Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kielce

Opis ogłoszenia

Ukończyłam studia na kierunku nauczanie wczesnoszkolne i przedszkole z terapią pedagogiczną.
Mając doświadczenie w pracy z najmłodszymi chętnie pomogę w odrabianiu lekcji, nadrobieniu zaległości, przygotowywaniu się do testów, konkursów.
Bazując na ciekawych pomocach dydaktycznych oraz poprzez różne metody i techniki potrafię nauczyć czytania, pisania i liczenia oraz dostosować się do indywidualnych potrzeb podopiecznego.
Zajęcia mogą się odbywać zarówno u ucznia jak i w domu u mnie.
Proszę o kontakt e-mailowy lub telefoniczny 601068630.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.