Magdalena Campos Ferek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

lekcje angielskiego lub niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłychz dojazdem do domu lub biura na terenie Warszawy, Pruszkowa, Ożarowa Mazowieckiego.- możliwość wystawienia faktury- lekcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych- poziomy A1,A2, B1, B2 zajęcia językowe dla przedszkoli (śpiewanie piosenek, rymowanki granie na pianinie piosenek w języku angielskim)-możliwe zajęcia w biurze, pracy-nauka języka od podstaw-konwersacje-
- przygotowania do interview o prace
- uslugi zwykle tlumaczenie 
- lekcje przez Skype online (mam swoja kamerę Logitech E930 i Blue Yeti Silver Edition mikrofon)-oferuje również lekcje pianina/keyboardu które mozna łaczyc z lekcjami angielskiegolub niemieckiego np 40 min angielski/20 min pianino badz opcja z jezykiem niemieckim zajecia grupowe dla dzieci w Ożarowie Mazowieckim (grupa 3-4 dzieci) , posiadam certifikaty z języka niemieckiego ZMP, DSH i dziesięcioletnie doświadczenie z języka angielskiego w Londynie.

LEKCJE ONLINE What’s app/ Viber / Skype English /  lessons
120 zl - 40/45 min
130 zł -60 min

wystawiam faktury

one to one - lekcje u Ciebie w domu :
1,5 h - 300 zl 
2 h - 400 zl 

Pomoc dla uczniow [*British School *]

Jezeli nie odbieram, prosze wyslac SMS a oddzwonie lub zadzwonic ponownie po godzinie 17:00 od poniedzialku-piatku a w weekend o kazdej godzinie.

magdalena

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

Magdalena Campos Ferek
Ulica Nadbrzeżna 33/32
05-850 Ożarów Mazowiecki
NIP: 9730886908

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.