Maciej Sobczyk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Maciej Sobczyk

Opis ogłoszenia

Jestem studentem medycyny oraz absolwentem klasy z maturą międzynarodową IB. Oferuję korepetycje z zakresu biologii HL i chemii HL. Oferuję również konsultacje/sprawdzanie prac z obu przedmiotów (IA/EE). Maturę międzynarodowa zdałem z maksymalnym wynikiem z obu przedmiotów (7 biologia, 7 chemia), a IA z tych przedmiotów napisałem kolejno na 22/24 z biologii i 21/24 z chemii.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek19:00 - 22:00
Środa19:00 - 22:00
Czwartek19:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.