Małgorzata Dziergwa

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online

Małgorzata Dziergwa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Małgorzata Dziergwa

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Polecam Panią Małgosię w 100%! Najlepsza korepetytorka z języka angielskiego z jaką miałem przyjemność pracować (a miałem okazję poznać dość sporą ilość korepetytorów w czasie mojej nauki języka angielskiego). Najbardziej w Pani Małgosi cenię to, że kompetentnie i sumiennie podchodzi do tematu, a nie olewa sprawę, tak jak zdarzało się to w przypadku wielu innych korepetytorów. Ogromnym plusem jest to, że po każdych zajęciach otrzymywałem od Pani Małgosi listę ze słowami/ zwrotami których nie znałem podczas analizowania danego artykułu oraz na następne zajęcia musiałem przygotowywać feedback z użyciem tychże właśnie słów (bardzo dobra opcja na ćwiczenie wypowiedzi oraz słownictwa). Po zajęciach z Panią Małgosią sam po sobie zauważyłem znaczny progres jeśli chodzi o słownictwo i płynność w mówieniu. Jeżeli ktoś szuka dobrej korepetytorki- to polecam z całego serca :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.