Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online

Kacper

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/52 opinie
Dla użytkownika Kacper

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2023

Drogi Kacprze, dzięki tobie zdałem w końcu TMMy które męczyły mnie przez pół studiów i wreszcie się obroniłem dlatego brawa dla ciebie bo nikt wcześniej nie potrafił mi tego wytłumaczyć oraz rozwiązywać takiego syfu.
Naprawdę polecam abslotunie każdemu kto ma z tym problem bo gość dosłownie uratował moją obronę w ostatniej chwili XD. Rozwala każde kinetostatyki, tarcie, kinematyki, Assury, prace przygotowawcze Żukowskiego i inne syfy których ja i znajomi nie mogliśmy za ch* ogarnąć. Ceń się bardziej i więcej wiary w siebie bo jesteś koksem, pozdrawiam cieplutko.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 stycznia 2023

W sumie to polecam. Zleciłem wykonanie kilku projektów i zadań z TMMów i się nie zawiodłem, każdy zaliczony. Jest co prawda lekko dziwny ale słowny i wszystko było na czas, ma sporo zleceń i lepiej zlecać mu coś dużo wcześniej ale potrafi powiedzieć że np w tym tygodniu nie da rady i koniec oraz jak czegoś nie wie to nie bierze, tak jak z moim jednym zadaniem ale odesłał mnie z tym do kolegi który bardziej siedział w geometrii. Myślę że 4/5 to uczciwa ocena bo chłopak chyba dalej studiuje i widać że brakuje mu jeszcze trochę do profesjonalsty.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.