Zielonogórskie centrum korepetycji "Mentor"

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Zielona Góra (Osiedle Łużyckie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zielonogórskie centrum edukacji Mentor oferuje korepetycje, zajęcia dodatkowe, przygotowania do egzaminów maturalnych oraz ósmoklasisty, pomoc w zadaniach domowych, zajęcia dla dorosłych itd. z następujących przedmiotów:

-Matematyka
-Język Angielski
-Język Niemiecki
-Język Polski
-Geografia
-Historia
-WoS

Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 5 osobowych, bądź indywidualnie. Przygotowujemy do sprawdzianów, prac klasowych, poprawek, matur, egzaminów, wyjazdu za granicę, itd. Posiadamy młody, zgrany i doświadczony zespół, którego celem są jak najlepsze wyniki oraz przekazanie jak największej ilości wiedzy. Bazujemy na własnych, sprawdzonych materiałach, które są również udostępniane. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie. Zajęcia odbywają się w lokalu w Zielonej Górze przez 7 dni w tygodniu. Cena za 1 godzinę zajęć grupowych od 25zł, indywidualnie 40zł (60 minut).Terminy zajęć indywidualnych do wspólnego ustalenia. Dokładny cennik dostępny jest na naszej stronie internetowej lub na Facebooku.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Zielonogórskie centrum korepetycji "Mentor"
ul. Wojska Polskiego 84C/21
65-762 Zielona Góra
NIP: 9292067606

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.