Marta Bronikowska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ZAPRASZAM NA ROK 2019/2020 

Jestem studentką kierunku lekarskiego a matematyka jest moją pasją, więc będę zobowiązana jeśli pomogę komuś zrozumieć jej zagadnienia. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno małych dzieci jak i nastolatków. Cena - 40zł /h. Zapraszam do kontaktu pod numerem 515841361. 
Pomagam w nauce matematyki z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum oraz liceum na poziomie podstawowym. Przygotuję do bieżących lekcji, sprawdzianów jak i egzaminów komisyjnych, matury. Zachęcam do korepetycji online – chętnie podpowiem i wytłumaczę zadania maturalne jak i nauczę Cię stosowania prostych trików dzięki którym szybciej wykonasz zadanie. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Collegium Medicum UMK Bydgoszcz
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Po. Marta rzeczowo tłumaczy, ma dobre podejście do ucznia, jest punktualna. Córka b.zadowolona z lekcji.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Naprawdę polecam. Pani Marta jest rzetelna w tym co robi.Bardzo dobrze tlumaczy. Ciesze się, że skorzystałam z jej pomocy ;)

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Polecam. Bardzo kompetentna Pani, zawsze doskonale przygotowana, zorientowana w programie nauczania.. Przystepna cena korepetycji i do tego Pani dojezdza na miejsce. Bylismy bardzo zadowoleni i jesli bedzie taka koniecznosc to na pewno jeszcze skorzystamy z pomocy

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Pani bardzo profesjonalna , dziecko chętnie uczestniczyło w kolepetyckach . Wyciągnięte z oceny 2+ na 4 na koniec roku w 3 klasie gimnazjum

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.