na świecie. Dzięki temu bardzo dobrze mi się pracowało i na każde zajęcia przychodziłam z wielką chęcią. Chciałabym mieć samych takich nauczycieli.

Martin

Cieszę się, że udało mi się stworzyć przestrzeń, w której komfortowo Ci się pracowało :) Mam nadzieję, że dalej będziesz wkładała tyle wysiłku w swoją edukację, jak na moich zajęciach i nie zrażała się drobnymi potknięciami.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Najlepszy korepetytor w Białymstoku. Pełen profesjonalizm, mnóstwo autorskich materiałów i przede wszystkim ogromna wiedza! Dowiedziałam się rzeczy o których nie mówiono mi w szkole, a na maturze się zdarzają. No i w końcu zrozumiałam kinetykę! :)

Martin

Cieszę się, że zajęcia spełniły Twoje oczekiwania. Staram się ciągle uaktualniać wiedzę obserwując tendencje maturalne i czytając różne raporty. Dziękuję za docenienie mojej pracy, to bardzo motywujące! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2018

Dziękuję za przygotowanie do konkursu. Pan Martin prowadzi zajęcia w ciekawy sposób a obliczenia potrafi bardzo prosto wytłumaczyć. Nawet te najtrudniejsze. Najbardziej jednak podobały mi się ciekawostki z życia, które pokazywały że to czego się uczę ma tak duże znaczenie nawet w najprostszych sytuacjach spotykanych w życiu codziennym.

Martin

Bardzo dziękuję za pozytywną opinię. Jeszcze raz gratuluję i życzę dalszych sukcesów! :)

avatar
Weronika M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Polecam w 100% wszystkim osobom, którym zależy na wysokim wyniku i dostaniu się na medycynę. Pan Martin jest wymagający ale przy tym wyrozumiały cierpliwy i bardzo miły. Nie musiałam korzystać z żadnego zbioru ani podręcznika wszystko dostałam na zajęciach i to całkowicie wystarczyło. Dziękuję!

Martin

Cieszę się, że wykorzystałaś czas w 100% :) Czasami warto zaufać, skupić się na najważniejszych rzeczach niż siedzieć nad książkami po nocach. Nie ważne jest to, ile człowiek się uczy, ale jak się uczy, czas na odpoczynek też jest ważny co zawsze powtarzam. Cieszę się, że Twój przypadek jest tego idealnym przykładem :) Trzymam kciuki za studia i dziękuję za miłą opinię.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2017

Rok wcześniej chodziłam na korepetycje w trochę niższej cenie, a efekt był tragiczny, napisałam maturę na 45%, a ciężko pracowałam moim zdaniem. W tym roku zdecydowałam się nie żałować na dobrego korepetytora i trafiłam w dziesiątkę. Maturę poprawiłam na 87%! Pan Martin jest rewelacyjnym nauczycielem, pełnym pasji, któremu zależy na każdemu uczniu i jego sukcesie tak samo, a często nawet bardziej niż uczniom. Te zajęcia są zdecydowanie warte każdej ceny :)

Martin

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc. Gratuluję osiągnięcia celu, jestem bardzo dumny, patrząc na wysiłek, który włożyłaś. Dziękuję za miły komentarz.

avatar
Katarzyna P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

W 100% podpisuje się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami poniżej. W moim przypadku Martin podjął się trudnego zadania przygotowania mnie do matury po 9 latach od czasu kiedy zdawałam ja po raz pierwszy. Nie musiałam się martwić, że pominę pewne zagadnienia ze swojej podstawy programowej, bo nie znam dokladnie wymagań. Martin zadbał o to żebym wszystkiego dokładnie się nauczyła. W pierwszym kontakcie spodobał mi się bardz przyjazny, wręcz koleżeński stosunek do ucznia (zaleta młodych nauczycieli :)), który pozwolił mi bez skrępowania mówić czego nie rozumiem, z czym mam szczególny problem lub prosić o dodatkowe wyjaśnienia. Taka otwarta atmosfera na zajęciach sprzyja chłonieciu wiedzy i to dosłownie, bo dzięki ciekawym materiałom i eksperymentom nie czułam, że się uczę, ale ciekawie spędzam czas. Ogromną zaletą tych zajęć było to, że dawały ogromną dawkę motywacji i wiary w siebie. Po maturze Martin proponuje swoim uczniom wspólne analizowanie arkusza, pomoc w odwołaniu od oceny Komisji Egzaminacyjnej i doradza w wyborze uczelni. Zawsze można po prostu napisac smsa i otrzymać pomoc z czego wielokrotnie korzystałam :) Jak widać z opinii te korepetycje to coś czego nie oferuje przeciętny nauczyciel. Polecam z calego serca :):):)

Martin

Bardzo dziękuję za tak długi ii bardzo miły komentarz. Bardzo mocno nadal trzymam za Ciebie kciuki :) Nie poddawaj się.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie dziękuję Ci Łukasz za wspaniałe zajęcia i ogrom przekazanej wiedzy i śpieszę się chwailć uzyskanym wynikiem z matury z chemii, tj. 90%. Medycyno witaj.. ;)

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Korzystałam z lekcji online. Byłam sceptycznie do tego nastawiona, ale mieszkam w małej wiosce i nie mam dostępu do dobrego korepetytora. Przełamałam się jednak, bo nie wyobrażałem sobie jeździć co tydzień do większego miasta i to była moja najlepsza decyzja! Teraz całkowicie zmieniłam zdanie i już nigdy nie korzystałabym ze zwykłych zajęć. Wszystkie materiały dostałam, czułam się jak na normalnej lekcji, niczym nie różniło się to od takich zajęć twarzą w twarz. Nawet dostrzegłam wiele plusów: oszczędność czasu na dojazdy, można się uczyć siedząc w swoim pokoju w dresie i pijąc ulubioną herbatę. Bezcenne! Każdemu polecam taką formę zajęć, Pan Martin rewelacyjnie takie zajęcia prowadzi. A no i jeszcze pochwalę się wynikiem - 85% :)

Martin

Bardzo wiele osób podchodzi sceptycznie do tej formy zajęć, jednak ja wiem z doświadczenia, że bez powodu. Odpowiednio prowadzone zajęcia online dają takie same efekty jak zajęcia stacjonarne. Do tego są inne plusy o których wspomniałaś: nie trzeba tracić czasu na dojazd, można się owinąć kocem, zrobić sobie herbatę i nawet w zimny, deszczowy dzień, uczyć się w przyjemnych warunkach własnego kąta.

Cieszę się, że przekonałaś się do tej formy zajęć i osiągnęłaś takie efekty :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

90% !!! Bez Pana bym tego nie osiągnęła. Moja wymarzona medycyna w Warszawie stała się realna. Dziękuję bardzo.

Martin

Marzenia są od tego, żeby je spełniać. Cieszę się, że udało mi się pomóc na tyle, żebyś mogła swoje spełnić. Trzymam kciuki i powodzenia na studiach :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

88% to mój wynik! Jestem bardzo zadowolony. Polecam w 100%. Pan Martin jest zawsze świetnie przygotowany, zwraca uwagi na szczegóły, których nie znajdzie się w żadnych zbiorach i podręcznikach a nauczyciele nawet nie wspomną. Dziękuję za współpracę. Było rewelacyjnie

Martin

Również dziękuję za współpracę, miło mi było z Tobą pracować :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Marzyłam tylko o tym żeby mieć 70%, a napisałam na 80%. Jestem zachwycona bez Pana pomocy nie byłoby to możliwe. Dziękuję!

Martin

Cieszę się, że Twoja ciężka praca sprawiła, że osiągnęłaś więcej nie zamierzałaś. Tym bardziej jestem dumny i gratuluję. Dziękuję za miły komentarz.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Odkąd zaczęłam chodzić na korepetycje, chemia stała się przyjemnością :D Pan Martin jest bardzo ciepłym człowiekiem, który potrafi zmotywować do działania. Zadania z którymi miałam największy problem stały się moimi ulubionymi dzięki temu, że poznałam proste sposoby na ich rozwiązanie, których nie uczą w szkole. Jestem bardzo zadowolona z wyniku z matury, osiągnęłam swój cel :)
Gorąco polecam Pana Martina jako korepetytora!

Martin

Osiągnięcie celu jest najważniejsze :) Gratuluję, trzymam kciuki i dziękuję za pozytywny komentarz.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Podpisuję się pod wszystkimi opiniami poniżej. Jeżeli ktoś chce w miłej atmosferze w końcu chemię zrozumieć i się nią zaciekawić, to lekcje z Panem Martinem to najlepszy wybór.

Martin

Zawsze mi miło gdy słyszę, że udało mi się kogoś zaciekawić i pokazać, że chemia nie jest taka straszna, a wręcz przeciwnie, może być pasjonująca i uczyć analitycznego myślenia.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2017

Pan Martin jest profesjonalistą pod każdym względem. Materiały są świetnej jakości, cały proces przygotowania do matury dokładnie zaplanowany od A do Z, do tego zwracanie uwagi na każdy szczegół. Polecam.

Martin

Dziękuję za pozytywną opinię :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Zdecydowanie najlepsze korepetycje na jakich byłam! Polecam w 100% :)

Martin

Dziękuję za bardzo miłą współpracę, dla mnie to był również dobrze spędzony czas z bardzo pracowitą uczennicą.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2017

Lepszego mentora nie mogłam sobie wymarzyć :) Dziękuję bardzo za pomoc w spełnieniu moich ambitnych marzeń.

Martin

Cała przyjemność po mojej stronie, dziękuję za opinię! :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Zostałem rewelacyjnie przygotowany do matury. Pan Martin ma ogromną wiedzę, zwrócił mi uwagę na wiele kwestii, które są błędnie przekazywane na lekcjach w szkole jak i na błędy, które pojawiają się w podręcznikach. Zwraca uwagę na każdy szczegół i nie ma możliwości żeby coś zaskoczyło kogoś na maturze. Dziękuję, to dzięki Panu matura poszła mi tak dobrze :)

Martin

Nie przypisuj mi całej zasługi. Bardzo ciężko pracowałaś na to co udało Ci się osiągnąć :) Ja starałem się być tylko dobrym przewodnikiem po tym zawiłym świecie chemii.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Zdecydowanie polecam! Świetnie przygotowane zajęcia, bogate, autorskie materiały, wykorzystanie różnych pomocy dydaktycznych i przeprowadzanie doświadczeń. Lepiej nie mogłam trafić! Jeżeli ktoś chce chemię zrozumieć i to nie przez siedzenie i przepisywanie z tablicy, tylko poprzez eksperymenty i intensywne myślenie, to to są zajęcia dla niego.

Martin

Mam nadzieję, że nie zamęczyłem tym intensywnym myśleniem. Cieszę się, że jesteś zadowolona i trzymam kciuki :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Rok wcześniej chodziłam na zajęcia, za które słono płaciłam, a efekt to 50% na maturze. Po niecałym roku pracy z Panem Martinem, napisaniu matury i podliczeniu punktów spodziewam się przynajmniej 90%. Dziękuję bardzo! Pomógł mi Pan spełnić swoje marzenia!

Martin

Cieszę się, że mieliśmy okazję pracować razem i udało mi się Cię zainteresować chemią :) Zawsze mi miło kiedy wspólna, intensywna praca przynosi takie efekty! Tak trzymaj i nie poddawaj się.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Wchodzę na maturę, a tutaj kinetyka, reguła przekory, ozonoliza wszystko co mówił Pan, że się pojawi!!! Jestem pod wrażeniem, nie mogłem trafić na lepszego nauczyciela :)

Martin

Matura jest czasem przewidywalna i udaje się co roku kilka zdań przewidzieć :) Cieszę się, że z tego skorzystałeś. Dziękuję za komentarz :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Większość osób z mojej klasy wyszły załamane z matury, a ja miałam wrażenie, że wszystko było znajome. Jak Pan to robi, że wiele zadań na które Pan zwracał uwagę na sam koniec, pojawiły się na rzeczywistej maturze? Jeżeli ktoś chce być przygotowany tak, aby nic go w maju nie zaskoczyło to gorąco polecam!

Martin

Dziękuję za komentarz i pozytywną opinię na temat moich zajęć. Staram się zawsze dawać z siebie wszystko w pracy z uczniem, tak aby czuł się zmotywowany do równie intensywnej pracy.
Cieszę się, że Cię nic nie zaskoczyło i udało mi się ustrzelić również w tym roku kilka zadań, które się pojawiły :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2017

Dziękuję bardzo za przygotowanie do konkursu. Zajęcia były ciekawe i rozwiązywaliśmy wiele trudnych zadań i na konkursie nie pojawiło się nic z czym miałbym problem. Pan Martin ma dużą wiedzę ale przede wszystkim umie ją przekazać traktując każdego indywidualnie według potrzeb.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2017

Pan Martin jasno tłumaczy podstawy, w pełni rozszerzenie. Dobrze przygotowuje do egzaminu, a co najważniejsze sprawia, że chemia staje się naprawdę interesującym przedmiotem.

Martin

Dziękuję za pozytywną opinię i jeszcze raz gratuluję tytułu laureata!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2017

Bardzo polecam pana Martina. Świetna współpraca i szybko widoczne pozytywne jej efekty :)

Martin

Mi również dobrze się współpracowało. Dziękuję za pozytywną opinię i życzę powodzenia podczas kolejnych egzaminów.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Dostałem się na medycynę! Tyle w temacie :)

Martin

Jak zawsze konkretny i rzeczowy :) Mi zostaje napisać tyle: gratuluję i życzę sukcesów, a te na pewno się pojawią, jeżeli będziesz dalej pracował tak ciężko jak na moich zajęciach.

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2016

Chodziłam na zajęcia bo miałam problemy z zaliczeniem chemii. Pan Martin nie starał mnie się nauczyć wszystkiego i zrobić ze mnie chemicznego geniusza ale pokazał co powinnam umieć i na tym się skupił. Swoje zrobiło odpowiednie podejście. Nauczyłam się cieszyć nawet tym że dostałam ze sprawdzianu trójkę a nie kolejną jedynkę. Jeżeli szukacie kogoś kto nie tylko was czegoś nauczy ale też pokaże odpowiednie nastawienie i zmotywuje do działania to to jest odpowiedni nauczyciel.

Martin

Cieszę się, że pokonałaś te przeszkodę na swojej edukacyjnej drodze. Naprawdę zrobiłaś spory postęp i powinnaś być z tego dumna! Nie każdy musi pałać do chemii miłością :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Trafiłem na korepetycje po nieudanym uczelnianym kursie maturalnym. Dopiero wtedy tak naprawdę zrozumiałem chemię dzięki panu Martinowi. Najlepszą opinię będzie fakt, że w tym roku dostałem się na kierunek lekarski. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję :)

Martin

Za każdym razem gdy ktoś pisze, że udało się mu osiągnąć cel jaki sobie założył przychodząc do mnie na zajęcia, to czuję mały udział w tym sukcesie. Mały, bo osiągnięty sukces to przede wszystkim wynik Twojej ciężkiej pracy, a oboje pamiętamy, że nad chemią spędzałeś codziennie wiele godzin. Gratuluję wymarzonych studiów :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2016

Bardzo dziękuję za przygotowanie do olimpiady przedmiotowej z chemii. Dzięki tym zajęciom zostałam finalistką :)

Martin

Gratuluję! Teraz tylko wybrać sobie wymarzoną szkołę średnią. Mam nadzieję, że pasja do tego przedmiotu nadal w Tobie będzie i za niedługo zostaniesz kolejną finalistką, ale Olimpiady Chemicznej.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Po raz pierwszy ktoś wytłumaczył mi obliczenia chemiczne w prosty i przystępny sposób. Przeliczanie stężeń bez wzoru! - najbardziej przydatna rzecz jakiej się nauczyłem podczas zajęć, a w szkole nikt o tej metodzie nie mówił.

Martin

Dziękuję bardzo za Twoje miłe słowa. Uwierz, że tłumaczenie zadań obliczeniowych sprawia mi najwięcej frajdy. Lubię przedstawiać najprostsze sposoby na dane zadania. Nie ma co sobie utrudniać życia. Cieszę się, że tak bardzo Ci się to przydało.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Korepetycje na najwyższym poziomie. Dostałam kilkaset stron materiałów i autorskich zadań. Gorąco polecam!

Martin

Dziękuję bardzo za pozytywną opinię i życzę dalszych sukcesów :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2015

Gorąco polecam!
Od pierwszych zajęć zostałem zapewniony, że jeśli tylko będę pracować według planu o maturę z chemii nie mam się co martwić.
Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze. Pan Martin ma rzeczywiście ogromną wiedzę z zakresu chemii i potrafi ją przekazać.

Martin

Byłeś bardzo pracowitym i wytrwałym uczniem. Współpraca była bardzo przyjemna. Samych takich uczniów bym sobie życzył.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.