Joanna Gadacz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Będzin
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 - 70 / 60 min

Joanna Gadacz

Opis ogłoszenia

Ciao! Chcesz dobrze mówić po włosku? Zależy Ci na dobrej znajomości gramatyki? Chcesz poznać potoczne słownictwo? A może bardziej wyrafinowane? Dopasuję się do Twoich potrzeb. 

Ukończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Śląskim, gdzie obecnie prowadzę zajęcia ze studentami. Pracuję również w szkołach językowych, prowadząc kursy z włoskiego na różnych poziomach,a także kursy firmowe.

Część studiów odbyłam na włoskich uniwersytetach (Macerata, Neapol), a po studiach wyjechałam na praktyki do Bari, gdzie uczyłam języka polskiego. 

Cały czas się rozwijam i sama uczę - posiadam certyfikat CELI 5 (poziom C2), uczestniczę w konferencjach, warsztatach metodycznych i szkoleniach. Mam dużo materiałów i podręczników. Prowadzę kanał na Instagramie - Dolce Far Tutto.

Przygotuję do matury, egzaminów certyfikacyjnych, pomogę się "rozgadać" po włosku, ogólnie pomogę w tym, w czym będziesz chciał/chciała ;) Najważniejsze dla mnie, żeby uczeń dobrze się czuł na zajęciach i nie bał się mówić. 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 15:00
Wtorek08:00 - 15:00
Środa08:00 - 15:00
Czwartek08:00 - 15:00
Piątek08:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 06.2018
Uniwersytet Śląski
Magister
język włoski z programem tłumaczeniowym
Kursy i szkolenia
03.2018
szkolenie
04.2018
szkolenie
05.2018
warsztaty metodyczne
05.2018
warsztaty metodyczne
06.2018
CELI 5
05.2019
warsztaty metodyczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.