TOMASZ OLCHAWSKI

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Kraków
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

DROGI, Bud. OGÓLNE i ENERGOOSZCZĘDNE

Witam
Jestem inżynierem budownictwa z kilkuletnim doświadczeniem zawodowym w branży drogowej. Dodatkowo od ponad 7 lat w wolnym czasie regularnie pomagam w nauce w zakresie wybranych przedmiotów technicznych.

Zajmuję się pomocą w obrębie projektów i prac z zakresu drogownictwa (drogi, ulice, nawierzchnie drogowe, odwodnienie, skrzyżowania, węzły itd), komunikacji, architektury, budownictwa ogólnego i energooszczędnego (projekty architektoniczno-budowlane,
obliczenia energetyczne budynków).
Jeśli masz  trudności przy opracowaniu projektów i prac z przedstawionych wyżej zakresów tematycznych, odezwij sięna pewno uda Nam się rozwiązać wszystkie problemy :)

Jeśli jesteś zainteresowany/a, napisz na adres medialny@poczta.fm lub zadzwoń pod numer 511 713 816

Pozdrawiam
Tomek

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.