Melania Grzesik

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Sosnowiec
Katowice
Jaworzno
Dąbrowa Górnicza
Bytom
Chorzów
Siemianowice Śląskie
Będzin

Melania Grzesik

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Melania Grzesik

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1997 - 06.2003
Państwowa Szkoła Muzyczna im. F. Chopina
Fortepian
09.2006 - 06.2008
Prywatna Szkoła Muzyki Rozrywkowej Nice Noice w Katowicach
Fortepian
09.2008 - 06.2011
Państwowa Szkoła Muzyczna II st. im. Mieczysława Karłowicza
Fortepian
10.2013 - 06.2018
Akademia Muzyczna w Krakowie
Instrumentalistyka - Fortepian
10.2016 - 10.2018
Akademia Muzyczna w Krakowie
Magister
Instrumentalistka - fortepian
Kursy i szkolenia
.
Kurs Asertywności ( Będzin 2013)
.
XXVI CURSO INTERNACIONAL PARA INSTRUMENTISTAS DE PIANO, CUERDA Y MÚSICA DE CÁMARA en Alfaz de Pi, Alicante 2014r
.
17. Letnia Akademia Muzyczna 2015
.
18. Letnia Akademia Muzyczna 2016
.
Summer con Spirito International Summer Music school- Chorwacja (Trogir 2018 )r
Doświadczenie
09.2010 - aktualnie
Wieloletnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych
07.2018 - aktualnie
Koncerty w Domu Polonii na Rynku Głównym w Krakowie

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Niezwykle zdolna osoba, pełna pasji i miłości do muzyki, którą zaraziła całą moją rodzinę. Syn Maciuś rozpoczął swoją przygodę z pianinem 1,5 roku temu u boku p. Melanii. Widząc jego postępy w nauce również poprosiłam o lekcje. Teraz już oboje z niecierpliwością wyczekujemy kolejnych zajęć. Z całego serca polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Pani Melania daje korepetycje mojej córce od roku. Jesteśmy z niej bardzo zadowolone!. Odkąd Pani Melania przyjeżdża do mojej córki, jej oceny z fortepianu w szkole muzycznej podskoczyły z trójek na piątki! Bardzo dziękujemy za pomoc ! Polecamy serdecznie tego korepetytora

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Gorąco polecam Panią Melanię. Wspaniała nauczycielka i bardzo ciepła osoba. Moja córeczka Zosia z niecierpliwością czeka na każdą lekcję, z której zawsze wychodzi uśmiechnięta z motywacją do kolejnych ćwiczeń. Świetne podejście do dzieci, pełen profesjonalizm i bardzo dużo pozytywnej energii.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2021

Uwielbiam lekcje z Melanią za każdym razem jak kończymy lekcje z niecierpliwością czekam na następna :D polecam szczerze i od serca Melanie, pełna profesjonalizmu i pozytywnej energii - to właśnie ona namówiła mnie do zakupu pianina a przedewszystkim zaraziła mnie swoją pasją❤️!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2020

Rzetelnie prowadzone zajęcia, z właściwym podejsciem do ucznia, gorąco polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Pani Melania uczy moją córkę Anię gry na pianinie od ponad roku. Od tego czasu Ania zrobiła ogromne postępy, a ja zafascynowałam się fortepianem do tego stopnia, że również poprosiłam o naukę gry na tym instrumencie. Pani Melania po prostu zaraża swoją pasją! Kompetentna, słowna i sympatyczna osoba, z którą warto odkrywać meandry muzyki. Gorąco polecam!

avatar
Szczepan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2017

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2015

Moja córka rozpoczynała naukę gry na pianinie pod okiem Pani Melanii - nauczycielki zawsze przygotowanej, znakomicie dostosowującej lekcje do wieku dziecka, niezwykle sympatycznej ale również wymagającej. Zajęcia były tak ciekawe, że z czasem również i mnie (osobie, która dopiero w wieku dorosłym zafascynowała się pianinem) Pani Melania udzieliła kilku lekcji. Gdyby nie to, że nasza nauczycielka zmieniła miejsce zamieszkania, pewnie do dziś obydwie kształciłybyśmy się pod fachowym okiem i uchem Pani Melanii.
Przede wszystkim zajęcia pozwoliły nam doświadczyć, że nauka gry na pianinie to nie tylko żmudne godziny ćwiczeń. Owszem, praca własna jest bardzo ważna, ale już pierwsze lekcje pokazały, że bliskie obcowanie z muzyką to nie tylko bierne odtwarzanie kolejnych dźwięków zapisanych w nutach. W wyjątkowy dla siebie sposób Pani Melania wprowadza ucznia w szerszy kontekst muzyczny, sprawia, że dziecko nie tylko chce grać, chce też słuchać i słyszeć! Nawet najprostsze utwory są ukazywane dzieciom poprzez różne zmysły: słuchu, dotyku, wzroku. Pod kierunkiem Pani Melanii dziecko wchodzi w rytm utworu całym ciałem, by potem z większą łatwością pracować nad ręką. Do tego wszystkiego dochodzą ciekawostki z życia kompozytorów, omawiane są ich inspiracje i kontekst historyczny. Wszystko w przystępny i ciekawy dla dziecka sposób. Z doświadczenia wiem, że wiele zajęć dla dzieci staje się po pewnym czasie przykrym obowiązkiem. Dla mojej córki lekcje gry na pianinie z Panią Melanią zawsze były wydarzeniem, na które się czeka i z których wiele się wynosi. Z czystym sercem polecam tę nauczycielkę innym.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2015

Moja córka uczy się u Pani Melanii już drugi rok i nie zamierzam szukać nowej nauczycielki fortepianu dla mojego dziecka. Agatka pod jej okiem rozwija się pięknie, oboje z mężem jesteśmy zadowoleni ze sposobu jej prowadzenia zajęć. Kiedy oddajemy córkę w ręce Melanii, wiemy, że możemy być o nią spokojni, bo to wartościowa osoba pełna miłości i zrozumienia, a w dodatku kompetentna i wymagająca. Dla naszej Agatki stanowi wzór do naśladowania. Serdecznie polecam lekcje u pani Melanii, specjalnie tu weszłam na jej prośbę, żeby wystawić jej opinię i móc podzielić się z innymi moim zadowoleniem z jej usług. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.