Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Kraków (Dębniki +1)

Opis ogłoszenia

Możliwe zajęcia ONLINE..
Absolwentka lingwistyki stosowanej z doświadczeniem w udzielaniu korepetycji oferuje prywatne lekcje w bezstresowej, przyjemnej atmosferze zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Prowadzę zajęcia:
- konwersacyjne,
- Wirtschaftsdeutsch,
- przygotowujące do wyjazdów zagranicznych,
- przygotowujące do matury podstawowej, rozszerzonej oraz dwujęzycznej
- przygotowujące do egzaminów certyfikacyjnych,
- allgemeines Deutsch

Dodatkowym plusem jest dostosowywanie lekcji do potrzeb ucznia oraz gotowe materiały.
Możliwość lekcji w grupach 2-osobowych..

Lekcje odbywają się u nauczyciela (Osiedle Podwawelskie).

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2017

Bardzo miło wspominam lekcje u Marzeny :) Przygotowywała mi wiele fajnych materiałów, i nauczyła wielu przydatnych rzeczy które wykorzystuję w praktyce do tej pory. Solidnie przygotowana do każdego spotkania i to głównie dzięki jej pomocy zdałem maturę rozszerzoną na bardzo dobrym poziomie. Zdecydowanie polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2014

Pani Marzena przygotowała mnie do matury rozszerzonej z języka niemieckiego i dzięki jej pomocy dostałam się na studia językowe. Na każde zajęcia przygotowywała dla mnie dużo nowych materiałów i regularnie sprawdzała wszystkie moje prace pisemne. Zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze. Pani Marzena jest bardzo wymagająca, ale zdecydowanie bezkonkurencyjna ;)!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2013

Pani Marzena przygotowywała mnie do czekających mnie wyjazdów służbowych. Byłam przerażona i nastawiona na porażkę, ale dzięki pomocy Pani Marzeny poradziłam sobie! Serdecznie dziękuję!:))))))

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2012

Pani Marzena przygotowywała mnie do matury. Choć nie wierzyłem w to udało mi się zdać i to z zadziwiająco dobrym wynikiem. Pani Marzena wytłumaczyła mi wszystko jasno i zrozumiale. Nie szczędziła czasu na poprawianie masy moich prac oraz przygotowywaniu ciekawych materiałów. Polecam te zajęcia wszystkim!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.