Kamil Jankowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Tarnów
Nowy Sącz
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 - 100 / 60 min

Kamil Jankowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! Nazywam się Kamil.

Nie jestem tylko studentem medycyny. Za mną 7 lat udzielania korepetycji, podczas których pomogłem wielu uczniom w osiągnięciu ich akademickich marzeń.

Dzięki temu, wielu z nich, planując studia medyczne, teraz dzieli ze mną ławki na uczelni. Moja pomoc nie ogranicza się tylko do przygotowania do matury. Wspierałem uczniów w osiąganiu lepszych ocen, nadrabianiu zaległości i w budowaniu pewności siebie w nauce.

Moja pasja do korepetycji jest nie tylko źródłem satysfakcji, ale również idealnym przygotowaniem do roli lekarza, którą zamierzam pełnić w przyszłości.A co poza nauką? Jestem zapalonym miłośnikiem górskich wędrówek. Niejedno polskie i zagraniczne pasmo górskie widziało mnie na swoich szlakach. Każda taka wędrówka naładowuje mnie pozytywną energią i uczy wytrwałości, cierpliwości oraz strategicznego myślenia - umiejętności nieocenionych również w nauczaniu.

Jeżeli poszukujesz osoby, która nie tylko przekaże Ci solidną wiedzę, ale także wskaże jak nią skutecznie operować, to jestem tutaj dla Ciebie.

Aby umówić się na pierwsze zajęcia, najlepiej zadzwoń bezpośrednio pod podany niżej numer telefonu. Zazwyczaj nie odpowiadam na wiadomości na e-korepetycje, ale jeśli już to proszę o podanie numeru telefonu w celu dalszego kontaktu.

Z niecierpliwością czekam, by wspólnie pracować nad Twoim sukcesem!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kamil Jankowski
ul Gałczyńskiego 4/901
00-362 Warszawa
NIP: 5252912401

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panem Mateuszem, ponieważ pomimo bardzo długiej przerwy od biologii i wielu luk w wiedzy, udało mi się w fantastycznie szybkim tempie przypomnieć sobie cały materiał z wieloma szczegółami. Pan Mateusz ustala konkretny plan działania, sprawdza regularnie postęp i tłumaczy wszystko w bardzo prosty sposób. Każdemu działowi jest poświęcona odpowiednia ilość czasu i jest on porządnie omawiany wraz z dużą ilością części praktycznej. Jeszcze raz polecam każdemu kto chce porządnie przygotować się do matury z chemii na bardzo wysoki wynik, nawet w krótkim czasie. :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Monika uczy nasze dzieci od 3 lat. Z pełnym przekonaniem mogę ją zarekomendować jako jednego z najlepszych nauczycieli z jakim miały przyjemność pracować.

Asia rozpoczęła z Moniką przygotowania do klasy IB we wrześniu 2018, na początku 8 klasy. Posługiwała się językiem na poziomie około B1. Potrafiła się porozumiewać, ale brakowało jej płynności wypowiedzi, znajomości bardziej zaawansowanych struktur gramatycznych i słownictwa. Po 3 miesiącach intensywnej nauki z Moniką zdała egzamin FCE. Po 9 miesiącach nauki napisała test ósmoklasisty na 100% i dostała się do szkoł z IB zaliczając angielski na najwyższym poziomie. Po kolejnym roku nauki Asia zdała egzamin CAE. Najważniejsze jednak, że lekcje z Moniką nigdy nie były traktowane przez córkę jako obowiązek ale jako przyjemność. To bardzo wymagający nauczyciel i konieczne jest sporo samodzielnej pracy. Jednak jeśli nauka języka jest potrzebą dziecka a nie kaprysem rodziców, to czerpie ono ogromną satysfakcję - z rezultatów, z biegłości języka, z przyjemności samych lekcji. Tematy poruszane na lekcjach są także bardzo ciekawe dla nastolatków i dobierane pod zainteresowania ucznia.

Artur z kolei zaczął naukę w 6 klasie - zarówno angielskiego jak i hiszpańskiego. Startował z nieco niższego poziomu, ale teraz, będąc w 8 klasie, jest już na poziomie FCE. W obu językach ma swobodę porozumiewania się i przyjemność z ich używania. Czyta książki i ogląda filmy w oryginale. Test ósmoklasisty napisał bezbłędnie, dostał się do szkoł z IB. Uwielbia lekcje z Moniką i traktuje je jako relaks - przede wszystkim ze względu na przyjemność rozmowy na każdy interesujący go temat. Ma ogromnie bogate słownictwo.

Zajęcia z Moniką to świetna inwestycja w rozwój językowy swój lub swoich dzieci. Poleciłam Monikę znajomym.... i każdy bardzo docenił tę rekomendacje. Należy liczyć się z tym, że nie będzie się chciało zrezygnować z lekcji :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Serdecznie polecam Panią Monikę. W ciągu jednego roku udało nam się powtórzyć wszystkie najważniejsze tematy maturalne i rozwiać moje wątpliwości. Korepetycje są prowadzone w sposób jak najbardziej profesjonalny. Korzystałam z korepetycji online, gdzie rozwiązywaliśmy zadania na interaktywnej tablicy, więc odczucia takie same jak przy korepetycjach stacjonarnie, ale w dużo wygodniejszej formie.
Jako osoba przystępująca do matury po raz kolejny mogę też polecić Panią Monikę wszystkim poprawiającym, ponieważ naprawdę pomoże wam usystematyzować swoją wiedzę i zmotywuje do systematycznej nauki w natłoku codziennych obowiązków.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Uczęszczam na korepetycje od pół roku i jestem zadowolony, nie sądziłem, że tyle z nich wyniosę. Cieszę się, że rodzice w końcu mnie na nie namówili.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Serdecznie polecam, zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, a materiał jest realizowany sprawnie i zrozumiale :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Polecam Pana Huberta! Fajna atmosfera na zajęciach, bez presji. Zaletą jest wykorzystywanie tablicy on-line, na której krok po kroku pokazuje różnie zagadnienia. Ponadto dysponuje własnymi, autorskimi materiałami.

avatar
Linda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Darmowa lekcja próbna z wieloma korepetytorami dzięki której wybraliśmy najlepszego korepetytora dla naszej córki.
Ceny bardzo przystępne, a za to nikt tak dobrze nie wytłumaczył redoksów.
Solidna firma!!! :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Dziękuję serdecznie za pomoc Pani Monice.
Klasa od początku do końca no i efekt też jest - dostałam się na Warszawski Uniwersytet Medyczny - kierunek lekarski.
Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.