Michał Dzioboń

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

LEKCJE GRY NA PERKUSJI, CENTRUM (also in english)
Witam wszystkich serdecznie, jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach (studia magisterskie) na Kierunku Jazz i Muzyk Estradowa. Zapraszam na kreatywne, indywidualne lekcje gry na zestawie perkusyjnym w miłej i przyjaznej atmosferze. Jestem zawodowo czynnym muzykiem, a materiały, z których możemy skorzystać są stosowane na całym świecie: (książki, dvd).
1. Technika gry na werblu – Free Stroke, Moeller Technique - na podstawie tak genialnych książek i dvd jak, Master Studies I i II Joe Morello, Stick Control George Lawrence Stone, Accents and Rebounds George Lawreve Stone, It’s Your Move Dom Famularo, Jojo Mayer Secret Weapons For Modern Drummer, Charley Wilcoxon, Alan Dawson.
2. Koordynacja na zestawie perkusyjnym – Gary Chaffee, Thomas Lang, David Garibaldi, Marvin Dahlgreen, Tommy Igoe, Antonio Sanchez, Jim Riley, John Riley, Claus Hessler.
3. Zapoznanie się z różnymi stylistykami muzycznymi – Mel Bay’s Jazz Cook Book, Jack De Johnette, Charlie Perry, , Groove Essentials Tommy Igoe, Jim Riley - Survival Guide for the Modern Drummer.
4. Analiza utworu pod względem formy i partii perkusji w zróżnicowanych gatunkach muzycznych, improwizowanie do podkładów muzycznych, przygotowanie Twoich najukochańszych numerów ;).
5. Motywacja, pozytywne nastawienie do cudownego wyzwania jakim jest gra na perkusji na podstawie książki Doma Famularo „Cycle of Self Empowerment”, która zdobyła uznanie perkusistów na całym świecie.
6. Możliwość rejestracji twoich dokonań na urządzeniu Zoom Q3 HD (audio i video), profesjonalne materiały muzyczne, ścieżki audio do ćwiczenia w domu
Zapraszam do współpracy !!! :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2008
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
perkusja jazzowa
10.2010 - 06.2015
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i Muzyka Estradowa, instrumentalistyka jazzowa - perkusja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Lekcje prywatne
10.2014 - aktualnie
Dom Kultury Dwór Czeczów
10.2015 - 06.2017
Klub Kultury Mydlniki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Michał to świetny nauczyciel perkusji. Jest cierpliwy, konsekwentny i potrafi zainteresować różnymi zagadnieniami o tematyce muzycznej aby lekcje stały się ciekawsze. Polecam :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Uczę się u Pana Michała prawie trzy miesiące. Przez wiele lat szukałem idealnego nauczyciela, który będzie w stanie otworzyć mi głowę na muzykę i dzięki niemu tak się stało. Lekcje odbywają się w przyjemniej oraz profesjonalnej atmosferze. Pan Michał przekazuje z każdym spotkaniem ogromna dawkę wiedzy!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Pan Michał to człowiek pełen profesjonalizmu. To czysta przyjemność uczęszczać na zajęcia do osoby, która dysponuje szeroka wiedza i wysokim przygotowaniem dydaktycznym. Efekty współpracy z Panem Michałem są zadowalające! Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Michał jest świetnym nauczycielem! Potrafi zmotywować do ćwiczeń, pochwali gdy zauważy postęp i da jasno do zrozumienia nad czym trzeba jeszcze popracować. Poza tym zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu kto chce się nauczyć grać!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Ktoś kiedyś wmówił mi, że nie mam talentu do muzyki - Michał udowodnił, że to całkowicie nie prawda. Jestem pod wielkim wrażeniem naszych wspólnych lekcji. Wszystkie zajęcia są przemyślanie i dostosowane do moich umiejętności, cały czas widzę postępy, a zadania, które dostaje do domu, są dokładnie określone przez co wiem co, jak i dlaczego mam robić. Michał prowadzi lekcje w przemiłej atmosferze - potrafi zmotywować i opowiedzieć coś ciekawego w przerwach. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce nauczyć się grać na perkusji.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Michał jest bardzo wyrozumiałym nauczycielem można zawsze pogadać w trakcie lekcji jednak potrafi tez zmotywować do pracy i prowadzi lekcje w bardzo przystępny sposób zachęcający do dalszej nauki gry na perkusji

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Świetny nauczyciel!
Polecam z całego serca po ponad 3 latach współpracy:)
Przemiła atmosfera na zajęciach przypominająca spotkanie z najlepszym kolegą, który świetnie zna się na perkusji:D
Na lekcji można się wiele nauczyć i przy okazji poprawić sobie humor:)))
Dałbym celujący, gdyby tylko się dało!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Bez dwoch zdan polecam Michala. Trafilem do niego przez przypadek, nie z polecenia i byl to strzal w dziesiatke. Michala chwale przede wszystkim za wiedze, cierpliwosc i niesamowita elastycznosc czasowa. POLECAM.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pasja, cierpliwość i kreatywność, to słowa, które według mnie najlepiej opisują Michała jako nauczyciela. Już na pierwszych zajęciach złapałam bakcyla, co z perspektywy czasu uważam, że było nie lada wyzwaniem biorąc pod uwagę jak złożonym instrumentem jest perkusja. Michał posiada niesamowitą wiedzę, którą przekazuje w sposób przystępny, zrozumiały i dostosowany do aktualnych umiejętności, a raczej ich braku ;)
Indywidualne podejście i autorskie metody nauki sprawiają, że człowiek nawet nie wie kiedy się uczy.
Czas spędzony na nauce gry na perkusji to najlepsza inwestycja we własny rozwój jaki mogłam zrobić.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Personalnie świetny balans między kulturą i szacunkiem a luzem. Dydatkycznie - bezstresowo ale skutecznie. Super elastyczne dopasowanie do aktualnej formy, stanu wiedzy i oczekiwań ucznia, ale zawsze w taki sposób, żeby przemycić nowy materiał, nowe wymagania albo odświeżenie i dopracowanie czegoś starego. W każdym razie nawet się człowiek nie zorientuje, a zawsze jest do przodu. Ciekawe rozmowy na tematy różne w mini przerwach, jeżeli uczeń takowych potrzebuje. Faktycznie wygląda, że jako muzyk i nauczyciel łączy pasję, teorię i wieloletnie już praktyczne doświadczenie. Widziałem też parę razy na żywo jako perkusistę na koncertach. Może się nie znam, ale jak dla mnie było super.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Bardzo fajny nauczyciel gry na perkusji. Bardzo pozytywnie nastawiona osoba (wręcz szokująco), dobrze dostosowuje poziom nauki do umiejętności a jak masz dość po prostu przeskakuje na inne zagadnienie. Nie marudzi, nie stroi fochów a jak masz kryzys kulturalnie opierniczy (chociaż opiernicz to za mocne słowo, bo Michał nawet głosu nie podnosi) i popchnie w dobrym kierunku.

Jest w stanie nauczyć tego i owego zarówno starego dziada jak i małolata. Reasumując jak się zastanawiasz czy aby nie za start/młody jesteś, czy nie umiesz za mało itd po prostu przestań, umów lekcję i się przekonaj.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Rewelacyjny nauczyciel dla dzieci! Potrafi zarazić pasją do gry na perkusji, dobrać repertuar tak, aby był atrakcyjny. Profesjonalista w każdym calu - jako muzyk i jako pedagog. Każda lekcja jest profesjonalnie przygotowana - syn uwielbia i przez trzy lata zrobił gigantyczne postępy w grze. Polecam bardzo!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Pan Michał jest cierpliwym i kompetentnym nauczycielem. Ma dobry kontakt z dziećmi i zaraża swoją pasją do muzyki. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i motywują do pracy w domu. Polecam go każdemu chcącemu rozpocząć przygodę z perkusją!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Ocena bardzo dobra to stanowczo za mało. Zajęcia są prowadzone w sposób dostosowany do możliwości i postępów ucznia. Każdy postęp jest doceniany. Uczeń jest motywowany do systematycznej pracy, a jednocześnie nie jest karcony, gdy jego postępy są wolniejsze. Perkusja to prawdziwa pasja Pana Michała, co doskonale widać na zajęciach. Do tego chętnie się dzieli posiadaną wiedzą! Jak dla mnie to wszystko jest celująco!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Śmiało mogę polecić Michała. Jest bardzo dobrze przygotowany do tego co robi i na dodatek widać, że jest to jego pasja. Szalenie fajną rzeczą jest, że naprawdę cieszą go poczynione postępy co jest dodatkową motywacją. Muszę przyznać, że moje początki z instrumentem były naprawdę ciężkie i wiele wysiłku kosztowało mnie złapanie zupełnych podstaw. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że u kogoś innego rzuciłbym pałkami po kilku tygodniach, natomiast do Michała uczęszczam już grubo ponad rok i nieustannie sprawia mi to frajdę. Mimo, że z czasem krucho, to staram się jak mogę, żeby przygotować się do każdej kolejnej lekcji. I chyba z grubsza o to w tym wszystkim chodzi.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Lekcje są bardzo dobrze prowadzone, widac znaczący postęp. Polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Profesjonalne i rzeczowe podejście do nauki. Bardzo polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdziłem na sobie i swoich synach :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Dla mnie, dorosłego już faceta, nauka gry na perkusji jest znakomitym sposobem na "czyszczenie" głowy i sposobem relaksowania się. Michał jako nauczyciel świetnie to rozumie i dopasowuje na bieżąco program ćwiczeń i lekcji do potrzeb ćwiczącego. Jest niezwykle kompetentny, ma szeroką wiedzę muzyczną, a przy tym wykazuje się ponadprzeciętną cierpliwością w roli nauczyciela. Dlatego cieszę się, że trafiłem właśnie do niego.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Polecam gorąco - nasz syn codziennie gra na perkusji (godzinę!), nie potrzebuje zachęty, z przyjemnością jeździ na lekcje z Panem Michałem! To duża umiejętność zapalić dzieci w wieku 11 lat do systematycznej pracy i utrzymać w nich pasję!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Pan Michał prowadzi lekcje w ciekawy dla dziecka sposób. Potrafił zmobilizować córkę do systematycznego ćwiczenia na perkusji. Nasza Asia była tak zadowolona z lekcji, że chce je kontynuować w wakacje, co w sumie nas cieszy bo nie będzie miała dwumiesięcznej przerwy. Pan Michał zawsze serdecznie traktuje nas kiedy ja albo mąż przywozimy córkę, pomógł nam też w wyborze zestawu perkusyjnego, który kupiliśmy do domu i również specjalnie przyjechał żeby wszystko dobrze ustawić i poskładać. Możemy gorąco polecić lekcje u Pana Michała!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.