Michał Dzioboń

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

LEKCJE GRY NA PERKUSJI, CENTRUM (also in english)
Witam wszystkich serdecznie, jestem absolwentem Akademii Muzycznej w Katowicach (studia magisterskie) na Kierunku Jazz i Muzyk Estradowa. Zapraszam na kreatywne, indywidualne lekcje gry na zestawie perkusyjnym w miłej i przyjaznej atmosferze. Jestem zawodowo czynnym muzykiem, a materiały, z których możemy skorzystać są stosowane na całym świecie: (książki, dvd).
1. Technika gry na werblu – Free Stroke, Moeller Technique - na podstawie tak genialnych książek i dvd jak, Master Studies I i II Joe Morello, Stick Control George Lawrence Stone, Accents and Rebounds George Lawreve Stone, It’s Your Move Dom Famularo, Jojo Mayer Secret Weapons For Modern Drummer, Charley Wilcoxon, Alan Dawson.
2. Koordynacja na zestawie perkusyjnym – Gary Chaffee, Thomas Lang, David Garibaldi, Marvin Dahlgreen, Tommy Igoe, Antonio Sanchez, Jim Riley, John Riley, Claus Hessler.
3. Zapoznanie się z różnymi stylistykami muzycznymi – Mel Bay’s Jazz Cook Book, Jack De Johnette, Charlie Perry, , Groove Essentials Tommy Igoe, Jim Riley - Survival Guide for the Modern Drummer.
4. Analiza utworu pod względem formy i partii perkusji w zróżnicowanych gatunkach muzycznych, improwizowanie do podkładów muzycznych, przygotowanie Twoich najukochańszych numerów ;).
5. Motywacja, pozytywne nastawienie do cudownego wyzwania jakim jest gra na perkusji na podstawie książki Doma Famularo „Cycle of Self Empowerment”, która zdobyła uznanie perkusistów na całym świecie.
6. Możliwość rejestracji twoich dokonań na urządzeniu Yamaha EAD 10 (audio i video), profesjonalne materiały muzyczne, ścieżki audio do ćwiczenia w domu
Zapraszam do współpracy !!! :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 23:00
Wtorek10:00 - 23:00
Środa10:00 - 23:00
Czwartek10:00 - 23:00
Piątek10:00 - 23:00
Sobota10:00 - 23:00
Niedziela10:00 - 23:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 06.2008
Krakowska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
perkusja jazzowa
10.2010 - 06.2015
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego w Katowicach
Magister
Jazz i Muzyka Estradowa, instrumentalistyka jazzowa - perkusja
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
Lekcje prywatne
10.2014 - aktualnie
Dom Kultury Dwór Czeczów
10.2015 - 06.2017
Klub Kultury Mydlniki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 48
avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2024

Na lekcje do Michała chodzę już prawie rok. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane i prowadzone w przyjaznej atmosferze. Michał w przystępny sposób potrafi przekazywać wiedzę. Po każdej lekcji czuję, że nauczyłem się czegoś nowego.
Michał jest otwarty na pytania, chętnie udziela wsparcia. Potrafi wcześnie zauważyć pojawiające się problemy w grze i udzielić porad jak je naprawić zanim wejdą w nawyk.
Polecam Michała jako nauczyciela. Świetnie motywuje do dalszej nauki. Z niecierpliwością czekam na każdą kolejną lekcję.

avatar
Erdem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2024

Michał is a really good teacher; he knows what he is doing. I highly recommend him.
Drum lessons are in warm and a friendly atmosphere. Home works supported by materials to practise. Always supportive, patient and helpful. He speaks English very well. So, there was no communication problem at all.
Thank you Michał!

avatar
Ruslan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2024

Polecam Michała jako nauczyciela gry na perkusji.

Nigdy wcześniej nie zajmowałem się muzyką, więc chciałem po prostu spróbować gry na perkusji. Ale wciągnęło mnie to i już od pół roku regularnie uczę się i nie żałuję!

Widzę postępy w nauce. Cały czas uczymy się nowych rzeczy, dzięki temu na lekcjach się nie nudzę.

Ogólnie pasuję mi podejście Michała do nauki i atmosfera na zajęciach.
Polecam.

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Uczę się u Michała gry na perkusji od 7 miesięcy. Zaczynałem od poziomu zero i od czasu moich pierwszych lekcji zrobiłem duży postęp oraz bardzo polubiłem ten instrument.
Michał jest świetnym nauczycielem. Korzysta z różnych źródeł materiałów dydaktycznych, zwraca uwagę na popełniane błędy, żeby nie wyrobić sobie złych nawyków i tworzy atmosferę która zachęca do ćwiczeń na lekcji jak i potem w domu. Serdecznie polecam nauczyciela!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2023

Z Michałem swoją przygodę z perkusją rozpocząłem około rok temu bez żadnego muzycznego doświadczenia. Bardzo szybko stało się to moim hobby, Michał pomógł mi też dobrać pierwszą perkusję. Obecnie małymi kroczkami walczymy dalej. Najbardziej z lekcji cieszy to, że po każdych zajęciach zrobiło się ten kolejny krok, co już jest zasługą wybornego nauczyciela jakim zdecydowanie jest Michał. Mogę szczerze polecić Michała każdemu kto chciałby chociaż spróbować pouderzac w bębny w bardziej uporządkowany sposób.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Witam wszystkich szukających idealnego nauczyciela. Dalej już szukać nie musicie:)
Z racji tego, że w mojej okolicy nie znalazłem nikogo kto by chciał się podjąć nauczania zacząłem przeszukiwać internet i tak oto trafiłem na ogłoszenie Michała. Lekcje online i bębny??? Przecież to nie może się udać…a jednak udało się i tak już od kilku miesięcy spotykamy się na łączach zgłębiając tajniki perkusji.
Gry rozpoczynasz naukę gry na instrumencie od ZERA jako dorosły facet potrzebujesz cierpiliwego, wyrozumiałego przewodnika, który będzie Cię motywował do przekraczania kolejnych granic i taki jest właśnie Michał.
Cóż mogę dodać. Jeżeli Twoim marzeniem jest gra na bębnach, nie zastanawiaj się, lepiej trafić nie mogłeś/aś!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2023

Jako osoba na średniozaawansowanym poziomie mogę śmiało polecić :)
Po kilku lekcjach Michał skorygował moją technikę i dał kilka prostych ćwiczeń, które okazały się dla mnie game changerem. Dostosowanie materiału również na plus, na zajęciach (jak i po, w salce) nie ma nudy, ale ćwiczenia nie są również za trudne. Luźna atmosfera i pogadanki również na plus.
Polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2023

Po ponad roku uczęszczania na zajęcia uważam, że Michał jest NAJLEPSZYM nauczycielem perkusji.

Cierpliwość, wyrozumiałość, luźna i miła atmosfera, indywidualne podejście, brak nudy i umiejętność dobrego tłumaczenia nawet najbardziej złowrogich teorii, czy technik. Ogromna wiedza i ogromne umiejętności.

POLECAM!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Zajęcia są dobrze zorganizowane, przechodzimy przez kolejne elementy nauki pracując nad nabywaniem a następnie szlifowaniem nowych umiejętności. Pracujemy w oparciu o źródła z różnych książek, ale instrukcje Michała pozwalają na wypracowanie z tych samych materiałów o wiele więcej treści do ćwiczeń niż oferował sam autor. Jednocześnie w trakcie zajęć Michał zwraca uwagę na popełniane błędy i udziela rad jak skutecznie wypracowywać poprawne nawyki. Po roku uczęszczania na zajęcia z czystym sumieniem mogę polecić naukę u Michała każdemu kto chciałby nauczyć się gry na perkusji.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2023

Polecam całkowicie, Michał jest świetnym nauczycielem. Wszystko jasno tłumaczy, zestawy ćwiczeń są odpowiednio dopasowane do twojego poziomu, a jednocześnie stopniowo coraz bardziej zaawansowane, dzięki czemu skill przychodzi z przyjemnością i entuzjazmem. Zgłosiłem się do Michała po 7 latach gry na basie, nie chcąc wyrobić sobie złych nawyków przy zaczynaniu gry na perkusji i po 3 miesiącach nauki mogę śmiało powiedzieć, że jestem o to spokojny. Bez dwóch zdań warto umówić się na lekcję!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Nie należę do ludzi wystawiających opinie. Cóż, nowy rok, nowa ja. Czy jakoś tak. Albo po prostu robię wyjątek.
Soł, należę natomiast do ludzi marnujących możliwości, niewykorzystujących okazji i niepotrafiących w motywacje . Mimo to, udaje mi się chodzić na perkusje już od jakiegoś czasu. Ba! Nawet bardzo mi się to podoba. Zasługa to jest oczywiście Michała. Gość, co pełna profeska, uczy tego co trzeba, są materiały do ćwiczeń, jest różnorodnie, idzie się z nim dogadać.
Na jednej z lekcji
uderzam sobie pałką, lewa ręka, prawa ręka, coś tam stopa, werbel i takie tam, po czym Michał mówi, że prawa ręka na hi-hat i się okazało, że to brzmi mega bardzo dobrze i serio gram. Wspaniałe to było uczucie, nie zapomnę go nigdy.
Jedno wielkie approved!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Serdecznie polecam. Ogólnie mam często problemy z tym, że robię wiele rzeczy i ciężko mi znaleźć czas na cokolwiek, ale Michał zaszczepił we mnie wielką miłość do gry na perkusji i teraz robię to po kilka godzin w tygodniu. Jest bardzo cierpliwy, mimo że ciężko ze mną wytrzymać. Dokładnie wszystko tłumaczy i dostosowuje naukę do tempa w jakim robi się postępy. Jest wymagający, ale i motywujący. Każda godzina lekcji to świetnie spędzony czas. Z całego serca polecam :)

avatar
J. Księgowy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2022

Potwierdzam super opinie, ale skromność naszego Maestro z jego stawką za godzinę plasuje go za kafelkarzem.
Ja już śmiało siędzie na stołku obrotowym, a inni ciągle z uśmiechem na portfelu.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2022

Absolutnie świetny nauczyciel. Od prawie roku uczę się grać na perkusji pod okiem Michała i jestem bardzo zadwolony. Przeprowadzenie krok po kroku od najbardziej podstawowych elementów po bardziej złożone odbywa sie płynnie i pozwala zbudować solidne fundamenty pod dalszą nauke. Polecam każdemu

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

I know that there are a lot of adults who are dreaming about playing on some instrument but don't do that for some reason. I've been in your shoes folks, and now can say - don't hesitate and just do it! I'm 35 y.o. girl and i'm happy i've started my journey with drums under Michal's guidance. He's patient, confident and proficient, highly recommend.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2022

Jestem osobą która z reguły szybko sie nudzi i ma dość duże problemy z byciem systematycznym, jednak mimo tego lekcje z Michałem zawsze były ciekawe, angażujące i bardzo satysfakcjonujące.
Zdecydowanie jest to człowiek z dużą cierpliwością i empatią.
Michał potrafi dostosować atmosfere i sposób nauki do ucznia, chodząc na lekcje przez 2 lata zawsze wychodziłam z zajęć zadowolona. Z czystym sumieniem moge go zarekomendować

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Zajęcia z Michałem to świetny czas. Potrafi tak poprowadzić lekcję, że zawsze człowiek wyjdzie z uśmiechem z zajęć. Nawet jeśli ma słabszy dzień. Niesamowite podejście do dzieci i godne podziwu umiejętności pedagogiczne + wiedza, która robi wrażenie. Polecam bardzo!

avatar
Michał H
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2022

Michał started teaching my daughter nearly a year ago when she was 9 and a beginner. Remote classes are definitely a challenge, especially for such a strong-minded and sensitive girl. Michał is focused and attentive to detail - this is what is needed. Considering that she plays only at 1 hr/week classes the progress is substantial.
There must be a method in intense etudes practice as the young student remains enthusiastic about the weekly routine. I like when she gets challenged, she takes the gradual shift of practice level well.
All in all, recommendable tutor!

avatar
wolski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2021

Przyprowadziłem do Pana Michała mojego syna ucznia pierwszej klasy szkoły muzycznej ,kierunek perkusja. Syn miał bardzo duze problemy z opanowaniem materiału szkolnego .Jednak po pół roku zajęć z Panem Michałem syn jest teraz piątkowym uczniem, Bardzo rzetelne a zarazem na luzie podejscie do ucznia powoduję że lekcję z Panem Michałem są czystą przyjemnością a postępy w grze ogromne!! Jestem bardzo zadowolony jako rodzić z lekcji u Pana Michała .Myślę że dzięki tym zajęciom mój syn nabrał pewności w graniu i zrobił ogromne postępy. Polecam Wszystkim lekcje u Pana Michała!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2021

Lekcje z Michałem to naprawdę ogromna przyjemność. Z ciekawością lubię słuchać od Niego o perkusji i dzięki temu odkrywać co ten instrument jeszcze potrafi. Zajęcia zawsze są bardzo ciekawe a szybkość nauki zawsze dostosowana do ucznia. Ze swojego przykładu mogę napisać, że kiedy miałem problem z pewnym materiałem i nie mogłem przeskoczyć dalej, Michał szybko znalazł sposób, abym poprzez zestaw innych ćwiczeń mógł opanować zadanie. Jeśli szukasz nauczyciela gry na perkusji to już nie musisz. Polecam zadzwonić do Michała. Naprawdę warto.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2021

Michał to świetny nauczyciel, prawdziwy profesjonalista rzetelny i bardzo pomocny.

Ma ogromną wiedzę i doświadczenie, angażuje się w nauczanie, a jego poczucie humoru sprawia, że atmosfera na lekcjach jest fantastyczna;))
Szczerze polecam

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Pan Michał to prawdziwy pasjonat, a zarazem wspaniały nauczyciel. Potrafi zainteresować grą na perkusji, z łatwością przekazuje uczniowi swoją ogromną wiedzę, jest cierpliwy i potrafi dotrzeć do ucznia.
Gorąco polecam lekcje u Pana Michała, jest mistrzem swojej profesji!

avatar
Burak Baydar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2021

Michal is a great instructor with patience and a structured way of teaching. He is into details and clearly justifies every step of the lessons. Plus, he is very social that motivates me a lot to go for the lessons. Best hour(s) of the week. I started with an hour each week and increased to two hours per week. Highly recommending!

P. S. I realised that my sense of humor increased since I started lessons. Such a positive atmosphere.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Świetne lekcje gry na perkusji. Polecam.

avatar
K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2020

Świetny pedagog, naprawdę gorąco polecam.

avatar
Eugene
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2020

It was quite pleasant to meet Michal. Without any hesitation he invited me to a first lesson in English. He raised my confidence from very first lessons and keeps my interest in drumming. After almost a year it's still fascinating. Thanks!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2020

Takich nauczycieli teraz to ze świecą szukać! Człowiek z pasją do muzyki, a do tego ze wspaniałym darem do przekazywania wiedzy innym, nawet zwykłemu żółtodziobowi, który tylko potrafił pałeczki utrzymać w ręce (a i tak robiłem to niepoprawnie :D). Serdecznie polecam umówić się na zajęcia wszystkim, którzy zastanawiają się, czy nie spróbować. Michał doskonale umie zaplanować rozwój ucznia, w taki sposób, że każda kolejna lekcja to zaskakujące odkrycie nowych możliwości, o których wcześniej nawet nie miało się pojęcia. Ale co ja będę pisał... zobaczycie sami ;)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Bardzo duża cierpliwość do ucznia i ogromna znajomość tematu. Zarówno w kwestii samej gry jak i całej tematyki muzycznej. Zagadnienia oraz tempo nauki dostosowane do poziomu i zdolności. Możliwość dogadania się we wszystkim. Z całego serca polecam.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Michał to świetny nauczyciel perkusji. Jest cierpliwy, konsekwentny i potrafi zainteresować różnymi zagadnieniami o tematyce muzycznej aby lekcje stały się ciekawsze. Polecam :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Uczę się u Pana Michała prawie trzy miesiące. Przez wiele lat szukałem idealnego nauczyciela, który będzie w stanie otworzyć mi głowę na muzykę i dzięki niemu tak się stało. Lekcje odbywają się w przyjemniej oraz profesjonalnej atmosferze. Pan Michał przekazuje z każdym spotkaniem ogromna dawkę wiedzy!

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Pan Michał to człowiek pełen profesjonalizmu. To czysta przyjemność uczęszczać na zajęcia do osoby, która dysponuje szeroka wiedza i wysokim przygotowaniem dydaktycznym. Efekty współpracy z Panem Michałem są zadowalające! Z czystym sumieniem polecam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2019

Michał jest świetnym nauczycielem! Potrafi zmotywować do ćwiczeń, pochwali gdy zauważy postęp i da jasno do zrozumienia nad czym trzeba jeszcze popracować. Poza tym zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Polecam każdemu kto chce się nauczyć grać!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2019

Ktoś kiedyś wmówił mi, że nie mam talentu do muzyki - Michał udowodnił, że to całkowicie nie prawda. Jestem pod wielkim wrażeniem naszych wspólnych lekcji. Wszystkie zajęcia są przemyślanie i dostosowane do moich umiejętności, cały czas widzę postępy, a zadania, które dostaje do domu, są dokładnie określone przez co wiem co, jak i dlaczego mam robić. Michał prowadzi lekcje w przemiłej atmosferze - potrafi zmotywować i opowiedzieć coś ciekawego w przerwach. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce nauczyć się grać na perkusji.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2019

Michał jest bardzo wyrozumiałym nauczycielem można zawsze pogadać w trakcie lekcji jednak potrafi tez zmotywować do pracy i prowadzi lekcje w bardzo przystępny sposób zachęcający do dalszej nauki gry na perkusji

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Świetny nauczyciel!
Polecam z całego serca po ponad 3 latach współpracy:)
Przemiła atmosfera na zajęciach przypominająca spotkanie z najlepszym kolegą, który świetnie zna się na perkusji:D
Na lekcji można się wiele nauczyć i przy okazji poprawić sobie humor:)))
Dałbym celujący, gdyby tylko się dało!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Bez dwoch zdan polecam Michala. Trafilem do niego przez przypadek, nie z polecenia i byl to strzal w dziesiatke. Michala chwale przede wszystkim za wiedze, cierpliwosc i niesamowita elastycznosc czasowa. POLECAM.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Pasja, cierpliwość i kreatywność, to słowa, które według mnie najlepiej opisują Michała jako nauczyciela. Już na pierwszych zajęciach złapałam bakcyla, co z perspektywy czasu uważam, że było nie lada wyzwaniem biorąc pod uwagę jak złożonym instrumentem jest perkusja. Michał posiada niesamowitą wiedzę, którą przekazuje w sposób przystępny, zrozumiały i dostosowany do aktualnych umiejętności, a raczej ich braku ;)
Indywidualne podejście i autorskie metody nauki sprawiają, że człowiek nawet nie wie kiedy się uczy.
Czas spędzony na nauce gry na perkusji to najlepsza inwestycja we własny rozwój jaki mogłam zrobić.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Personalnie świetny balans między kulturą i szacunkiem a luzem. Dydatkycznie - bezstresowo ale skutecznie. Super elastyczne dopasowanie do aktualnej formy, stanu wiedzy i oczekiwań ucznia, ale zawsze w taki sposób, żeby przemycić nowy materiał, nowe wymagania albo odświeżenie i dopracowanie czegoś starego. W każdym razie nawet się człowiek nie zorientuje, a zawsze jest do przodu. Ciekawe rozmowy na tematy różne w mini przerwach, jeżeli uczeń takowych potrzebuje. Faktycznie wygląda, że jako muzyk i nauczyciel łączy pasję, teorię i wieloletnie już praktyczne doświadczenie. Widziałem też parę razy na żywo jako perkusistę na koncertach. Może się nie znam, ale jak dla mnie było super.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Bardzo fajny nauczyciel gry na perkusji. Bardzo pozytywnie nastawiona osoba (wręcz szokująco), dobrze dostosowuje poziom nauki do umiejętności a jak masz dość po prostu przeskakuje na inne zagadnienie. Nie marudzi, nie stroi fochów a jak masz kryzys kulturalnie opierniczy (chociaż opiernicz to za mocne słowo, bo Michał nawet głosu nie podnosi) i popchnie w dobrym kierunku.

Jest w stanie nauczyć tego i owego zarówno starego dziada jak i małolata. Reasumując jak się zastanawiasz czy aby nie za start/młody jesteś, czy nie umiesz za mało itd po prostu przestań, umów lekcję i się przekonaj.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Rewelacyjny nauczyciel dla dzieci! Potrafi zarazić pasją do gry na perkusji, dobrać repertuar tak, aby był atrakcyjny. Profesjonalista w każdym calu - jako muzyk i jako pedagog. Każda lekcja jest profesjonalnie przygotowana - syn uwielbia i przez trzy lata zrobił gigantyczne postępy w grze. Polecam bardzo!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Pan Michał jest cierpliwym i kompetentnym nauczycielem. Ma dobry kontakt z dziećmi i zaraża swoją pasją do muzyki. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze i motywują do pracy w domu. Polecam go każdemu chcącemu rozpocząć przygodę z perkusją!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Ocena bardzo dobra to stanowczo za mało. Zajęcia są prowadzone w sposób dostosowany do możliwości i postępów ucznia. Każdy postęp jest doceniany. Uczeń jest motywowany do systematycznej pracy, a jednocześnie nie jest karcony, gdy jego postępy są wolniejsze. Perkusja to prawdziwa pasja Pana Michała, co doskonale widać na zajęciach. Do tego chętnie się dzieli posiadaną wiedzą! Jak dla mnie to wszystko jest celująco!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Śmiało mogę polecić Michała. Jest bardzo dobrze przygotowany do tego co robi i na dodatek widać, że jest to jego pasja. Szalenie fajną rzeczą jest, że naprawdę cieszą go poczynione postępy co jest dodatkową motywacją. Muszę przyznać, że moje początki z instrumentem były naprawdę ciężkie i wiele wysiłku kosztowało mnie złapanie zupełnych podstaw. Jest wielkie prawdopodobieństwo, że u kogoś innego rzuciłbym pałkami po kilku tygodniach, natomiast do Michała uczęszczam już grubo ponad rok i nieustannie sprawia mi to frajdę. Mimo, że z czasem krucho, to staram się jak mogę, żeby przygotować się do każdej kolejnej lekcji. I chyba z grubsza o to w tym wszystkim chodzi.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Lekcje są bardzo dobrze prowadzone, widac znaczący postęp. Polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Profesjonalne i rzeczowe podejście do nauki. Bardzo polecam zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Sprawdziłem na sobie i swoich synach :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Dla mnie, dorosłego już faceta, nauka gry na perkusji jest znakomitym sposobem na "czyszczenie" głowy i sposobem relaksowania się. Michał jako nauczyciel świetnie to rozumie i dopasowuje na bieżąco program ćwiczeń i lekcji do potrzeb ćwiczącego. Jest niezwykle kompetentny, ma szeroką wiedzę muzyczną, a przy tym wykazuje się ponadprzeciętną cierpliwością w roli nauczyciela. Dlatego cieszę się, że trafiłem właśnie do niego.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Polecam gorąco - nasz syn codziennie gra na perkusji (godzinę!), nie potrzebuje zachęty, z przyjemnością jeździ na lekcje z Panem Michałem! To duża umiejętność zapalić dzieci w wieku 11 lat do systematycznej pracy i utrzymać w nich pasję!

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Pan Michał prowadzi lekcje w ciekawy dla dziecka sposób. Potrafił zmobilizować córkę do systematycznego ćwiczenia na perkusji. Nasza Asia była tak zadowolona z lekcji, że chce je kontynuować w wakacje, co w sumie nas cieszy bo nie będzie miała dwumiesięcznej przerwy. Pan Michał zawsze serdecznie traktuje nas kiedy ja albo mąż przywozimy córkę, pomógł nam też w wyborze zestawu perkusyjnego, który kupiliśmy do domu i również specjalnie przyjechał żeby wszystko dobrze ustawić i poskładać. Możemy gorąco polecić lekcje u Pana Michała!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.